Rüyada Kereviz Görmek, Kereviz Yemek

Rüyada Kereviz Görmek

Rüyada görülen kereviz, mal ve zenginliktir. Rüyada görülen kereviz, malını cömertçe harcayan insana, ibadetlerde riya yapmaya ve imanca zayıflığa da işaret eder. Bir başka alime göre kereviz görmek rüyada, ağız bozukluğuna, dedikoduya ve ikiyüzlülüğe işarettir.

Rüyada Kereviz Yemek

Rüyada görülen kereviz ya da kereviz yemeği, içgüdüsel olarak sert koşullarla başa çıkabilme gücünü ve dayanıklılığı sim­geler. Kereviz yemek rüyada, mesleğiniz icabı bol bol yolculuk yapacağınıza ve işinizden çok memnun olacağınıza işarettir.

Rüyada Kereviz Almak

Kereviz almak ruyada, çok şanslı bir insan ol­duğunuza hayatınızın her döneminde şansınız sayesinde mutlu olacağınıza işarettir. Diğer bir alime göre kereviz aldığını görmek, ticarete atılarak büyük paralar kazanacağınız anlamına gelir.

Kereviz Tohumu

Kereviz tohumu görmek malla yorumlanır. İlaç maksadıyla kereviz tohumu yediğini görmede bir sakınca olmadığı halde yediğini görmek hüzün, keder ve düşmanlığa delalet eder. Kereviz tohu­mu dövmek, özellikle havanda dövmek nikahla yorumlanır.


1 thought on “Rüyada Kereviz Görmek, Kereviz Yemek”

  1. Seleymünaleyküm Hayırlı GÜNLERİNİZ OLUR İNŞALLAH HOCAM rüyamda Taze yeşil fasulye ve Kerevizi dalından koparıp küçük bir sepet içersin de Anama götürüyorum ve yanlışlıkla kaldığım evinde ki süpürge yide araba götürüyorum hayırlı olur inşallah Hocam neye yorumlanır yorumlarınızı bekliyoruz şimdiden Allah razı olsun inşallah Hocam

    Reply

Leave a Comment