Başak Burcu Kadını ve Başak Burcu Erkeği | Yorum ve Özellikleri

Başak burcunun özellikleri : Dostluk, dikkat, kınamak, ustalık, cana yakınlık, titizlik, temizlik, giyim merakı! esprili konuşma, iyilik isteği, hastalık korkusu. 22 Ağustos – 23 Eylül tarihleri ​​arasında herhangi bir tarihte doğan insanlar, Başak burcunun Zodyak işareti altındadır. İktidar gezegeni Merkür veya Buddha grah.

22 Ağustos ve 23 Eylül tarihlerinde doğan kadın ve erkekler Başak Burcu sahibidir.

Düzen örneğidirler. Yaptıkları işlerde takdir edilmeyi, başkalarım eleştirmeyi, ahlâklı olmayı severler. Her tür ifrattan kaçındıkları gibi, eleştirilmekten, derbederlikten ve mantıksızca hareketlerden nefret ederler. Temizlik ve titizlik konusunda çok hassastırlar. Görev aşkı çok kuvvetlidir. Ciddi, çalışkan, metodik olurlar. Methedilmekten hoşlanırlar ve bu, onlar için yeni bir çalışma kuvveti olur.

Başak burcu erkeği-başak burcu kadını-başak burcu günlük
Başak burcu erkeği-başak burcu kadını-başak burcu günlük

Genellikle kurnaz, çoğu zaman akıllıdırlar. Ulaşamayacakları son yoktur. İtimat edilebilir bir insan olmaları sayesinde her branşta başarı kazanırlar. Buna mukabil, baş olmada gözleri yoktur. Fikir ve düşünceleri açık ve mantıklı olmakla beraber hudutlanmıştır. Hiç bir vakit spektılâtif işlere girişmezler.

Gizli, karışık işlerden hoşlanmazlar. Tanıdıkları insanlar hakkında en doğru bilgiyi onlardan almak mümkündür. Başkaları tarafından anlayışsız ve aptal yerine konulmaya dayanamazlar. Hayata karşı takındıkları kritik durum ve inandıkları ahlâk ilkeleri, bu insanların seksüel hayatlarında mühim rol oynar. Genellikle evlenemezler. Bu burcun kadınları çok güzel olabilirlerse de soğuk ve çekingendirler. Bunlara yaklaşmak ve kendilerine ısınmak çok zordur. Genellikle karşı fikirli, kötümser ve yavaş olurlar.

Başak Dönemi: 23 Ağustos – 22 Eylül
Başak psikolojisi: Değişebilir
Başak Elementi: Toprak
Gezegeni: Başak Tarafından Yönetilen Merkür

Başak burcu erkek ve başak burcu kadını etkilediği organlar: Bağırsaklar, karın, bel.

Başak Burcu 2019 Yorumu ve Özellikleri

Başak burcunun aşk, para, sağlık veya iş kariyeri için 2019 nasıl bir yıl olacak bakalım. Başak burcu için harika bir yıl olacak. Hayatınızda birçok olumlu değişiklik göreceksiniz ve beklediğiniz bazı şeyler gerçekleşecek. Sizin sıkı çalışmanız, size ulaşan fırsatlardan başarı elde etmenize ve iyi sonuçlar almanıza yardımcı olacaktır. Akıllı çalışmanız, üstleriniz üzerinde iyi bir izlenim bırakmanıza yardımcı olabilir. Durumunuzda ve konumunuzda iyileştirmeler göreceksiniz. Mali durum, yeni gelir kaynakları ve diğer seçenekler nedeniyle de iyi olacaktır. Başak burcu 2019 Mayıs ayı yeni işlere yatırım yapmak ve kar elde etmek için iyidir. Başak burcu 2019 Ekim ayından sonra büyük başarı kartlarınızda olacak ve paranızı artıracak. Başak 2019 Haziran sosyal düzeyde, aktif kalacak ve yeni ilişkiler kuracaksınız.

