Terazi Burcu Kadını Terazi Burcu Erkeği Özellikleri | Günlük Yorum

Terazi burcu özellikleri: Güzellik, güzel sanatları sevme, zerafet, çekicilik, siyaset, iyi niyet, tarafsızlık, hoş görürlük, tembellik. 23 Eylül 22 Ekim tarihleri arasında doğan kadın ve erkekler Terazi burcuna sahiptirler.

Sevimli, güzel ve güzelliğe yatkın olurlar. Kavga ve döğüşten hoşlanmazlar. Barış yanlısı ve barışseverdirler. Ancak, başka çıkar yol bulmadıkları zaman mükemmel surette döğüşmesini bilirler. Hak ve hukuka saygılıdırlar. Herkesle anlaşmayı tercih ederler. İyi bir diplomattırlar.

Terazi Burcu Kadını Terazi Burcu Erkeği Özellikleri, Günlük Yorum
Terazi Burcu Kadını Terazi Burcu Erkeği Özellikleri, Günlük Yorum

Terazi Burcu Kadını ve Erkeği Özellikleri:

Terazi kadını ve erkeği sanat yetenekleri yüksektir. Dansı ve müziği severler. Bu insanların hayatlarında aşkın yeri çok büyüktür. Modaya, şıklığa ve frapan şeylere bayılırlar. Hassastırlar. Flörtten hoşlanırlar. Çok konuşmaktan, uzun uzun anlatmaktan zevk duyarlar. Beceriksizlikten, kaba sabalıktan, soğukluktan, baskıdan nefret ederler.

Orta halli bir hayat yaşamayı kabul edemezler. Pek fazla çalışkan olmamakta beraber, cana yakınlıkları sayesinde herkese kendilerini sevdirirler. Başkalarını kendilerine hizmet ettirmeyi çok iyi bilir ve becerirler. Bununla beraber, sevdikleri bir insan için meslek ve servetlerini feda etmekten de çekinmezler.

Terazi burcunda doğan kadınlar, herkes tarafından kadınlığın ideal tipi olarak gösterirler. Çok erken evlenirler. Güzelliği, gösterisi her şeyin üstünde tutan erkekler, terazi burcunda doğan kadınlarla evlendikleri takdirde, çok mutlu olurlar.

Terazi Burcu Genel Özellikleri – Yorumu

Sembol: Ölçekler
Eleman: Hava
Polarite: Pozitif
Kalite: Kardinal
İktidar Gezegeni: Venüs
Karar Evi: Yedinci
Ruh rengi: Mavi
Şanslı Mücevher: Safir
Çiçek: Gül
Top Aşk Maçları: İkizler
Temel Özellikler: Diplomatik, sanatsal, zeki

Slogan: “Hiçbir insan bir ada değildir.

Hangi Ünlüler Terazi Burcu?

Matt Damon, Marion Cotillard, Hugh Jackman, Gwyneth Paltrow, Kim Kardashian, Bruno Mars, Lil Wayne, Bella Thorne, Nick Cannon, Halsey, Will Smith, Candice Swanepoel, Kate Winslet

Günlük Terazi Burç Yorumları Aşk, Para, Kariyer
Günlük Terazi Burç Yorumları Aşk, Para, Kariyer

Günlük Terazi Burç Yorumları Aşk, Para, Kariyer

Bugün enerjiyle dolu olacaksınız – Ne yaparsanız yapın – genellikle aldığınız sürenin yarısında bunu yapabileceksiniz. Bugün, sermayeyi kolayca kaldırabilen borçları toplayabilir ya da yeni projeler üzerinde çalışmak için fon talebinde bulunabilirsiniz. Bütün aile için refah getirecek projeler almalısın. Eşinizin aile üyelerinin kesintileri yüzünden gününüz biraz üzgün olabilir. Kişisel rehberlik ilişkinizi geliştirecektir. Sizi yanıltmaya çalışan veya size zarar verebilecek bilgiler veren kişilere dikkat edin.

