Yay Burcu Kadını ve Yay Burcu Erkeği Özellikleri | Günlük Yorum 2021

Yay burcunun özellikleri! Din, felsefe, bağımsızlık, eğitim, özgürlük, olgunluk, sporda başarı, iyi niyet, hayal gücü, maymun iştahı, sabırsızlık, talih, ilgi, neşe. Yay burcu kadını ve Yay Burcu Erkeği hangi tarih aralığında doğdu: 23 Kasım – 21 Aralık

Yay burcunun insanlarının etkilediği organları: Karaciğer, kalçalar, bacak üstleri.

Günlük yay burcu-yay burcu kadını-yay burcu erkeği
Günlük yay burcu-yay burcu kadını-yay burcu erkeği

Yay Burcu Kadını, Erkeği Özellikleri ve Günlük Yorumları

Yay burcu insanları genellikle köy hayatını, tabiatı severler ve bir çiftlik sahibi olmayı başka her şeye tercih ederler. Filozofturlar. Vücut ve yüz hatları kabadır. Lüzumsuz derecede dürüst olmaya kalkışırlar. Biraz maceraperesttirler. Doğru olmayan şeylere karşı isyankârdırlar. Bildiklerini açıklamaktan çekinmedikleri için sır saklayamazlar. Çoğu zaman çam devirirler. Niyetleri hiç de öyle olmadığı halde, arkadaşlarının kalbini kırarlar.

2021 yılı için yaylar; Şef olarak çok sevilirler. Kendilerinden aşağı mevkide olanlara karşı eli açık, dürüst ve koruyucudur. özel hayatları kadar meslek! hayatlarında da müstesna bir his ve seziş yeteneğine sahip bulunduklarından bir çok işlerini şanslı ve başarılı olarak bitirirler. Girdikleri bahislerde ve borsa oyunlarında kazançlıdırlar. Son derece nikbin olurlar.

Dünyada her şeyin yolunda gittiğine inanırlar, özel hayatlarında çok şendirler. İyi bir dost ve arkadaş, akıllı bir hâkim, her yerde sevilen bir teşkilâtçıdırlar. Güzel sanatlara karşı yetenekleri vardır. Kendi düşmanları olsa bile büyüklüğe ve insanlara hayrandırlar. En büyük kusurları biraz kibirli olmalarıdır.

Yay’ın ilişkideki temel amacı, eşine sadık kalabilmektir. Ancak evine aşırı düşkün, dışarı çıkmak istemeyen bir insanla ya da çok kıskanç bir eşle birlikte olabilmek Yay için mümkün değildir. İlişkinin gerektirdiği özgürlükten vazgeçme durumu, Yay’ın kendini tuzağa kapılmış hissetmesine neden olur.

Yay Burcu 2021 Yorumu

Tam bitti derken yaşanılan yeni başlangıçlara, disipline bir hayata ve tahmin ettiğinizden daha verimli bir yıla hazır olun sevgili Yay’lar. Birileri sizi küstürdü. Hevesinizi çaldı, sonra biraz toparladınız yine küstünüz. Mızmız bir yapınız olmamasına rağmen ruh haliniz içacıcı olmadı uzun bir süre. Fakat bu yazdığım her şey geride kalacak ! Anadan doğma bir Yay olmaya, yenilenmeye hazır olun. Ama buna hazır olmadan önce kendinizi başka insanlara adamaktan vazgeçmeye hazır olmalısınız.

Başkalarının dertleriyle uğraşmak yani haddinden fazla uğraşmak sizi güçsüzleştiriyor. Ve bir yıldız gibi parlayacağınıza sönük bir vaziyette oluyorsunuz. Çok değil kafanıza taktığınız şeylerin rayına oturması için 2-3 ay çabalamalısınız. Sonrasında zaten bütün olumlu etkiler üzerinizde seyir edecek. Tam bağımlı bir aşk yaşamak için harika bir yıl fakat hedefleriniz ile bu aşkın arasında bir denge kuramayacaksanız hiç bulaşmayın derim ben.

Sizi anlayan birileri lazım ve destek olan ! Yani sizin akıllı insanlara ihtiyacınız var. Ve bu yıl siz parlamaya ve mutlu olmaya hazırlanırken kendisine bile yararı olmayan insanlardan soyutlamazsanız kendinizi, yazık edersiniz ! Hem de çok yazık. Ekim sonrası sürprizler için özellikle hazır olun.

Yay Burcu Kadını Özellikleri: 2021 

Yay burcu kadını olmak kolay iş değildir. O mükemmel, dışarıdan sürekli olarak neşeli ve mutlu görünen insan aslında içinden türlü zorlukları aşarak ve bazı şeyleri boşvermeyi becererek mutlu gözükebiliyor. Neden daima bir esprili hayat peşindeler diye merak ediyorsanız şayet bunun cevabı çok açık; Çünkü hayat onlara umursamamanın mutlu olmak için ne kadar gerekli olduğunu öğretmiştir.

