Rüyada Özür Dilemek, Özür Dilenmesi-Diyanet

Rüyada Özür Dilemek

Birisinden yapmış olduğunuz bir hatadan ya da bir kabalıktan do­layı özür dilediğinizi görmek: Bir yakınınızdan fayda göreceğiniz anlamına gelir. Rüyada yaptığınız bir kusur dolayısıyla bir tanıdığınızdan özür dilediğinizi görmek; pek yakında bir dostunuzdan büyük bir iyilik göreceğinize işarettir.

Rüyada Af Dilemek, Affetmek

Kendinizin birisini affettiğinizi görmek: İşlediğiniz sevaplardan do­layı Allah’ın sevgili kullarından birisi olduğunuza işarettir. Akrabalarını­zı veya dostlarını affetmek: Onlarla ilişkilerini yoluna koymaya işarettir. Af dilemek: Bir haksızlığa ve bundan duyacağınız üzüntüye işarettir.

Rüyada Affetmek veya Özür Dilemenin Psikolojik Anlamı

Rüyanızda birisini affettiğinizi görmeniz, olumsuz bir yönünüz­le yüzleşerek onu karakterinizin bir parçası olarak kabul ettiği­nizi belirtir. Birisi tarafından affedilmekse, yakın dönemdeki her­hangi bir davranış ya da eyleminizden dolayı kendinizi suçladığı­nızı gösterir.

Rüyada Özür Dilemek, Özür Dilenmesi-Diyanet konusunda 2 mesaj

  1. rüyamı yorumlarmısınız?
    rüyamda ben ve kardeşim babamızın arkasından geliyorduk ve bizim yanımızda da kelebekler geliyordu.
    Babam ailesiyle(yani üvey anne ve üvey annenin çocuklarıyla)gideceklerdi .yani bir arabaya bindiler.(zaten ayrı yaşıyoruz babamla )ve gittiler.sonra bir anda kardeşimle başka bir yerdeydik.orası çok ürkütücüydü. karanlıktı.(bu arada biz babaannemizin yanında kalıyoruz).dediğim gibi etraf karanlık ve ürkütücüydü ve bir ev vardı.bir masanın üstünde sarma tabağı vardı.sarma gibiydi yani ordan bir iki tana sarma yedim ve babaannem bir yerden bağırdı ama tam ne dediğini falan hatırlamıyorum ama sanırım “burdayım gelin” diyordu .ve orda son buldu rüyam.

    1. 1001 Rüya Tabiri

      FOREVER Kardeşim Sizin Bu Rüyanızın Yorumu Şöyle : Üzüntü ve kederin gitmesine, elinize mal geçeceğine, helal rızka, zor işleri kolaylaştırmaya, düşlediğiniz ya da düşleyeceğiniz kısmete sahip olacağınıza, sıkıntılardan kurtulmaya, dünya nimetlerinden daha çok faydalanmaya işarettir…

Rüyanızı yazın, yorumlayalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: İçerik korunmaktadır !!