Rüyada Asa Görmek, Asa Bulmak, Almak

Rüyada Asa Görmek

Rüyada görülen asa kendisine güvenilen bir kişidir. Rüyada asanın kırıldığını görmek, görevden alınmaya, tüccar için zarar etmeye işarettir. Bu rüya hasta bir kimse için vefata da işaret eder. Rüyada bir kimseyi asa ile dövmek, dövdüğü kimseye iftira atmaya delalet eder. Rüyada bir asayı taşa vurup oradan su çıktığını görmek, fakir için zenginliğe, zengin için ise servetinin artmasına delalet eder.

  • Rüyanızda asa gördüyseniz; İş dolayısıyla çıktığınız bir seyahatten eli boş döneceğinize, iş için yapmanız gereken seyahatin boşuna olacağına işarettir.
  • Süleyman Aleyhisselam’m asası: Rüyasında Hazreti Süleyman’ın asasına sahip olduğunu gören kimse, gıybet edip, koğuculuk yapan kimsedir.

Rüyada Asa Bulmak

Asa bulmak; Bazı insanlardan şefkat görme ve korunma işaretidir. Üç çatallı bir asa bulmak: Çok şerefli bir yüksek konuma getirilmektir.

Rüyada Asa Almak

Asa almak, Uzaklardan bir misafiriniz olacağına ya da işiniz nedeniyle uzaklara gideceğinize işarettir. Bazı diyanet rüya tabirleri yorumcularnın yoruma göre de asa aldığını gormek; yaşantınızın tama­mıyla bozulacağına ve yeniden bir düzen kuramamanızdan dolayı sıkıntılı günler yaşayacağınıza işarettir.

Ruyada Asa Görmenin Psikolojik-Modern Anlamı

Güç ve egemenliğin simgesi olan asa, rüyada başkasının elin­de beliriyorsa, hayatımızla ilgili kararlarda başkasını etkisi altında kalıyor ve başka bir otoriteye gönülsüzce boyun eğiyoruz de­mektir. Asa bizim elimizdeyse, güce ve iktidara duyduğumuz hırsı ve isteği ifade ettiği düşünülür.

“Rüyada Asa Görmek, Asa Bulmak, Almak” konusunda 2 mesaj

  1. SELAM… Rüyamda baldırımın iç kısmında şişkin bir sivilceyi sıktırıyorum. İçinden kanla beraber etrafı kanla kaplı hatta kandan kendisi görünmeyen ama parmağımla hissettiğim oldukça sert iltihap fışkırıyor. Bu nedenle İşaret parmağımın uç kısmını oldukça kanlı görüyorum.

    1. 1001 Rüya Tabiri

      Ekuzu kardeşim rüyanın yorumu şöyle : Zenginliğe, mutluluğa, mal kaybına, çocuğun öleceğine ya da hastalanacağına, düşmanlarınızın size zarar vermeyeceklerine aksine kendilerinin zarar göreceklerine, hayal kırıklığına uğrayacağınıza, üzüntülü günler geçireceğinize, arkadaşlarınıza dikkat etmeniz gerektiğine, eminlik duygusuna, kazanç bolluğuna, oğlunuzun olacağına işarettir…

Rüyanızı yazın, yorumlayalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.