Rüyada Cin Görmek Neye Delalettir? İslami Rüya Tabirleri

Rüyada cin görmek veya cin musallat olması ne anlama gelir? diye sormuş bir ziyaretçimiz. Aslında rüyada cin görmek rüyayı gören insan için çok kafa karıştıran bir durum olduğu için bu rüya analizini yapıp herkesin faydalanmasını istedik. En doğru ve güvenilir rüya sözlüğü olan 1001ruyatabiri.com ziyaretçileri aşağıda rüyada cin görmek ile ilgili tüm tabirleri bulup okuyabilirler.

Rüyada Cin Görmek Ne Demek?

Rüyada cinlerden birisini görmek; kafasında bir çok planların yer aldığını ve bu planların hiç birisinin uygulanma şansı bulunmadığına, düşüncelerinin daha pratik ve rasyonel bir hale getirmesi gerekeceğine işaret sayılır. Kendisini cin olarak gören kimse çok hilebaz kişidir. Bir kimse cinin, kapısının yanında durduğunu görse, o kimse zarara uğrar yahut üzerinde yapılması lazım gelen bir adağı olduğuna delalettir.

Rüyada cin görmek hilekar bir kimse olarak yorumlanır. Cin görmek, bazen kara ve denizde yolculuk yapmaya, kapıp kaçmaya, hırsızlığa, zinaya, içki içmeye, bid’at yerlere, kiliseye, dükkanlara, türkü ve şarkı söylemeye, zenginliğe ve çalgılara işaret eder. 

Rüyada Cin Musallat Olduğunu Görmek

Rüyada cin musallat olduğunu görmek, bu rüyayı gören kimse, yolcu ve sır sahiplerinin durumlarına muttali olan kimseye yakın olur. Rüyada sizi cin musallat olması, rüyayı görene isabet edecek bir darlık ve zillete işaret eder. 

Rüyada İçine Cin Girmesi – İslami Rüya Tabiri

Rüyada içine cin girmesi bu rüyayı gören kimseye düşmanı tarafından bir zarar dokunur. Cin girmesi veya kaçması, yılan ve akrep gibi yer haşerelerine ve insanların rahatsız olacakları şeylerin çıkmasına işaret olur.

Rüyada Cin Çarpması – Diyanet Rüya Tabiri

Rüyada cin çarptığını görmek, günah isleyeceğine delâlettir. Rüyada bir cin ile konuştuğunu görmek, bir düşman ile başının derde gireceğine ve üzüleceğine işarettir. 

Rüyada kendisini cin çarptığını ve aklı başından giderek yere yıkıldığını gören kimsenin, faiz ve haram yediğine veya büyü yaptığına ya da elinden malı giderek üzülüp kederleneceğine işarettir. İmam Abdülgani Nablusi’ye göre cin çarpması; Rüyada bir kimse kendisine cin çarptığını görüp rüyada korkarsa; ona haram mal isabet edeceğine, bu yüzden bugünlerde eline geçecek para ve malın nereden ve nasıl kazanıldığını araştırması yerinde olacağına işarettir.

Rüyada Cinle Evlenmek – Dini Rüya Tabiri

Cinlerden biriyle evlendiğini gören kimse, itaatsiz ve günahkâr birisine aşık olur. Bazen de o kimse bir huysuz binek satın alır. Bu rüyanın sahibi mülk edinmeye ehil ve layık birisi ise mülke malik yahut da defnedilmiş bir servete sahip olur. Kendisini cinlerin yere düşürdüğünü gören kimseye cin dokunur ve cinlerden ona bir zarar gelir. Bazen de bu rüyaları gören kimse faiz yer.

Rüyada Cin Suresi Görmek Okumak

Rüyada Cin Suresi Görmek Okumak
Rüyada Cin Suresi Görmek Okumak

Rüyasında Cin Suresi’ni okuduğunu gören kimsenin rızkı dar olur. Fakat sonradan Allah o kimsenin rızkına bereket verir. Bu rüyayı gören kimse cinlerin ve şeytanların şerrinden emin olur. İnsanların arasında çok zeki olmasıyla meşhur olur.

