Rüyada Gemi Veya Vapur Görmek Ne Demek? Rüya Tabirleri

Rüyada vapur görmek ne demek veya rüyada gemi görmek, gemiye binmek, vapurla gezmek ne anlama gelir şeklinde sorularınıza yanıt vereceğiz. Rüyada vapur görmenin 1001 türlü şekli olduğu için sizlere her şeklinin hayatınızda ne anlama geldiğini anlatmaya çalıştık. Aşağıda rüyada vapur ve gemi görmenin neye işaret ettiğini sizlere büyük rüya alimlerinin açıklamaları ve yorumları ışığında açıkladık. Rüyanızın anlamını bu sayfada bulamazsanız lütfen arama kısmından arama yapın veya yorum kısmına rüyanızı yazın cevaplayalım.

Rüyada Vapur Veya Gemi Görmek

Rüyada Vapur Veya Gemi Görmek
Rüyada Vapur Veya Gemi Görmek

Bir kimse rüyasında vapur görüp kendisini vapurun içinde bulsa, karaya çıkarsa, içinde bulunan sıkıntılardan kurtulur. Rüyada bir veya bir kaç geminin denizde gittiğini görmek; pek yakında uzak yerlere bir seyahate çıkacağına yorumlanır. Rüyada gemici görmek, insanların arasını maddî ve manevî yönden ıslah eden salih bir kimseye işaret eder. Bir geminin veya vapurun battığını görmek; iyi ve karlı bir işe başlayacağı şeklinde yorumlanır. Vapur hareketsiz durup, kendisini içinde bulan kimse, sıkıntı içinde kalıp, işlerini yürütemez olur. Hareketsiz gemiden çıkıp kurtulan kimse, bütün sıkıntılarından kurtulur. Böyle bir kimse daha önce görevinden alınmış ise, tekrar görevine iade olunur. Böyle bir rüyayı gören kimse, fakirse zengin olur, çocuğu olmuyorsa çocuk sahibi olur. Rüyada gemi kancası görmek; başkaları tarafından aldatılacağınıza işarettir.

Başka bir rüya alimine göre ise; Rüyada vapurun havada yürüdüğünü görmek, vefat etmeye tabir olunur. Bindiği geminin içinin kan ile dolu olduğunu görmek, hasta olmaya işaret eder. Boğulmakta iken bir gemiye çıktığını görmek, hastalıktan şifa bulmaya, fakir için zengin olmaya, zengin ise servetinin artmasına, günahkâr kimse için de tevbe etmeye işarettir. Özetle gemide bulunmak, ondan karaya çıkıp çıkılmadığına göre yorumlanır. Bu rüya tabiri en kaliteli rüya sitesi www.1001ruyatabiri.com dan çalındı.

Rüyada Vapura Binmek – Diyanet Rüya Tabirleri

Rüyada Vapura Binmek - Diyanet Rüya Tabirleri
Rüyada Vapura Binmek – Diyanet Rüya Tabirleri

Rüyada vapura binmek onla yolculuk etmek, sıkıntı, üzüntü, ayrılık, ölüm, tabut, kazanç gibi yorumları vardır. Kuru bir yerde gemisini yürüttüğünü veya bindiği geminin karada yürüdüğünü görmek, büyük bir felâket ve sıkıntıya işarettir. Rüyada görülen gemi üzüntü ve darlık içinde bulunan kimse için kurtuluştur. Bazen de gemi, ümit edilen bir şeydir. Rüyada bir vapura veya gemiye binip, bir daha inmediğini görmek, sıkıntı ve üzüntüye düşmeye işaret eder.

