Rüyada Dövme Görmek, Dövme Yaptırmak, Dovme Yapmak

Rüyada Dövme Görmek

Sizinle alakalı bir olay için, bazı insanların bir araya gelerek si­zi konuşacaklarına işarettir. Ruyada dövme gormek, Aza kanaat eden bir kişiliğiniz olduğuna ve fazlası için hiçbir çaba harcamayan sakin karakterli bir insan olduğunuz anlamına gelir. Dovme görmek rüyada bir başka yoruma göre de; mala, mülke ve servete işarettir. Diyanet alimlerine göre rüyada dövme, mesleğiniz dolayısıyla çok büyük paralar kazanacağınıza ya da miras yoluyla servet edineceğinize işarettir.

Rüyada Dövme Yaptırmak, Yaptırdığını Gormek

Rüyada dövme yaptırdığını görmek, gam ve kedere, sıkıntı ve korkuya düşmeye, insanların arasında gözden düşmeye işarettir. Dovme yaptırmak, bulunduğunuz makam ve mevki itibarıyla, halkın sorun­larıyla ilgilenen ve onların dertlerini halletmek konumunda olan resmi bir mesleğe işarettir.

Rüyada Dövme Yapmak

Rüyanızda dovme yaptıysanız veya vücudunuza dövme yapıyorsanız; İş hayatınızda başarılı döneme gireceğinize, mal-mülk sahibi olacağınıza, sizin veya bir yakınınızın evlilik işleriyle uğraşacağına, aile içinde hasta olan birinin sıhhatine kavuşacağına işarettir.

Ruyada Dovme Gormenin Psikollojik ve Modern Anlamı

Bedeninize yaptırdığınız herhangi bir dövme, rüyalarda, geçmişe ilişkin, izi asla silinmeyen bir anı ya da deneyimin varlı­ğını simgeler. Bazen de dövme, kendinizi ait hissetmek istediği­niz bir sosyal grubu ve o grupla olan yakınlığınızı vurgular.

Ruyada Kına Görmek

Piyasaya iyi takip edeceğinize ve çıkarınızın hangi yerde daha iyi fayda sağlayacağını hesap etmeye işarettir. Rüyasında ellerine kına yaktığını gören erkek için bu rüya, çokça zikir ve teşbih çekmeye; kadın için ise kocasından gelecek hayırlı bir duruma işaret eder. Rüyada ayaklarını kınalı görmek, bekar kimse için evlenmeye delalet eder.

 • Kendinize kına yaktığınızı görmek: Ticaretteki ileriyi görme yeteneğiniz sayesinde kazancınızın çok iyi olacağına, sağlık ve sıhhatinizin afiyette olacağı anlamına gelir.
 • Kına ağa­cı görmek: Kibirli tavırlarınız yüzünden çok şey kaybedeceğiniz anlamına gelir.
 • Kınacı görmek: Beklediğiniz haberin gelmesiyle sevineceğinize işa­rettir.

29 thoughts on “Rüyada Dövme Görmek, Dövme Yaptırmak, Dovme Yapmak”

 1. İyi geceler ayrılmak olduğum eşimi banyo yaparken çıplak gördüm üzerinde dövme gibi yazı vardı ne anlama gelir acaba

  Reply
  • Aysenur Kardeşim Sizin Bu Rüyanızın Yorumu Şöyle : Karşılaştığınız ya da karşılaşacağınız engelleri tek başına aşacağınıza, hayata karşı dimdik olmanız gerektiğine işarettir…

 2. Hocam merhaba, size yazdığım rüyaların yorumları aynen çıkıyor..Elinize bir büyükten birşey geçecek dediniz.Tarla satıldı büyükler para verdi.Hocam rüyam şu ; Sağ el bileğime bismillahirrahmanirrahim dövmesi yatıracakmışım dövmeciye gidiyordum. (İki yıl önce gördüm)

  Reply
  • NANCY Kardeşim Sizin Bu Rüyanızın Yorumu Şöyle : Dileklerinizin yerine gelmesine, çok hayırlı bir servete, işlerinizde beklenmedik bir başarıya, ikametgah değişikliğine işarettir…

 3. Rüyamda ilgilendiğim kizi vücudunun üst kisminda kırmızı yılan dövmesi yapılmış olarak gördüm,ona bu yüzden kızıyodum

  Reply
  • Anonim Kardeşim Sizin Bu Rüyanızın Yorumu Şöyle : Hayalinizdeki bir şeyin gerçekleşeceğine, çok gizli yeteneklerinizi keşfedeceğinize, tecrübeli olacağınıza işarettir…

 4. Karışık uzum bir rüya gördüm ancak dikkatimi çeken kısmını buraya hatırladığım kadarıyla yazacağım. Bir dövme gördüm lakin benim üzerimde mi başkasının üzerinde mi muamma. Ancak bir mezar taşı sembolü dövmesi vardı ve RM harfleri yan yana büyükçe yazıyordu. Sanki hayal meyal hatırlıyorum biraz üstünde solda kalan yerde de yılan mezar taşına doğru uzanıyordu sanki dolandığı birinden. Maskeli bir yüzdü hırsız gibi. Ve mezar taşına uzanıyordu yılan ama tam emin değilim. Mezar taşı sembolünü dövme olarak görmek ve RM harfi görmek neye delalettir?

  Reply
  • Eda Kardeşim Sizin Bu Rüyanızın Yorumu Şöyle : Güzel yolculuğa çıkacağınıza, kısa zamanda mutluluk verici iyi ve güzel haberler alacağınıza, kısmetlerinizin açılacağına işarettir…

Leave a Comment