107 YORUM

  1. Mrb rüyamda bi yerdeyim bi inçir agçı vardı ormanlık olan gibiydi bi kadın agçın önünde yüzü agaça dönük duva okuyodu beni fark eti ban karşısına geçmemi soyledi karşısına oturdum topran kokusunu bile hatırlıyorum topragı kaz dedi kazdık ça patates benzer şeyler vardı ama insana benziyodu ben çıkardıkça kadını sesi dahada rahatlı yodu birden bire aynı çıkardım şeylere benzer bi yılan vardı kadın onu görünce özür dilerim başaramdım dedi bende gülümsedim fatiha okudum o elimdekşey insan gibi oldu sonra onuda diyerlerinin yanına koydum sonra bir adam cobuk içri girin onlar sizi yakalarsa parçalar dedi ben sagıma baktımda karanlın içinde hareket eden garip siluetler gördüm koştum yanımda birkaç kişi dha vardı girdimiz yer çaminiy di ama viran olmuştu onar içeri giremdi bi köpek sürek li onlara havlıyodu ortda bi demir teşt vardı içinde peygamber efendimizin ismi birde seyit aziz Mahmud Hüdai hz yazıyodu ortda ise Allah celle celalühü yazı yodu köpek onun ortsına oturdu bian öfkelendim ve köpege vurdum teşten atım ozman kadar o siluetler kapıya gelmiş çıkında sizi parçalıyçaz dedi o bizi çagıran adam ban ve yanımdkilere abdest alın dedi onalar almya başladı bende teşti yüksek biyere koydum her abdest almaya çalıştımda başa dönüm sonra adam dahfazla alma dedi bende adma bakıp dah almdım dedim gölerinde korku belirdibende beklededi ozmankadar teşteki isimler geldi aklıma onlara fatiha okuyop allah sıgındım abdet aldım ama o admın dedi şekil deil daha güzel aldım sagımdan ses geldi yanımdakilerden biri senin allhınmı bizi koruyçek dedi küfür eti bende onu alıp dışarı atım onu parçaladılar birniz dah allah yolundan sabaçak elbet dedi sonra sagımdan ses geldi teşt yerdeydi köpek ona agzıyla su taşıyodu ama agzındaki su bisti teşte varmdan agzındaki su bitiyodu tekrar dönüyodu sinirlenib o kepgide atım dışarı dışar dekilerden bizim le konuşan kişi sen rabolan Allah ın ismne agzındaki bis sumu dökeçektindedi köpegi agzından tutu ve barçaldı ama köpek hala yaşıyodu ben o sözü düyunça aklıma bizi çagıran kişinin abdest almdı geldi adam dönüp sen niye abdest almadın dedimde gözlerinde korku belirdi ben aldım dedi o dışar daki yaln dediye bagırdı odamıda aynı o köpek gibi tutup dışarı çıktım o admı elimden aldılar ban verme beni onlara beni parçalyaçaklar diye bagırıyodu sonra yaşlı kadın aklıma geldi ona baktımda hala dua okuyodu yanıan gitimde o yılan ken insan dönüşen şey tamamen yanmıştı kadına baktım kadın senin sayende Allahın yoluna geri döndüm başardım dedi Allah sendende arkamda duran o kişileri gösterek sizdende razı olsun dedi

    • merhaba muhammed kardeşim rüyanızın anlamı: müjdeli bir haber almaya, makamca yükselmeye işarettir. Malını başkasına kaptırmamaya işaret eder. bir başka alim ise yolculukla yorumlar. Rüyanız ferah bir kazanca ve mutluluğa işarettir. Bir rivayete göre beklenmeyen bir yerden bir menfaat göreceğine delâlet eder…. rüyalarınızın hızlı yorumlanmasını istiyorsanız lütfen ücretsiz uygulamamızı kurun linki: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.com.ruya.a1001ruyatabiri.a1001ruyatabiri

    • Rüyamda Bi yerdeyim ve orada yemek yiyoruz ve orası 1 yıl once gittiğimiz bir yer ve prdan yediğim yemek yüzünden başıma kötü şeyler geliyo. Biz orada yemek yerken 2 kız geliyo ve bir şey istiyo kadın onlara istediklerini verip bir de çay veriyor bize neden çay vermedin diye sorduğumuz zaman sadece kadının yüzü bana farklı geli arkadaşlarıma aynı Bi anda yüzü çok kötü agzı kocaman ve kanlı gözleri siyah bir şekilde çünkü fare kanı diyo biz ordan kaçarak gidiyoruz dışarı çıkınca yolda yürürken iri Bi adam benim üzerime geliyo aynı şekilde onun yüzüde farklı dua okuyorum korkuyorum yanıma yaklaşıp bu dualarla beni gönderip korkutamazsın diyo. Sonra kaldığım yere geliyorum ve duvarlarda lekeler var onları beyaz boyayla boyamaya çalışıyorum. Sanki bu olaylar bir yıl önce olmuş da tekrar yaşıyorum gibi. Nereye gitsem nereye baksam farklı yüzler görüyorum en sonunda hocaya okunmaya gitmeye karar veriyorum ve uyanıyorum.

RÜYANI YAZ, YORUMLANSIN

Lütfen mesajınızı yazın
Lütfen adınızı yazın