Rüyada Basketbol Topu, Oynamak, Maçı İzlemek

Rüyada Basketbol Topu

İş ve ev hayatında mutluluk ve başarı anlamındadır. Basketbol gibi takım oyunları, kendi­mizi herhangi bir sosyal gruba ait hissederek bir kimlik edinme ihtiyacı içinde olduğumuzu vurgular. Basketbol topu görmek; İnsanlar hakkında çabuk karar vermenizin çok yanlış olduğuna, çevrenizi doğru dürüst tanımadığınız, ancak kötü niyetli ve karaktersiz insan­ların sardığına, bu kişilerden zarar göreceğinize, bunları bir an evvel çevre­nizden uzaklaştırmanız gerektiğine dair bir uyarıdır.

Rüyada Basketbol Oynamak

Rüyasında basketbol oynadığını gören; yükseleceğine, başarılar kazanacağına işarettir. Rüyada, kendinizi arkadaşlarınızla ya da tek başınıza basketbol oynarken gör­düyseniz, rahat bir soluk alma ve biraz gevşeme ihtiyacı duyu­yorsunuz demektir. Eğer basketbol oyununu birlikte oynadığınız insanlar iş arkadaşla­rınızsa, yakında olumlu sonuç verecek bir ekip çalışmasının meyvelerini toplayacağınız da söylenebilir.

Rüyada Basketbol Maçı İzlemek

Rüyada herhangi bir maçı seyrettiğinizi görmek, vaktinizi boşa harcadığınıza işaret sayılır. Rüyada bir spor karşılaşması yapmak, bir maça çık­mak ya da bir takım oyununda yer almak, yaşamdaki başarıları­mızı ya da başarısızlığımızı vurguladığı gibi, içimizdeki rekabet duygusunu ya da rekabetten duyduğumuz kaygıyı da dile getiri­yor olabilir. Bazı uzmanların yaklaşımına göre, rüyamızda gördü­ğümüz oyun, bizim yaşamdaki etkinliğimizin de bir aynasıdır ve eğer iyi oynuyorsak yaşamda başarılı, kötü oynuyorsak başarısız olduğumuzu düşünüyoruz demektir.

Bir başka grubun düşünce­sine göreyse, rüyada bir spor karşılaşması ya da takım oyunu içinde yer almak, yaşamı ciddiye almayıp bir oyun gibi gördüğü­müze işaret eder. Rekabet ve yarışma olduğu için çoğu kez bu tür rüyalar, bir ödül beklentisi içinde olduğumuzu da gösterir.

Rüyanızı yazın, yorumlayalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: İçerik korunmaktadır !!