Rüyada Kardeş Görmek

Rüyada kardeş görmek veya kardeşlerinizle ilgili bir rüyanın hayatınız için ne demek olduğunu bu rüya tabiriyle tüm detaylarını öğrenebilirsiniz.

Rüyada Kardeş Görmek

Rüyada kardeşinizi görmeniz, yakınlarınızdan ve dostlarınızdan işleriniz hakkında olumlu haberler alacağınıza, erkekler için, bu rüya durumunun çök iyi bir düzene gireceğine, kadınlar için ise, sıkıntı halinde beklemediği bir kimseden yardım görerek bütün hayatının ve şansının değişeceğine alamettir. Rüyada kardeş görmek, aile içinde aile fertlerinin birbirlerine karşı olan bağlılıklarını ifade eder. Rüyada ikiz kardeş görmek, din ve dünya işlerini güzel bir şekilde yürüten kimseye işaret eder. Rüyada ikiz görmek, bol kazançlı ve huzurlu bir işe girmeye veya iş kurmaya işarettir. Rüyada kendi kardeşlerini görmek, yaşamında huzurlu olan ve insanlarla dostluk kurmada meziyet sahibi bir kimseye delalet eder.

Rüyada Erkek Kardeş Görmek (Abi, Ağabey)

Rüyada erkek kardeş görmek; eğer gerçekte kardeşiniz yoksa yakında sevinçli bir haber alacağınıza; varsa; mal ve para sahibi olacağınıza ve işlerinizi daha da ileriye götüreceğinize işaret sayılır. Rüyada erkek kardeş görmek, maldır. Hele yaşlı ve saçlarına kır düşmüş bir erkek kardeş görmek, bol ve helâl bir malı gösterir. Erkek kardeşle konuştuğunu görmek, az yorularak kazanılacak bol ve helâl mala işaret eder. Saçında, sakalında ağarmadık yer kalmamış bir ihtiyar kardeş görmek, servetin, itibarın ve gücün azalmasına işarettir.

Böyle bir kimseden bir şey almak, ne kadar büyük de olsa küçük şeyleri temsil eder. Rüyada ağabeyinizi görmek; yaşadığınız sürece kimseden yardım göremeyeceğinize, yalnız kendinize güvendiğiniz takdirde hiç yoksulluk çekmeyeceğinize, ağabeyinizin size elini uzattığını görmek; sizi daima koruyacak bir büyüğünüzün arkanızda bulunduğunu gösterir. Rüyada erkek kardeş görmek emniyettir, sizi koruyacak bir büyüğün varlığını düşünmek ve onu rüyanızda görmek mutlu ve güvenli bir hayat süreceğinize delâlet eder.

Rüyada Kız Kardeş Görmek

Bir kimsenin rüyada kız kardeş görmesi ve gördüğü insanın kimseye benzememesi, o kimsenin nefsi olarak yorumlanır. Rüyada güzel elbiseli insanlar gören kimse, bir şeye sevinir ve devletten beklediği şeye ulaşır. Rüyada görülen kız kardeş  ticarette bol kazanca, sıkıntılardan kurtulmaya, korkulardan emin olmaya ve insanların arasında saygınlığının artmasına delalettir.

Rüyada İkiz Kardeş Görmek

Rüyanızda ikisi de birbirinden ayrılmayacak kadar birbirlerine benzeyen ikiz kardeş görmek, bir şirkette ortaklığınız varsa, ortağınızla birbirinize karşı çok büyük itimadınız olduğuna ve işlerinizin çok düzgün yürüdüğüne işarettir. Böyle bir durum yoksa, ev hayatınızda eşinizle çok anlaşmalı bir hayatınız olduğuna ve bunun devamlı olacağına, bir kardeşiniz varsa, ikinizin de birbirinizi çok sevdiğinize ve birbirinize çok bağlı olduğunuza delildir.

Üvey Kardeş Görmek

Rüyada üvey kardeş görmek, can sıkıcı bir haber alacağınıza delalettir. Dğer bir yorumda ise üvey kardeş görmek, arkadaşlarınızdan bir kimsenin işlerinize yardım edeceğine işarettir. 

