Rüyada Abraş Görmek, Abraş Olduğunu Görmek

Rüyada abraş görmenin tüm yorumlarını aşağıda öğrenebilirsiniz. Aşağıda rüyanızın Diyanet ve İslami alimlerin yorumunu, hem iyi ve kötü anlamlarını hem de psikolojik anlamlarını ayrı ayrı başlıklara tıklayarak öğrenebileceksiniz. Allah hayra çevirsin…

Rüyada abraş görmek; evinde bir tatsızlığa işarettir. Kendisinin yüzünden abraş belirdiğini görmek; ailesi ile arasında bir sebepten münakaşaya, ahbaplarından birinin abraş olduğunu görmek; o ahbabıyla arasındaki dostluğun zevaline alamettir.

Abraş (alaca) hastalığına tutulmak, Allah tarafın­dan nimet ve mala, insanlar tarafından takdir edilmeye delalet eder. Başka bir yoruma göre hoşa gitmeyen bir durumla karşı­laşmaya işaret eder. Yüzünün abraş olduğunu görmek, eşiyle arasında çıkacak tartışmaya delalet eder. Bir dostunun, arkada­şının abraş olduğunu görmek, o kişi ile dostluğunun bozulaca­ğına işarettir. Abraş hastalığından kurtulduğunu görmek ise, iyiliğe ve hayra delalet eder.


Bu Duaları Kaçırmayın!

RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAMAK İÇİN UYGULAMAMIZI BURADAN İNDİRİN. Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, INSTAGRAM sayfamız ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz.


“Rüyada Abraş Görmek, Abraş Olduğunu Görmek” üzerine bir yorum

Rüyanızı yazın, yorumlayalım