Rüyada Heykel Görmek, Heykel Yapmak

Rüyada Heykel Görmek

Heykel görmek, yüzü güzel, yaratılışı ve huyu kötü ve gaddar bir kimse ile yorumlanır. Kendisini bir puta tapıyor görmek, hayatta herkese karşı haris ve kalbinde fesatlık bulunan bir kimse tarafından daima izlendiğine, elinde altın ve gümüş çerçeve içinde bir resim bulunduğunu görmek, dünya malına yüz çeviremeyip her zaman para peşinde koşan biri olacağına, müze veya müze bahçesinde bir heykel görmek, yüksek bir mertebeye ulaşacağına işaret eder. Rüyada put görmek fenadır. Bunları kırdığını gören sünnet işler.

Rüyada dünyayı en iyi put temsil eder. Ağaç put, münafık ve hain bir insanı temsil eder. Böyle bir puta taptığını gören kimse, yalancılık ve dalkavuklukla kendisine faydası olmayacak bir insana yaklaşmaya çalışır. Altından yapılmış put, faydası görülmeyecek mala, gururlu zengine ve ihanet edecek güzel kadına, gümüş put, hayırsız evlada toprak veya beton put, sonucu olmayan iş ve verimi olmayan mesâiye delalet eder. Altın ve gümüş put görmek, hile ile kadınların iffetine zarar vermeye de işaret eder. Yanında veya boynunda put veya onun şeklini taşıyan kimse, müslüman bir kadınla evlenir.

Rüyada Heykele (Puta) Taapmak

Rüyada puta taptığını gören kimse, batıl görüşler ortaya sürer. Bu rüya, rüya sahibinin nefsani arzularını Allah’ın rızasının önüne koyduğuna delalettir.

Rüyada Heykel (Put) Kırmak Parçalamak

Rüyada putları kırdığını veya herhangi bir şekilde onların şekillerini çirkinleştirdiğini gören kimse, yüksek bir rütbeye erişir, düşmanlarına galip gelir ve onların hilelerinden emin olur.

Rüyanızı yazın, yorumlayalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: İçerik korunmaktadır !!