Hayatı ti’ye alabilen, rahatlık konusunda çığır açmış ender insanlardır onlar. Aşk hayatları çalkantılıdır. Aşk konusunda vurdumduymaz gözükebilirler ama maalesef öyle değiller işte. Yay kadınları yalnızca güçlü görünmek istedikleri için, karşısındaki insanlara güçsüz görünerek fırsat vermek istemezler. Gelelim bir diğer konuya; Zeki ve hoş kadın profili tam olarak Yay kadınını tanımlıyor.

2021 senesi, Dürüstlük konusunda da aynı şeyi söyleyebilirim. Yay kadını düşündüğü şeyi söylemeden önce, söyledikten sonra ne olacağını düşünmez. Pat diye söyler. Yay burcu kadınları için doğru her zaman ve her yerde söylenebilir. Bu yüzden onlara patavatsız yakıştırması yapanlara bolca rastlayabilirsiniz. Ama Yay onları da umursamaz. Çünkü Yay kadını patavatsız olmayı sinsi olmaya yeğler. Keşke herkes onlar gibi açık sözlü olabilse..

Günlük yay burcu-yay burcu kadını-yay burcu erkeği
Günlük yay burcu-yay burcu kadını-yay burcu erkeği

Yay Burcu Erkeği Özellikleri

Yay burcu erkeği özellikleri: Çok iyimserdir ve olaylara hep pozitif yönden bakar yay. Dolu yağsa “İyiki taş yağmadı” der. Yay erkeği bu iyimserlikten ötürü çevresi çok geniştir. Ve yay burcu erkeğinin herkesle muhakkak bir sohbeti vardır. Aslında o kendi kafasında insanları “şu iyi, şu kötü” diye ayırmıştır ancak onlara karşı tam olarak bir duvar çekmez ve en azından bir “Merhaba”yı kesmez.

Yay Burcu 2021 Yorumu

Yay Burcu 2021‘e göre, bu yıl kişisel ve profesyonel bakış açısıyla hayatınızı aydınlatacak olan altın fırsatlarla dolu olacak. Bu yıl, başarılı yaşamınızda önemli bir rol oynar. Enerji ve pozitif seviyeleriniz yüksek kalacaktır ve başarıya ulaşmak için kararlılığınızı artırır. Seni daha da şanslı kılmak için istediğin gibi hareket edecek. Satürn transit, zor işlerde iyi performans göstermede yardımcı olacaktır. Bu süre zarfında para akışı artacak ve bilge kararlarınız nedeniyle olumlu sonuçlar elde edeceksiniz. Mart, eskisinden daha fazla para getirecek ve bu parayı ihtiyaçlarınıza harcayabilirsiniz. Özellikle Mayıs ayı için planlanan bir bütçe ile hareket etmek iyi olacaktır, aksi halde sorunlar ortaya çıkabilir. Varsa borçlarınızdan çıkmaya çalışın.

Profesyonel olarak, size ulaşmak için birçok harika fırsat var. Zaman iş değişimi için iyidir. Yeni iş kurmak da sizin için faydalı olabilir. Ailesel yaşamınız sorunsuz ve mutlu bir şekilde hareket edecektir. Eşinizden tam destek almanız olasıdır. Bazı sağlık sorunları yaşam partnerinizi etkileyebilir, bu yüzden lütfen ona dikkat edin. Aile üyeleriyle olan bazı anlaşmazlıklar sizi rahatsız edebilir, ancak dikkatli çabalarla onları temizleyebilirsiniz.

Aşırı çalışma baskısı sizi ailenizden uzak tutabilir ve kişisel ve profesyonel yaşam arasındaki dengeyi korumayı öğrenmelisiniz. Çocuklarınız eğitici cephede iyi bir performans sergileyecek. Rekabet sınavlarına hazırlanan ve yurtdışındaki çalışmalarını tamamlamaya çalışan öğrenciler iyi haberlere sahip olacaklardır. Yay yerlileri aşk hayatını zenginleştirecekler. Herhangi bir sağlık sorununu önlemek için, sağlıklı yaşam tarzı sizin için gereklidir.

