Rüyada Güğüm Görmek, Gugum Almak, Yıkamak

Rüyada Güğüm Görmek

Rüyada güğüm görmek, hizmetçi alınacağına işarettir. Güğümü dolu görmek ise, alman hizmetçinin tembel birisi olduğuna işarettir. Rüyada görülen güğüm, kendisine güvenilir bir hizmetçiye işaret eder. Güğümleri boş ise; giriştiğiniz işlerden size hayır gelmeyeceğine delalet eder.

  • İçi boş güğüm: Eli sakar bir yardımcıya işarettir.
  • İçi dolu güğüm: Vefakâr bir yardımcıya işarettir.
  • Güğümden su almak: Ev halinde huzurlu olmaya işarettir.
  • Güğüme su boşaltmak: Ev işlerinin rayında gitmesini işarettir.
  • Delik güğüm: Yardım­cının ya da kadının tutumsuz olacağı anlamına gelir.

Rüyada Güğüm Almak

Rüyanızda güğüm almak; elinizden çok iyi bir fırsatı kaçıracağınıza işaret eder. Rüyada su güğümü almak; dolu ise çalışkan; boş ise tembel bir hizmetçinin varlığına işarettir. Gugum almak ruyada, : Doğuştan yetenekli ve zeki oluşunuz yü­zünden işlerinizde hiçbir zorluk çekmeyeceğinize işarettir.

Rüyada Güğüm Yıkamak

Güğüm yıkamak, Rızkın bolluğuna, kuvvete ve kudrete, azme ve sabra, davranışlarınızda temkinli hareket etmeye işarettir. Güğüm yıkadığını gormek, Tüm yaşantınızı rahatlık ve huzur içinde geçireceğinize kesinlikle maddi sıkıntılar çekmeyeceğinize işarettir.

Rüyada Bakır Güğüm Görmek

Bakır güğüm dolu olması.; varlıklı olacağınıza, rızık ve kısmetinizin bol olacağına, her tuttuğunuzun size bereket getireceğine, şansınızın bu günlerde iyi gideceğine işaret eder. Bakır gugum gormek rüyada, Namuslu ve iyi bir kadına ya da iyiliğiniz ve dürüstlüğünüz­le sevap işleyeceğinize işarettir.

Rüyada Alüminyum Güğüm Görmek

Ruyada alüminyum güğüm, müzmin bir hastalığa işarettir. Alüminyum gugum gormek başka bir anlamı da, Varsa adağınızı yerine getirmenizin zamanı geldiğine, gücünüz öl­çüsünde hayır işleyeceğinize işarettir.


Leave a Comment