Rüyada İğne Görmek | Rüya Tabirleri

Rüyada iğne görmek hakkında her şeyi bulabileceğiniz bir analiz hazırladık. Rüya alimlerinin ve dini islami diyanet rüya tabirlerinin ışığında hazırladığımız bu geniş kapsamlı rüya yorumu umarız sizlere rüyanızın ne anlama geldiğini anlatmış olur. Gördüğünüz rüyayı bu sayfada bulamazsanız lütfen sitenin arama bölümünden rüyanızı aratıp hemen okuyun veya yorum kısmında yazın hemen yanıtlayalım.

Rüyada İğne Görmek – Diyanet

Rüyada görülen iğne bekar için evlenmek, fakir için ise sıkıntıdan kurtulmaya işarettir. Rüyada iğne görmek, hayatta çok yorulmuş ve yıpranmış olduğunuza, sağlığınıza gerekli dikkat ve önemi göstermezseniz bir hastalığa yakalanmanızın yakın bulunduğuna işaret sayılır. İğnenin kırılması işlerin bozulmasına delalet eder. Rüyada görülen iğne, insanların arasını düzelten ve insanlar arasında sevilen bir kimseye işaret eder.

Rüyada Toplu İğne Görmek – İslami

Rüyada toplu iğne görmek, inancı, zühd ve takvası artar. Öyle kimse bekarsa evlenir, gurbette ise memleketine döner. Rüyada toplu iğne görmek, acı sözlerle tabir edilir.

İğne Olmak, Vurulmak Veya Batması

Rüyasında iğne olduğunu gören kimse, hastalıktan şifa bulur. Bazen bu rüya nikah memuruna ve insanları sıkıntıdan kurtaracak hayırsever bir kimseye işaret eder. Rüyada iğne batması, rüyasında bir yerine iğne battığını gören kimse, kınanacak ve ayıplanacak bir hareket yapar. Bu rüya en kaliteli rüya sitesi olan 1001ruyatabiri.com sitesinden alınmıştır.

İğne Oyası Görmek Neye İşarettir?

Rüyasında iğne oyası görmek, iğne oyasıyla herhangi bir şeyi diktiğini görenin, gereksiz hareketleri ile acı ve aşırı sözlerle etrafındakileri kırmakta ve incitmekte olduğuna delâlet eder.

İğne Toplamak Ne Demektir?

Rüyasında iğne toplamak, Rüyada kedini iğne toplarken gören bir kimse özellikle muradına erer. Hayalini kurduğu işe ve paraya kavuşur. 

Dikiş İğnesi Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada iğne ile elbiseleri diktiğini gören kimse insanlara nasihat eder. Rüyada iğne, iplik ve ip gibi şeyler görmek ve elbise dikmek, güçlenmek ve kuvvet kazanmak olarak yorumlanır.

Şırınga Veya Enjektör Görmek

Rüyada elinde veya herhangi bir yerde şırınga olduğunu görmek, hanımının hamile kalacağına delalet eder. Rüyada şırınga görmek veya şırıngayla iğne yapıldığını görmek bolluğa berekete işlerinize gelecek kazanca işaret eder.

Yorgan İğnesi Veya Çuvaldız Görmek

Rüyada görülen çuvaldız, hanıma ve yolculuk yapmaya işaret eder. Rüyada çuvaldız görmek: eşinizin yakında bir kız çocuğu olacağına, bu rüya bir erkek tarafından görülmüş ise, yakında bir yolculuk yapacağına işaret sayılır. Rüyada görülen çuvaldız, halkın işlerini düzelten ve halk arasında sevgi oluşturmaya çalışan bir kimse ile tabir olunur.


80 thoughts on “Rüyada İğne Görmek | Rüya Tabirleri”

 1. Merhaba rüyamda bir sürü ip saplanmış bir sürü dikiş iğnesi gördüm. Beyaz ve siyah renkte ipler saplanmış. Koltuğun kolunada batirilmis iğneler ipli dikiş iğneleri minik minik??

  Reply
 2. Rüyamda sol baldırimda batmış bir karış boyunda bir iğne gordüm ve çektim çıkardım. Eşim bakarken iğnenin battığı yeri sıktım ve eşimin ve benim yüzümüze beyaz iltihap sıcradı.
  Tsk ederim.

  Reply
 3. Hocam sabah şerifleriniz hayrola..Dün gördüğüm rüyadır, bir sürü kişiye iğne yapıyordum..(sağlıkta kullanılan iğneler) Etine girerken o hissi farkediyordum..Hayr ola inşallah..

  Reply
  • Merhaba Kardeşim Rüyanın Yorumu Şu Şekildedir : Önemli bir işinizin çözümleneceğine, hoş bir sürpriz veya güzel bir armağan sahibi olunacağına, sıkıntıların kolaylıkla bitmesine işarettir…

 4. Merhaba ben rüyamda biri bana sokakta dışarıda dikiş iğnesi istedi.Fakat iğneler yerde toprağa saplıydı.4 tane iğne vardı ama ben birisini bulamadım iğnelerin yanında yoktu.Bende kalan 3 iğneyi verdim.

  Reply
  • Merhaba Kardeşim Rüyanın Yorumu Şu Şekildedir : Dostlarınızın tavsiyelerine kulak vermeniz gerektiğine, iyi ve güzel işler yapıp şöhrete ve yüksek mertebeye erişmeye işarettir…

 5. Rüyada bir avuç kanlı ufak dikiş iğnesi gibi iğne toplayıp eski bir köy tuvaletine attım. Annem gelip iğneleri sorunca götürüp gösterdim. Saygılar ımla cevaplarsanız sevinirim kalın sağlıcakla

  Reply
  • Merhaba Kardeşim Rüyanın Yorumu Şu Anlamdadır : Hayat tarzınızın tümüyle değişeceğine, gam ve kederden kurtulmaya, ilginç ve iyi güzel tekliflerle karşılaşacağınıza işarettir…

  • Merhaba Kardeşim Rüyanın Yorumu Şu Şekildedir : Sadaka vererek sevap işlemeniz gerektiğine, uzak ve beklenmeyen bir yerden ummadığınız misafirlerin evinize geleceklerine işarettir…

 6. Ruyada bır kadın doktor benim üstümde bir yeri dikiordu ve iğne vardı hatta yalnışlıkla iğneyi bacağıma batırdı cok az hissettim sonra geçti bu ne anlama gelior

  Reply
  • Merhaba Kardeşim Rüyanın Yorumu Şu Şekildedir : Çalışmalarınızın karşılığını bol kazanç olarak alacağınıza, bir olaydan ötürü sevineceğinize, yeni işe sermaye koyacağınıza işarettir…

 7. Ben sübyan kreş hocasiyim. Rüyamda da çocuklarla derse başlayacağız ama sınıfımız minderler üst üste bende diyorum ki hep birlikte toplayalım. Daha sonra bir hali yayıyoruz ben halıya elimi bir sürüyorum bir sürü iğne çıkıyor bir anda. Çocuklara diyorum ki bunu dikkatlice toplayın . Ama o kadar çok iğne varki sayamayacagim kadar çok. Daha sonra ders girince diğer haliyida yaymak istiyorum ama bir bakıyorum ondada bir sürü iğne var üstünde.

  Reply
  • E.d. Kardeşim Sizin Bu Rüyanızın Yorumu Şöyle : Rahatlığa kavuşmaya, cömertçe ihtiyacınızın karşılanacağına, bir muradınızın yerine geleceğine, güzel haberler almaya işarettir…

Leave a Comment