Rüyada Sümbül Görmek, Sümbül Çiçeği Toplamak

Rüyalarda görülen sümbül çiçeği aşkta ve evlilikte mutluluğa işarettir. Beyaz ya da pembe sümbüller, bekar bayanlar için aşk evliliği; erkekler içinse gelip geçici ilişkiler anlamına gelir. Ancak mavi sümbül gören bekar bir erkek, ani bir kararla evlenir. Vazo, saksı vb.nde yani bahçe dışında bir yerde görülen sümbül, sonu belirsiz olan ilişkileri açıklar.

Rüyada Sümbül Görmek

Rüyada sümbül çiçeği görmek, servet ve itibarınızın artması anlamındadır. Sümbül kökü görmek, yemek; helal mal, övgü, nimet ve iyi bir isimdir. Taze sümbül kö­künün yorumu daha kuvvetlidir. Rüyada sümbül görmek, zenginliğe ve bu durumun getireceği saygınlığa işarettir.

  • Sümbülün solduğunu görmek: Üzüntülere, sıkıntılara kapılacağınız anla­mına gelir.
  • Eşinize ya da sevgilinize sümbül vermek: Ayrılığa ya da bo­şanmaya işarettir.
  • Sümbül verdiğinizi görmek: Kime veriyorsanız o kişi­den ayrılacağınıza ya da uzaklaşacağınıza işarettir.

Rüyada Sümbül Çiçeği Toplamak

Sümbül toplamak, servet ve itibarın artmasına delalet eder. Kırmızı sümbül çiçeği toplamak ise, tutkulu bir aşkın haberci­sidir. Rüyada mor sümbül toplamak, be­kar bayanlar için, geniş bir çevre tarafından tanınan önemli bir insanla evliliktir.

https://www.youtube.com/watch?v=Rark9mKiUdA

Rüyada Sümbülün Psikolojik ve Modern Anlamı

Sümbül görmenin psikanalizi: Kendini yenilemeyi, gücü, yeniden doğumu ve yaşama bir çocuğun kalbiyle yaklaşmayı gösterir. Düşlerde sümbül, yaşamınızda yeni ve önemli gelişme ve değişimlere dikkat çeker. Belki de, şu sıralarda kendinizi iyimser ve mutlu hissediyorsunuzdur ya da yaşamınızın oldukça iyi bir dönemindesinizdir.

Rüyanızı yazın, yorumlayalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.