Rüyada Kürdan Görmek, Kurdan Batması, Toplamak

Rüyada kurdan, helal kazanca ve rızkın bolluğuna işarettir. Rüyada görülen kürdan, helal rızıktır. Bazen de tevbe, istiğfar etmekle veya helal bir rızıkla tabir olunur.

Rüyada Kürdan Görmek

Kürdan görmek rüyada, her zaman en sıkışık anınızda yardımınıza koşan içten bir dosta işaret eder. Özellikle rüyasında kürdanla dişi­ni karıştırdığını gören kimse, yardımsever bir insanın göstere­ceği ilgi ve alakayla sağlık sorununu çözer. Ancak kürdanın kırılması ya da atılması, size büyük faydası dokunan bir insa­nı hayatınızdan uzaklaştıracağınızı anlatır.

Ruyada kurdan görmenin psikolojik ve modern anlamı

Kürdan: Düşlerde kürdan, başkalarını incitecek sert ve duyarsız davranışlarımızı sorgulamamız gerektiği yolunda yapılmış bir iç uyarı niteliği taşır.


4 thoughts on “Rüyada Kürdan Görmek, Kurdan Batması, Toplamak”

  1. Rüyamda taramalı bi silahla bana ateş ediyorlardı. Silahda mermi yerine kürdan vardı. Üzerimde ince bi mont vardı ve tanımadığım birisi bana ateş ediyordu. 3-5dk kadar ateş etti. Belimin üst tarafında boyun üstü hariç her yerime sayısız kürdan saplanmıştı. Montu çıkardığımda kürdanlarda çıkıyordu ve vücudum delik deşikti ama kan yoktu. Sonrada vücuduma dövme yaptırdım ve boynumda köprücük kemiğime de yaklaşık 1cm çapında 3 tane delik açtırdım. Etrafımda tanımadığım ama rüyamda arkadaşım olanlar beni övüyorlardı. Yorumlarsanız sevinirim.

    Reply
  2. Rüyamda eşimin evlendigini ikinci eşiyle aynı evde oldugumuzu ve bir kızları olduğunu gördüm kaldığımız ev beyaz di ama evin bahcesinde ki ağaçlarda kan lekesi olduğu görüyordum evin bazı bölümlerinde kal lekeleri olduğu fark ediyorum sonra elimde kal olduğunu fark ediyorum

    Reply
    • Merhaba Kardeşim Rüyanın Yorumu Şu Şekildedir : Yolculuğa çıkmaya, faydalı işlerle daha çok meşgul olmaya, bazı sorunların çözüleceğine, rızkı bol paraya kavuşacağınıza işarettir…

Leave a Comment