Rüyada Abi (Ağabey) Görmek | Erkek Kardeş Görmek

Rüyada Aile Görmek

Rüyada aile bireylerinizi görmek; iyi bir haber alacağınıza ve işlerinizde başarılı olacağınıza, onları kederli görmek; sizin de acılarla karşılaşacağınıza, ailenizden birisinin öldüğünü görmek; ailenizle aranızı açmaya çalışanların bu iş’te hiç bir zaman başarılı olamayacaklarına, ailenizden birinin gurbete çıktığını görmek; evinize bir çok misafir geleceğine, oğlunuzun askere gittiğini görmek; çocuklarınız tarafından bir sevinç duyacağınıza, eşinizin sizi terk ettiğini görmek; aile mutluluğunuzun hiçbir zaman bozulmayacağını gösterir. İnsanın kendi ailesine ait gördüğü rüyalar, aynen görüldüğü şekilde çıkar. Bu rüyalardaki semboller biraz karışık olmakla beraber, bunları çözmek pek de güç değildir. Bu bakımdan aile rüyalarının tabirleri, kendi iç problemleri kendileri tarafından bilindiği için, genellikle aile reisinin yardımı ile çok sağlıklı bir biçimde ve en iyi şekilde yorumlanabilir.

Rüyada İnsan Görmek

Rüyada insan görmek, insanın kendi nefsi ile yorumlanır. Rüyada tanımadığı, bilmediği bir insanla karşılaşan kendisi ile karşılaşmış olur. Rüyada gördüğü insanın bütün görüntüsü ve yaptığı işler, hayır ve şer hangisi olursa olsun, kendi yaptıkları ile eştir. Allah (C. C.) Hazretleri rüya sahibine bu rüya ile kendi nefsini rüyada göstermiş olmaktadır.

Rüyada Akraba Görmek

Rüyada akraba görmek, ertesi gün hayırlı bir haber alacağınıza delildir. Rüyada akrabalardan birini görmek, güvenle yorumlanır, insanın kendi ailesine mensup bir kişiyi görmesi, hayatta yalnız olmadığına, ona yardımcı olarak arka çıkacak başka kimselerin de var olduğuna inandığına delâlettir. Bir rivayete göre; rüyada akraba görme, beklemediği bir kimseden bir fenalık göreceğine delâlet eder. Rüyada akraba görmek; huzur ve güvene, korkulardan kurtulmaya, Akrabaları üzüntülü görmek; o kişileri sık sık ziyaret etmek için bir uyarı, Akrabaları sevinçli görmek ise; o kişiler tarafından çok sevildiğine yorumlanır. Rüyada akrabaları görmek emniyet ve huzura ve korkulardan emin olmaya işarettir. Akrabaları üzüntülü görmek onları ziyaret etmekte noksanlık gösterildiğine işarettir. Rüyada akrabaları sevinçli görmek, yakın bir zamanda onları ziyaret etmeye işaret eder.

Rüyada Ev Görmek

Ev görmek; mezar, eş, zengin, güvenlik, refah, geçim, mal ve büyük memuriyet olarak yorumlanır. Eski bir evin yeni bir eve dönüştüğünü görmek, rızık genişliğine, hayır kapılarının açılmasına, sevince ve müjdeli bir habere işarettir. Rüyada yeni bir eve girmek, fakir için zenginliğe, zengin için ise servetinin daha da artmasına delalet eder. Rüyada kendi evine girdiğini görmek, bekar için evlenmeye, evli kimseler için de çocuk sahibi olmaya delalettir. Acaip, bilmediği bir eve girdiğini gören kimsenin eceli yakındır. Ahşap bina haram maldır.

Rüyada evini çok güzel görmek, ana ve babanın sağlıklı olmasına ve onların uzun ömürlü olacağına delalet eder. Bir ‘evin inşa edilmekte olduğunu görmek, akrabalarından birinin vefatına yorumlanır. Evin demirden olması uzun ömür ve huzurlu bir yaşama işaret eder. Evin içinde bir pislik görmek, kadının ahlaksızlığına delalet eder. Rüyada bir evin içine girip, orada ölülerin olduğunu görmek, rüya sahibinin vefatına işaret eder. Evinin yandığını görmek, aile içinde meydana gelecek kargaşaya işaret eder.


100 thoughts on “Rüyada Kardeş Görmek”

  1. Rüyamda, benden küçük erkek kardeşimin sırtında, üç tane kabuk bağlamış yara vardı. Sırt üstü yatıyordu, ben kırgın olduğum için, içimden üzüldüm, ama ilgilenemedim. Yorumlarmısınız.

    Reply

Leave a Comment