Başak burcu erkeği-başak burcu kadını-başak burcu günlük
Başak burcu erkeği-başak burcu kadını-başak burcu günlük

Başak burcu 2019 Temmuz ayı ev içi yaşam bu yıl, birleşik sonuçlar vermesi muhtemeldir. Başak burcu Ağustos 2019 tahmini, eşinizin kararlarınızda size destek olacağını söylüyor. Başak burçlular Eylül ayında Aileniz ve arkadaşlarınızla kaliteli zaman geçireceksiniz. Başak burcu Ekim ayı 2019 boyunca eşiniz bazı sağlık sorunlarından geçebilir, bu nedenle dikkatli olun ve dikkatli olun. Ayrıca mevsimsel hastalıklar, eklem ağrısı ve hazımsızlık da görülebilir. Kendinizi sağlıklı tutmak için, iş ile birlikte dinlenmelisiniz. Çocuklarınızın hayatlarında başarılı olmak için sevgi, bakım ve desteğe ihtiyaçları var. Başak burcu Kasım 2019  Ebeveynleriniz ve kardeşleriniz her zaman size destek sağlıyor. İş ile ilgili yolculuklar kartlarınızda. Başak burcu Aralık 2019 Öğrenciler çalışmalarını engelleyecek bazı sorunlarla karşılaşabilirler.

Bu sizin için çok güzel bir yıl. Çoğu Virgos için bu bir ilerleme yılı olacak. Yaratıcı yönleriniz işe yarayacak ve şimdi sizler için daha iyi bir gelecek inşa ediyorsunuz. Ancak, bunun verimli bir yıl olması, kendinizi ihmal etmeniz gerektiği anlamına gelmez. Enerjiyi yeniden şarj etmenin bir yolunu bul, böylece daha fazlasını başarabilirsin!

2019’in Başak Burçlarının daha ayrıntılı özelliklerini görelim.

Kariyer:

Hedeflerinizi verimli bir toprakta dikmek ve gelişmek için çok güzel bir yıl! Hayal ettiğiniz şey şimdi 2019‘de gerçekleşebilir!

Başak Burcu Aşk ve İlişkiler:

Daha cazip hissedersiniz ve bu size yaratıcı bir şekilde hareket etmeniz için gereken güveni verir.

Para- Ekonomi:

Hayatınızın bu kısmı hala iyileştirmeye ihtiyaç duysa da, 2019‘de parlak yeni bir gelecek için temel oluşturacaksınız! Geliriniz muhtemelen artacak, ancak masraflarınız da artıyor!

Sağlık:

Canlılığın bir roller coaster gibi görünüyor. Bu nedenle sizin için kaliteli zaman bulmanız gerekiyor.

Yetenek:

2019 yılı yeteneklerinizi ifade etmek ve öğretmenleri size yolu göstermesi için çok güzel bir yıl!


4 thoughts on “Başak Burcu Kadını ve Başak Burcu Erkeği | Yorum ve Özellikleri”

 1. Arkadaşımın rüyası.
  Göreve gidiyorum
  Her yer mahşer alanı gibi. Sonra sen orda oturuyosun. Bir asker komutanım bu bayan iki gündür burda sizi bekliyor diyor seni göstererek. Ne işi varki burda diyorum.
  Sonra bi at hızlıca yanıma geliyo etrafımda dönüyor. At gidiyor. Sonra kosarak sen yanima geliyosun sariliyosun biseyler soyluyosun.
  Sonra beni bi askere araca bindiriyosun ama her yer mahşer alanı yağmur seller akıyor

  Reply
  • merhaba habibe kardeşim rüyanın yorumu şöyle :Arzuların gerçekleşmeyeceğine, kendinize göre çıkabileceğiniz en yüksek makama çıkacağınıza, mutlu olacağınıza, şansınızın iyi olacağına, para sıkıntısı çekmeyeceğinize, müjdeli haber kapınızda olduğuna, güzel günlerin başlamak üzere yaklaştığına işarettir…

  • merhaba nesine kardeşim rüyanın yorumu şöyle : Kendi hayatınıza çekidüzen vermeniz gerektiğine, sıkıntıların başlamasına ama kısa süreceğine, hiç zorluk çekmeden para kazanmaya, uğraşların sonunda emellerinize kavuşacağınıza, faydası olmayan haram mal almaya, güveni olmayan biri ile tanışmaya, mekan değişikliği yapmaya işarettir…

Leave a Comment