Rüyada Cımbız Görmek, Cımbız Bulmak, Almak

Rüyada Cımbız Görmek

  • Rüyada cımbızla vücudunuzdan kıl çektiğinizi görmek bugünlerde etrafinızdakilerden bazı sözler duyarak üzülaceğinizi gösterir.
  • Rüyada cımbızla vücudunuzdan kıl çektiğinizi görmek; küçük bir zarara uğrayacağınıza veya bir yakınınızın iğneli ve sitemli sözleriyle karşılaşacağınıza ve buna çok üzüleceğinize işarettir.
  • Rüyada cımbız görmek, işlerinde başarılı olmaya, günahlardan temizlenmeye ve düşmanına galebe çalmaya delalettir.

Rüyada Cımbız Bulmak

Cımbız bulmak, rekabet halinde olduğunuz kimselere karşı yetenekleriniz sa­yesinde üstünlük kuracağınız anlamına gelir. Ruyada cimbiz bulmanın bir diğer anlamı da; Yakınlarımızdan birinin ya da kendi başınızdan bir hırsızlık olayı geçeceğine delalettir.

Rüyada Cımbız Almak

Cımbız aldığını gormek, savsakladığınız işlerinize artık önem vermeniz gerektiğine, aksi halde gelecekte çok zarar gö­receğiniz anlamına gelir. Rüyada cimbiz almak, İçinde bulunduğunuz durumdan çok mutlu olduğunuza, keyif­li günler geçireceğinize ve çevrenizdekileri de sevindireceğinize işarettir.

Ruyada Cımbız Gormenin Psikolojik-Modern Anlamı

Üzerinde uğraştığımız iş ya da projeyle ilgili karşılaşabi­leceğimiz sorunların üstesinden gelmek için, ilk bakışta farkına varmadığımız, basit, ama etkili çözümlere ihtiyaç duyabileceğimizi gösterir. Cımbız ve maşalar aynı zamanda, tedavi ve kendimizi iyileştirme yeteneğimizi de simgeler.

Rüyada Tüy, Kıl Görmek

Kıl veya tüy gormek; Düşlerde bedenin kıllarla kaplandığını görmek, kişinin kurtul­mak istediği ilişkilere, sıkıntılı ve huzursuz duygulara işaret eder. Zenginliğiniz sayesinde sağlığınıza çok dikkat edeceğinize ve uzun seneler yaşayacağınıza işarettir.

Çıkmaması gereken yerde kıl görmek: Kafanızın ticarete çok yatkın olduğuna ve paranıza para katacağınıza işaret­tir.

Tüy görmek: Rüyada beyaz tüy görmek; sevince, iyi dostluk kurmağa, siyah veya başka renkler aksiliğe, ziyan ve kayba alamettir.


Leave a Comment