Rüyada Sıpa Görmek, Sıpa Sevmek

Rüyada Sıpa Görmek

Rüyada görülen sıpa, erkek çocuğa işarettir. Sıpaya bindiğini gören kimse için bu rüya, uzun bir yolculuğa da delalettir. Rüyada bir eşek sıpası görmek, çok güzel bir oğlan çocuğunuzun olacağına işarettir. Sıpaya bindiğinizi görmek; uzun bir seyahate çıkacağınıza işarettir. Rüyada sıpa erkek çocuğuna işarettir. Sıpaya bindiğinizi görmek: Çocuğu­nuzla birlikte çıkacağınız yolculuğa işarettir.

Rüyada Sıpa Sevmek

Rüyada bir eşek sıpası sevmek: çok güzel bir oğ­lan çocuğunuz olacağına işarettir. Sevdikten sonra sıpaya bindiğinizi görmek: uzun bir seyahate çıkacağınıza delildir. Başka bir rüya yorumcusuna göre rüyada sıpa sevmek, tırnaklarınızla kazarak geldiğiniz başarılı durumunuzdan ötürü artık geçim sıkıntısı, gelecek korku­su gibi durumlar yaşamayacağınıza işarettir.

Rüyada Eşek Görmek

Rüyanızda eşek gördüyseniz; Üzerinize aldığınız bir vazifeden dolayı sıkıntılara gireceğinize, bu başarısızlığınızdan dolayı itilip kakılacağınıza işarettir. Sizi rahatsız edecek ve mutsuz edecek insanlarla karşılaşacağınıza yorumlanır.


2 thoughts on “Rüyada Sıpa Görmek, Sıpa Sevmek”

  1. İyi akşamlar..
    Rüyamda üç gün önce trafik kazası sonucu hayatını kaybeden 40 yaşında bir hemşehrimi abimizi gördüm..
    Rüyam ise şöyle.. Aynı şekilde trafik kazası geçirdiğini görüyorum.. Yopunbakımda kaldıktan sonra, normal odaya alınmış birlekilde ve abimizi ziyarete gidiyorum.. Durumu gayet iyi ve daha iyiye gittiğini görüyorum.. Konuşuyoruz, dertleşiyoruz ve onu rahat ve güler yüzlü görüyorum.. Tüm sevenleri yanında ziyaretine gelmiş ve herkez ben dahil olmak üzere çok mutluyuz.. O kadar gerçekçi geldiki rüyam sanki yaşanmış bir durum gibi etkisinden çıkamıyorum.. Şimden yorumunuz için teşekkür ederim

    Reply
    • Ahmet Kardeşim Sizin Bu Rüyanızın Yorumu Şöyle : Önemli ve sevindirici haberler alacağınıza, uzaktaki bir dostunuzun sizden mektup beklediğine ya da bekleyeceğine işarettir…

Leave a Comment