Rüyada Vapurun Veya Geminin Batması

Rüyada Vapurun Veya Geminin Batması
Rüyada Vapurun Veya Geminin Batması

Rüyada bir vapurun veya geminin battığını görmek; iyi ve karlı bir işe başlayacağı şeklinde yorumlanır. Gemi batarken düdük sesi vermesi; karın fazlalığına işarettir. Bindiği geminin batıp, eşyalarından bir kısmının suyun üstüne çıkması, malının bir kısmının ziyan olacağına işarettir. Eğer suyun üzerine eşyaları çıkmazsa fakirliğe düçar olacağına delalet eder. Bindiği geminin delindiğini görmek, devlet başkanına suikast yapılacağına işarettir.

Rüyada Denizde Vapurla Gitmek

Rüyada Denizde Vapurla Gitmek
Rüyada Denizde Vapurla Gitmek

Rüyada denizde vapurla gitmek veya yolculuk etmek; beklemediğiniz bir anda çok uzaktan bir misafirinizin geleceğine işarettir. 

Rüyada Denizde Vapurla Gezmek

Rüyada Denizde Vapurla Gezmek
Rüyada Denizde Vapurla Gezmek

Rüyada vapur görmek veya rüyada denizde vapurla gezmek, yolculuğa çıkar veya eline biraz mal geçer. Demirden bir gemiye binmek, devletten alınacak maddi ve manevi yardıma işarettir. Bir gemiye binip, bir daha inmediğini gören kimse halkının diline düşer. Büyük bir gemide güzel elbiseler giydiğini ve geminin hareket ettiğini gören kimse, devletin önemli mevkilerine gelir.

Rüyada Vapuru Kaçırmak

Rüyada Vapuru Kaçırmak
Rüyada Vapuru Kaçırmak

Rüyada vapuru kaçırmak, rüyayı gören kimsenin dünya malına garkolduğuna (dünya malına önem veridiğine) işarettir.

Rüyada Gemi veya Vapur Direği Görmek

Rüyada gemi direği görmek, işlerin yolunda gittiğini gösterir. Direğin kırıldığını veya çürüdüğünü görmek, ölüm ve hastalıktır. Eridiğini görmek rüya sahibinin yanlış yolda olduğunu gösterir.

Rüyada Deniz Görmek Hakkında Her Şey

“Rüyada Gemi Veya Vapur Görmek Ne Demek? Rüya Tabirleri” konusunda 35 mesaj

  1. Rüyamda 1 yolcu vapuruyla biryerden bir yere gidiyordum ve o vapurda ünlüler filimciler vardı normal insanlarda vardı sonra ben ünlülerin olduğu kısmi merek edip çıkıp baktım sonra burası onların yeri girmek yasak die bildiğim için bir tayfanın beni uyaracagini içimden geçirdim sonra sorarsa falan yerde çalışıyorum diyerek bisey dememesini sandığım dan adam da sormadı sonra bir alel acele edinerek kaptana vapuru acele karadan sürüp denizin kestirme yerine geçirmek için söylediler bende gemi gitmez dedim kendi kendime izledim ve sonra vapur karaya vurdu toprak arazide biraz ilerleyip dağıldı yan dönen vapurdan yolcular düştü denize sonra ben ve biraz topluluk kurtulup bi yerde ihtiyaç giderdik sonra geriye gidip bogulanlari kurtarmak istedim sonra gitmeye yakın rüyadan uyandım size zahmet bi yorumunuz varmıdır allahın izniyle

    1. 1001 Rüya Tabiri

      Canip kardeşim rüyanın yorumu şöyle : Yeni olaylara, yeniliklere, güzel gidecek iş yaşamına, sıkıntıları atlatmaya, bir yerde felaket çıkacağına, uzun ve yorucu bir yolculuğa çıkmaya, geçici bir heves anlık bir aşk macerasına ya da yeni bir konuya duyulan geçici bir ilgiye, başka değişiklikten rahatsız olacağınıza, gam ve kederden kurtulmaya, çok korkulu ve endişeli geçecek bir sürenin sonunda hayırlı olacağına işarettir…

Rüyanızı yazın, yorumlayalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.