Rüyada Nüfus Cüzdanı, Rüyada Kimlik Görmek

Nüfus cüzdanı görmek rüyada, bu rüya insanlar arasında takdir görmekle, akrabaları ile münasebetlerde olgun bir tavır izlemekle tabir olunur.

Rüyada Nüfus Cüzdanı Görmek

Rüyada bir nüfus kağıdı çıkarttığınızı görmek; yeni bir çocuğunuzun olacağına, nüfusa kaydedildiğinizi görmek; aileniz efradından birinin vefat edeceğine işaret eder. Rüyada nüfus cüzdanı görmek bir çocuğunuzun olacağı anlamına gelir.

  • Nüfus cüzdanını kaybettiğinizi görmek: Ailenizle aranızda bazı kırgınlıklar yaşa­nacağına işarettir.
  • Yeni nüfus cüzdanı çıkarttığınızı görmek: Dargın ol­duğunuz insanlarla barışacağınıza işarettir.

Rüyada Kimlik Görmek

Rüyada kimlik görmek; en zor durumda güvendiğiniz kimselerden yardım görmeyeceğinize, başkasının kimliğini görmek; mevki sahibi birinden büyük bir iyilik göreceğinize ve onun sayesinde iş hayatınızda yükseleceğinize işaret eder.

Rüyada Kimlik Kaybetmek

Kimlik kaybetmek rüyada, hükümet tarafından elde edilecek bir menfaattir. başkasının kimlik kaybettiğini görmek veya bizim başkasının kimliğini kaybettiğini görmenmiz, hîlekar bir şahısla karşılaşacağımıza tabir olunur.


22 thoughts on “Rüyada Nüfus Cüzdanı, Rüyada Kimlik Görmek”

  1. Rüyamda ana caddeyim uzaktan bir kadın vana doğru geliyor başka kadın da kovalıyor tutun gibi işaret ediyor.kadın geldi minibüse binmek üzereyken tuttum.hem 2 adam geldi kadını almak istedi vermedim.kimlik sordum.kadının ve onların.kardeşimizse soyadınıza ,anne baba adınıza bakim diyom.hastaymış kadın.itiraz ediyor ilk hastanede bile sormuyorlar diye.ben de kimliksiz kayıt açmıyorlar diyom.1.adam çıkarıyor karışık cüzdanı bakıyom resim yok bir de resmi görevli kimliği.diğerine de soruyom soyadlar tutmuyor hiçbirinin.olnaz böyle diyorum.içimden de polisi arayayım diyom.uyandım

    Reply
    • Merhaba Kardeşim Rüyanın Yorumu Şu Şekildedir : Kendi yaşamınızda huzurlu güzel ve iyi günler geçireceğinize, hayatınızda her şeyin yolunda gideceğine, güzel haberler almaya işarettir…

Leave a Comment