Terazi Burcu Kariyer 2019

Terazi burcu 2019 yılında kariyerinizde başarı elde etmenize yardımcı olacağından, size gelen her fırsatı yakalayacak kadar akıllı olmanız gerekir. Maaş zammı ve terfi alma şansı çok yüksektir. Yaşlıların, rakiplerinizin şaşkın ve kıskanç olabilmeleri nedeniyle sizi destekleyecek ve takdir edecek. İşinize odaklanmalı ve diğer tüm dikkat dağınıklıklarını geride bırakmalısınız. İş yerinde sıkıntı yaşamamak için herkese çok dikkatli konuşmalısınız. Terazi yıldız tabelası için burç 2019, yeni gelir kaynaklarının hayatınıza girebileceğini ve denizaşırı seyahat etmenin para kazanmanıza yardımcı olacağını söylüyor. Oyunculuk, basım, medya, sanat, tasarım vb. ile ilgili olan terazilerin büyük kazançlar elde etmesi muhtemeldir. Terazi zodyak işareti için 2019’in astroloji analizi, çabaları her açıdan başarılı olacağının kanıtı olarak, işadamları için iyi karlar gösterir. Bu işinizi genişletmek için doğru zamandır. Yıldızlarınız, size verimli sonuçlar verecek çok sayıda iş seyahatine işaret ediyor. Mülk ile ilgili büyük yatırımlar yapmadan önce iki kez düşünün.

Terazi Burcu Para 2019

Finansman stratejilerinizde bazı olumlu değişiklikleri göreceğiniz için nakit akışı yıl boyunca yüksek kalacaktır. Sıkı çalışmanız finansal durumunuzu iyileştirmede size yardımcı olacaktır ve borçlarınızı temizleyebileceksiniz. Ocak-Mart ayları, kazançlardaki artış için elverişlidir. Yeni iş girişimlerinde yapılan yatırımın iyi kar getirmesi muhtemeldir. Bazı uzmanların yardımı ile iş genişletme için gidebilirsiniz. Terazi burcu 2019, denizaşırı iş ve iş için de verimli sonuçlar veriyor. Yıl ortasında, endişeleriniz olmadan ihtiyaçlarınızda harcayabileceğiniz kadar paranız olacak. İş seyahatlerinden yararlanma şansı yüksektir. Planlı bir bütçe ile hareket etmek ve masraflarınızı azaltmak geleceğiniz için iyi olacaktır. Hisse senedi piyasası yatırım yapmak için iyi bir seçenek.

Terazi Burcu Eğitim 2019

Terazi erkeği ve terazi kadını için 2019 yılı, öğrenciler için mağazada birçok zorluğa sahiptir. Beklenen sonuçlar sadece sıkı çalışma ile elde edilebilir. Performansınız, konsantrasyon gücünüzü olumsuz yönde etkileyebilecek bazı gereksiz faaliyetlere dahil olmanız nedeniyle yıl başında bozulabilir. Odağınızı çalışmalardan değiştirerek depresyon yaşayabilirsiniz. Fakat demoralize edilmeye gerek yok; Sabrınız var ve durumu dikkatli bir şekilde ele alıp, çözümü kesinlikle bulacaksınız. Çalışmalara daha fazla zaman ayırır ve çok fazla pratik yaparsanız, çalışmalarda kesinlikle iyileşeceksiniz. Terazi burcu 2019’e göre, uzun zamandır uğraşanlar için yurtdışında çalışma şansı yüksektir. Temmuz’dan sonra Rekabet sınavlarına başvurmak için zaman uygundur. Cesur olun ve size gelen zorluklarla yüzleşin, cesurca; Yakında başarı hepiniz olacak.

