Rüyada Pul Görmek, Pul Almak

Rüyada Pul Görmek

Rüyada görülen pul; kem söz işitmeye, mahkum olmaya, kerih bir işe girmeye ve bu işten para kazanmaya işarettir. Rüyanızda pul gördüyseniz; Lüzumsuz işlerle vaktinizi boşa harcayacağınıza, işlerinizle uğraşırsanız bunun semeresini çok kısa bir zamanda alacağınıza, alacağınız bir haberin sizi sevindireceğine işarettir. Gurbetteki bir yakınınızdan haber alacağınıza işarettir.

  • Pul kolek­siyonu yaptığınızı görmek: Çok disiplinli olacağınıza ve kazancınızı idare­li harcayacağınıza işarettir.
  • Bir başka yoruma göre de; gereksiz yere zaman harcayacağınıza işarettir.

Rüyada Pul Görmenin Psikolojik Anlamı

Çoğunlukla maddi değerleri, sık sık da parayı simgeleyen pul, bir mektup zarfına yapışık ve üzeri damgalı olduğunda, resmi bir makamdan alınan onayı ve güçlü binlerinden size yönelen mad­di desteği ifade eder. Bir pul defterindeki koleksiyonunuzsa, biri­kimlerinizin ifadesidir.

Rüyada Mektup görmek

Rüyanızda birinden bir mektup alıyorsanız; Çok yakın bir zamanda alacağınz bir habere fazlasıyla memnun olacağınıza, sevineceğinize, iş sahibi olacağınıza işarettir. Bir mektup; yazıp tamamladığını gören başladığı bir işi bi­tirir ve ihtiyacını karşılar. Şayet mektubu tamamlayamaz ya da tamamla­makta zormanırsa işlerinde güçlüklerle karşılaşır. Kendisine bir mektup verildiğini gören her istediğine sahip olur. Bir rivayete göre, mektup hayır­dır. Mektup kapalı ise gizli habere, açıksa meşhur habere, mühürlüyse ha­berin doğru olduğuna işarettir.

Kendisine bir şeyin teslim edilmesiyle ilgili bir mektup verildiğini göre­nin eline mal geçer. Bir padişah tarafından kendisine bir mektup verildiği­ni veya bir padişahın kendisine bir mektup gönderdiğini gören eğer layık­sa büyük bir makama geçer, layık değilse her durumda hayır ve iyilik bu­lur. Kendisine saygı ve bağlılığı içeren bir mektup aldığını gören mal ve mülk sahibi olur.
Gurbette bulunan bir yakınından mektup aldığını görenin ya yakınının kendisi ya da bir haberi gelir.

Rüyanızı yazın, yorumlayalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: İçerik korunmaktadır !!