Rüyada Kuru Üzüm Görmek, Kuru Uzum Yemek

Rüyada Kuru Üzüm Görmek

Kuru üzüm bolluğu, bereketi ve kısmeti temsil eder. Rüyada kuru üzüm görmek, bereketli ve helal rızka işaret eder. Rüyada kuru üzüm, faydalı rızka delalettir.

Kuru Uzum Yemek

Kendinizi kuru üzüm yerken görmek: Helal bir parayla büyük kazançlar elde edeceğinize işarettir. Kuru üzüm yemek, yeni tanışa­cağınız birisine kanınızın hiç ısınmayacağı anlamına gelir.

Ruyada Kuruyemiş Görmek

Kuru yemiş veya kuruyemişçi görmek bu rüya, her yönden güvenilir bir kimseyle tabir olunur. Kuru yemişçi, üzüntü ve sıkıntılardan kurtulmaya delalettir. İşinizdeki yatırımınız iyi prim yapacağına ve paranızı katlayacağınıza işarettir. Kuru yemiş yemek: Bir olaydan dolayı tedirgin­lik yaşayacağınız anlamına gelir.

Kuru Üzüm Görmenin Psikolojik-Modern Anlamı

Kuru üzüm: Düşlerde kuru üzüm, çalışma ve yatırımlarınızın çok olumlu sonuçlanacağını bildirir. Çoğunlukla maddi ve manevi ra­hatlıkla ilişkili düşünülen bir düş simgesidir ve kadınların idari yeteneklerine, üretim tekniklerine ilişkin bilgeliğine gönderme yapar.

Ruyada Üzüm Görmek

Mevsiminde beyaz üzüm görmek, yağmur ve çiğ ile tabir olunur. Beyaz üzümü vaktinde yemek, helal inala işaret eder. Çavuş üzümü, güçlükle elde edilen mal­dır. Zamanında kırmızı üzüm yemek, küçük bir men­faattir.

Ağaçtan imal edilmiş bir cendereyle üzüm sıktığını gören, zalim bir hükümdara hizmet eder. Toprak ve tuğla cenderede üzüm sıkan, adil ve dindar bir devlet baş- kanına yakın olur. Üzüm sıkıp küp, şişe (vb.) bir yere koyduğunu gören, devletten menfaat sağlar. Asmada koruk görüp toplamak isteyen, rızk talebinde acele eder, buna rağmen elde edemez. Mevsimi dışında siyah üzüm yemek hastalıktır.

Şıra görmek, çok iyidir. Hayırlı mal ve berekettir. Beladan kurtulmaktır. Üzüm ve hurma suyu sıkmak, rızka işarettir. Üzüm ve şıra satın almak, güzel haberdir. Üzüm toplayan karısından mirasa konar. Kuru üzüm her halukarda ve her renkte hayır ve men­faattir.


3 thoughts on “Rüyada Kuru Üzüm Görmek, Kuru Uzum Yemek”

    • Seda Kardeşim Sizin Bu Rüyanızın Yorumu Şöyle : Sürekli maddi rahatlık içinde yaşayacağınıza, iyi arkadaşlarınızdan çok iyi ve güzel haberler alacağınıza işarettir…

Leave a Comment