Rüyada Önlük Görmek, Önlük Giymek, Beyaz, Siyah

Rüyada üzerinize çok kirli bir önlük giymiş olduğunuzu görmek, yakında yeni elbiseler alacağınıza, yamalı bir önlük giydiğinizi görmek, yeni bir aşk macerası geçireceğinize işaret eder. Bir okul önlüğü görmek, kitap ve gazeteye meraklı olduğunuza ve kültürünüzü artırmak için her fırsattan faydalandığınıza işarettir.

Rüyada Önlük Görmek

Rüyada önlük taktığını görmek, cesaretiniz sayesin­de hiç bilmediğiniz bir işe el atacağınızı anlatır. Önlük temiz­se, sonuç başarılı olur; ancak kirliyse başarısızlığa uğranılır. Bir genç kızın rüyasında önlük takması, görücü usulüyle ev­leneceğini açıklar. Önlük aldığınızı görmek: Yemden aşık olacağınız anlamına gelir. Rüyada kirli bir önlük görmek, yeni elbise alınacağına işarettir. Rüyasında önlük yamadığını gören kimse evlenir.

Rüyada Önlük Giymek

Resmi ya da gayri resmi önlük giydiğinizi görmek: Kendinize çekidüzen vermek için yeni giysiler alacağınıza işarettir.

Rüyada Beyaz, Siyah Renkli Önlük Görmek

Rüyada beyaz önlük giymek, halk arasında saygın ve makam sahibi olur. Beyaz önlük görmek veya beyaz önlüklü birini görmek, dünya işlerinde mutluluk, zenginlik ve mevki, makam kazanır. İyiliği emreden, kötülükten sakındıran ulu kimselerden ve üstatlardan olur. Rüyada siyah önlük görmek veya koyu renkli bir önlük görenin malı, nimeti, serveti, zenginliği artar. Siyah renkli önlük görmek ailesinin efendisi sülalesinin saygın kişisi ulusu, seyyidi olur.

Rüyada Önlüğün Psikolojik Anlamı

Rüyada görülen önlüğün psikolojik ve modern anlamı: Rüyamızda önlük taktığımızı görmemiz, bilgi ve becerileri­mizi artırmak istediğimizi ifade eder. Önlük görmek ise çevrenizde size gösterilmesini istediğiniz saygının ve hizmetin beklentisini yaşadığınızı gösterir.


2 thoughts on “Rüyada Önlük Görmek, Önlük Giymek, Beyaz, Siyah”

    • Merhaba Kardeşim Rüyanın Yorumu Şu Şekildedir : Tanışacağınız makam sahibi birisiyle dostluk kuracağınıza, uzaklardan hiç beklemediğiniz anda sevinçli bir haber almaya işarettir…

Leave a Comment