Rüyada Dürbün Görmek, Dürbün Almak, Bulmak

Rüyada Dürbün Görmek

Rüyada dürbün görmek veya dürbünle bir yere baktığınızı görmek; uzun bir zaman sonra umulmadık derecede güzel ve mesut olaylarla karşılaşacağınızı gösterir. Dostlarınızın işleriyle ilgilenmekten kendi işlerinizi boşlama­nız anlamına gelir. Rüyada dürbün görmek; merak ettiriniz bir konuyu çok yakında öğreneceğinize, dürbüne ters bakmak; üzüntülü bir olayla karşılaşacağınıza, dürbünü düşürerek kırıldığını görmek; beklemediğiniz bir haber alacağınıza işarettir.

Rüyada Dürbün Almak

Rüyada görülen dürbün almak, çok zengin olunacak bir işe girileceğine, bu konuda bir şirket kurulacağına işarettir. Durbun almak rüyada, dostlarınızın yapıcı eleştirilerini sükûnetle karşılamanız gerektiğine, ancak tam tersine davranarak dostlarınızı kıracağınıza, kendinizi onlardan uzaklaştıracağınıza işarettir. Durbun almak aynı za­manda, dikkatimizi bu konu üzerine yoğunlaştırmamız gerektiği­ne ilişkin bir uyarı niteliği taşıyabilir.

Rüyada Dürbün Bulmak

Dürbun bulmak veya bakmak: Fesat insanların sizi küçük düşürmek amacıyla kurmuş oldukları tezgâhı ortaya çıkartacağınıza ve intikamınızı alacağınıza işarettir. Yaşantımızda, belli bir konuda kafamızın karışık olduğu­nu ve net, ayrıntılı bilgiye ihtiyaç duyduğumuzu gösterir.

Rüyada Dürbün Görmek, Dürbün Almak, Bulmak konusunda 2 mesaj

    1. 1001 Rüya Tabiri

      Cansu Kardeşim Sizin Bu Rüyanızın Yorumu Şöyle : Sizi mutlu edecek ve umutlandıracak olaylarla karşı karşıya geleceğinize, çevresi geniş güçlü birinden yardım alacağınıza, mutluluk ve iş yaşamında başarılara, gerçekten iyi arkadaşlarınızın desteği ile isteklerinize kavuşacağınıza işarettir…

Rüyanızı yazın, yorumlayalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: İçerik korunmaktadır !!