Yay Burcu 2019 Para

Yay burcu bu yıl finansal meseleler açısından iyi olacak. İyi nakit akışı nedeniyle lüks bir yaşam yaşayabileceksiniz. Yeni bir ev, taşıt veya mülk satın alma şansı yüksektir. Yurtdışında, maaş zammında ve bazı altın fırsatlarda elinizde yeni gelir kaynakları olacak. İşle ilgili yolculukların sizin için faydalı olması muhtemeldir. Mayıs ayı boyunca, fazla harcama sizi çok rahatsız edebilir. Yay 2021 Astroloji, uyanık olmanızı ve para tasarrufu yapmaya odaklanmanızı önerir. Çok yakında işler bir kez daha senin iyiliğine dönüşecek. Düşünceli kararlarınız, bu yıl boyunca iyi mali durumunuzu korumanıza yardımcı olacaktır.

Yay Burcu 2021 Eğitim

Öğrenciler azaltılmış konsantrasyon, zayıf bellek ve sizi tercih etmeyen sonuçlar almak gibi bazı sorunlardan geçebilirler. Bu sorunları zor çalışmanız ve olumlu tutumunuzla aşabilirsiniz. Eğitiminize biraz daha zaman ayırın; Elbette işler yoluna devam edecek. Daha yüksek çalışmalar yapan öğrencilerin iyi notlar alması ve rekabetçi sınavlara katılması muhtemeldir. Aileniz ve öğretmenleriniz iyi performans göstermeniz için sizi destekleyecek ve motive edecektir. Yönetim, mühendislik, güzel sanatlar ve bankacılık akımlarıyla ilgilenen öğrenciler verimli sonuçlar elde edebilirler, diyor 2021 Burç Yayını. Maksimum çaba harcayarak sıkı çalışmaya devam edin ve başarı sizinki olacaktır.

Yay Burcu 2021 Aile

Yurtiçi cephesinde, yılınız hayatta huzur ve mutluluk getirerek sorunsuz bir şekilde hareket edecektir. Yardımınız, aile üyelerinizle bağınızı güçlendirmenizi sağlayacaktır. Yaşam partnerinizden tam destek alacaksınız ve ikiniz arasındaki ilişki iyi kalacaktır. İş baskısı, doğanızdaki saldırganlığın, ilişkilerinizi etkilemesi muhtemel nedeni olabilir. Kimsenin yanlış bir şey söylemeden önce dilini kontrol etmelisin. 2021 ‘deki Yay için tahminler, eşinizin sağlığına dikkat etmenizi önerir. Çocuklarınızın hayatlarında başarıya ulaşması muhtemeldir, bu da mutluluğunuzun nedeni olabilir. Sağlığınızı korumak için sağlıklı bir yaşam tarzını takip edin.

Yay Burcu 2021 Aşk – İlişki

Yay burcu aşk konusunda hayatının tadını sonuna kadar çıkaracaklar. Aşk partnerinizle olan ilişkiniz, birbirinize karşı olan bağlılık, anlayış ve saygı nedeniyle gün geçtikçe gelişecek ve güçlenecektir. Romantik randevulara gitmek için yeterli zamanınız olacak. İlişkinizi herhangi bir ihtimalden korumak için tüm olumsuzluklardan uzak durun. Benliğinizin ilişkiniz arasında gelmesine izin vermeyin. Yay burçları 2021’de, her ikiniz arasında iyi bir uyum sağlamak için partneriniz için doğru yıl. Aşk partneriniz ile bir düğüm bağlamak isteyenler; ailelerinden izin alabilirler. Küçük bir yolculuğa çıkmak ve eşiniz için hediyeler almak yararlı olacaktır.

Yay Burcu 2021 Sağlık

Yay burcu sahibi olanları 2021 yılında neler bekliyor. Sağlıkla ilgili bazı sorunlar sizi rahatsız edebileceğinden, sağlık cephesinde dikkat etmelidirler. Mart-Mayıs ayları sağlık için çok önemlidir. Gözler, abdominal enfeksiyonlar ve uykusuzluk ile ilgili sorunlar 2021’de ortaya çıkacaktır. Davranışlarınızdaki saldırganlık, tansiyonunuzu yükseltebilir. Yaralanmalar olabileceğinden, sürüş sırasında çok dikkatli olmalısınız. Aşırı iş yükü dinlenmenize izin vermeyecek ve bu yüzden zihinsel olarak yorgun hissedeceksiniz. Yeme alışkanlıklarınıza çok dikkat etmeli ve sağlıklı bir diyet planı izlemeyi denemelisiniz. Yay 2021 Astroloji Tahminine göre, meditasyon, egzersiz, yoga ve sabah yürüyüşü, fiziksel ve zihinsel zindeliği alabileceğiniz iyi yöntemlerden bazılarıdır. Uzun süre herhangi bir hastalık ile savaşan yaycılar biraz rahatlayabilirler. Hamile kadın da 2021’de doğru bir şekilde onlara bakmalı.


1 thought on “Yay Burcu Kadını ve Yay Burcu Erkeği Özellikleri | Günlük Yorum 2021”

Leave a Comment