Rüyada Roman Görmek, Roman Yazmak

Rüyada Roman Görmek

Roman görmek, Vaktinizi boşa harcayarak geleceğiniz için hiçbir önemli giri­şimde bulunmayacağınız anlamına gelir.

Rüyada Roman Yazmak

Roman yazdığı­nı görmek: Sıkıntılı durumlarınızdan kurtulmak isteyeceğinize, bu yönde çaba göstereceğinize ancak daha uzun bir süre bunu gerçekleştiremeyeceği­nize işarettir. Roman yazdığınızı görmek; gizli bir meziyetiniz sayesinde şan ve şöhrete ulaşacağınıza ve bu sayede mutlu olacağınız şeklinde tabir olunur.

Rüyada Roman okumak

Rüyada roman okuduğunu gören kimsenin, çok hayal kurduğu için sıkıntılara düşeceğine işarettir. Rüyada roman yazdığını gören kimse, kabiliyetlerinden birisini gün ışığına çıkararak mutlu ve zengin olur.

Roman okuduğunuzu gör­mek: Başkalarına güvence vererek o kişileri zor durumda bırakacağınıza, ar­tık size kimsenin itimat etmeyeceğine, eğer kendinize çekidüzen vermezse­niz bu durumun sizde bir kişilik sorunu olacağına işarettir.

Rüyada roman okuduğunuzu görmek; çok hayal kurduğunuza bu yüzden de sık sık sukut-ü hayale uğradığınız anlamına gelir.


2 thoughts on “Rüyada Roman Görmek, Roman Yazmak”

  1. Selam Hocam ben kiz bekarim. Ruyamda gök renkli plastik taburede oturdum dişarida.Sonra evin içinde mavi renkli büyük camda hamur yugurdum sonra dişina çikarip küçük küçük 3 4 5 tane böldüm ruyami yorumlarmisiniz

    Reply
  2. Selam Hocam ben bekar ruyamda gök renkli plastik taburede oturdum dişarida.Sonra evin içinde mavi renkli büyük camda hamur yugurdum sonra dişina çikarip küçük küçük 3 4 5 tane böldüm ruyami yorumlarmisiniz

    Reply

Leave a Comment