Rüyada Manikür Yaptırmak

Kendinize verdiğiniz önemi yansıtır. Rüyasında tır­naklarına manikür yaptığını gören kimse, manevi bir haz ve se­vinç duyar. Manikür yaptırmak da huzura, sevince ve mutlulu­ğa işaret eder. Özellikle bekar bayanlar için bu rüya, aşkla ilgi­li bir sevinç anlamına gelir. Ancak tırnaklardaki boyanın yer yer dökülmesi, çirkin görünmesi tatsızlık ve sıkıntı demektir.

Rüyada Manikür Yaptırmak

Manikür yaptırmak rüyada, kendinizi sürekli yenileyen ve gelişmelere açık bir yapınız olduğuna, ileride bunun çok faydasını göreceği­nize işarettir. İnsanlar hakkında çabuk karar vermenizin çok yanlış olduğuna, çevrenizi doğru dürüst tanımadığınız, ancak kötü niyetli ve karaktersiz insan­ların sardığına, bu kişilerden zarar göreceğinize, bunları bir an evvel çevre­nizden uzaklaştırmanız gerektiğine dair bir uyarıdır.

Ruyada Pedikur Yapmak, Yaptırmak

Rüyada pedikür yaptırdığınızı görmek; evli iseniz, bir erkek çocuğunuz olacağına; değilseniz, eli açık bir eşle evleneceğinize delildir. Ruyada pedikur yapmak veya yaptirmak sı­kıntılardan kurtulup iyi duruma gelmeniz sizi kıskananları hayal kırıklığına uğratacağı anlamına gelir

Ruyada Manikür Görmenin Psikolojik ve Modern Anlamı

Düşlerimizde manikür yaptırdığımızı görmemiz, diplo­masi yeteneğimize gönderme yapar ve çıkarlarımızı koruduğu­muzu gösterir.

Ruyada Tırnak Gormek

Rüyanızda tırnaklarınızı kesip temizlediğinizi görmek, sağlığınızın yerinde olduğunu gösterir. Kopmuş bir tırnak, sefalete ve fakirliğe, pis ve uzun tırnak, para ve mal kaybına uğrayacağınıza, tırnaklarınızı düzeltmek, güç ve yorucu işlerle karşılaşacağınıza, manikürlü tırnaklar görmek, aşk acıları ile kıvranmakta olduğunuza yorumlanır. Tırnak kesmek: Rüyada tırnak kesmek, Allah Resulü’nün sünnetine uymayla tabir olunur. Tırnakları derince kesmek, mal hususunda zarara işaret eder.


Leave a Comment