Terazi Burcu Aile 2019

Terazi kadını ve terazi burcu erkeği burçları 2019 yılını aile içi saadetle geçirecek istisnaları saymazsak. Yılın başında, enerji seviyeniz yüksek kalacaktır, ancak başınızı yükseltmeye çalışırken problemler azalır. Bu olumsuz koşulların davranışınızı etkilemesine izin vermeyin ve sizi agresif hale getirin. Bu evlilik ilişkinizi bozabilir. Başkalarının duygularını incitmeyecek başkalarına yanlış konuşma. Ailenizle hayatın tadını çıkarmak için onlarla herhangi bir argümandan kaçının. Yoğun programınız nedeniyle ailenizle daha az zaman geçirebilirsiniz. Sağlıklı ilişkileri sürdürmek için zaman ayırın ve onlarla küçük geziler planlamanız gerekir. Çocuklarınızın çalışmalarda iyi performans göstermesi ve yıl boyunca sağlıklı kalması muhtemeldir. Annenizin sağlığı bir sebepten dolayı etkilenebilir. Aile üyelerinizle işinizde destek alacaksınız. Düzgün bir ev yaşamına sahip olmak için kişisel ve profesyonel yaşamda bir denge kurmaya çalışın.

Terazi Burcu Aşk 2019

2019’in başlaması teraziler için bazı zorluklar getirebilir, ancak yakında her şey kontrol altına alınacaktır. Sevgilinize konuşurken çok dikkatli olmalısınız ve sert sözler kullanmamalısınız. 2019 Zodyak tabelasıyla ilgili tahminler, olumsuz durumlarda sakin ve kibar olmanızı ve herhangi bir argüman olmadan sorunları çözmeye çalışmanızı önerir. Çabalarınız kesinlikle her şeyi sizin lehinize çevirecektir. Mart ayından sonra yıldızlarınız, partnerinizle çok sayıda romantik tarih gösteriyor. Birbirinizle vakit geçirmek ilişkinizin gelişmesine yardımcı olacaktır. Hediye alışverişi yapmak ve küçük bir yolculuğa çıkmak da sizin için iyi bir seçenek. Evli çiftler bu süre zarfında bir bebekle kutsanabilir. Bu, sevdiğin kişiyi önermek için doğru zamandır. Bekar olan terazi gerçek aşklarını bulabilir. Engelsiz bir aşk hayatı yaşamak için partnerinize sakin ve nazik olun.

Terazi Burcu Sağlık 2019

Terazi burcu erkeği ve terazi kadını, 2019 yılında sağlığına dikkat etmek zorunda. Sağlıklı beslenme ve günlük egzersiz, sağlığınızı korumanıza yardımcı olacaktır. Gereksiz çalışma baskısından kaçınmalısınız, aksi takdirde davranışlarınız olumsuz etkilenebilir. Dinlenmek, kaygınızın üstesinden gelmenize yardımcı olabilir. Ani yaralanmalar için şanslar yüksektir, bu yüzden aletlerle çalışırken veya araç kullanırken çok dikkatli olun. Kalp hastaları dikkatli kalmalı ve ilaçlarını doğru bir şekilde almalıdır. Gözle ilgili sorunlar, baş ağrısı, diyabet ve mevsimsel hastalıklar sizi rahatsız edebilir. Yoga, meditasyon ve sabah yürüyüşleri zinde, zihinsel ve fiziksel olarak kalmanıza yardımcı olur.


4 thoughts on “Terazi Burcu Kadını Terazi Burcu Erkeği Özellikleri | Günlük Yorum”

  1. Rüyamda bana saldırmak isteyen iki adam vardı tam kılıç indirecekken sultan ve adamları yetişti. Adamları öldürdüler ama bir tanesi Sultan’ın elindeydi fena halde dövüyordu onu . Kim olduğuna bakayım dedim bir kadın yüzü gördüm . Bakamadım ordaki manzaraya eve geçtim , daha sonra baktım ki sultan ve adamları da evde yemekte sofradayız . Merak ettim doğrusu . Yorumlarsanız çok sevinirim

    Reply
    • Esra Kardeşim Sizin Bu Rüyanızın Yorumu Şöyle : Başarılı işler yapacağınıza, yapacağınız seçimlerin sizin için çok isabetli ve doğru olacağına, değişik ortamlara girmeye işarettir…

    • Yasemin kardeşim rüyanın yorumu şöyle : Giriştiğiniz bir uğraşta kesin ve parlak bir sonuç elde edeceğinize, bol kazanca, bol rızık elde etmeye, iyi bir iş teklifi alacağınıza, boş hayallerin peşinden koşmamanız gerektiğine, kazançlı işler yaparak daha çok para kazanılacağına işarettir…

Leave a Comment