Rüyada Cin Görmek Neye Delalettir? İslami Rüya Tabirleri

Rüyada cin görmek veya cin musallat olması ne anlama gelir? diye sormuş bir ziyaretçimiz. Aslında rüyada cin görmek rüyayı gören insan için çok kafa karıştıran bir durum olduğu için bu rüya analizini yapıp herkesin faydalanmasını istedik. En doğru ve güvenilir rüya sözlüğü olan 1001ruyatabiri.com ziyaretçileri aşağıda rüyada cin görmek ile ilgili tüm tabirleri bulup okuyabilirler.

Rüyada Cin Görmek Ne Demek?

Rüyada cinlerden birisini görmek; kafasında bir çok planların yer aldığını ve bu planların hiç birisinin uygulanma şansı bulunmadığına, düşüncelerinin daha pratik ve rasyonel bir hale getirmesi gerekeceğine işaret sayılır. Kendisini cin olarak gören kimse çok hilebaz kişidir. Bir kimse cinin, kapısının yanında durduğunu görse, o kimse zarara uğrar yahut üzerinde yapılması lazım gelen bir adağı olduğuna delalettir.

Rüyada cin görmek hilekar bir kimse olarak yorumlanır. Cin görmek, bazen kara ve denizde yolculuk yapmaya, kapıp kaçmaya, hırsızlığa, zinaya, içki içmeye, bid’at yerlere, kiliseye, dükkanlara, türkü ve şarkı söylemeye, zenginliğe ve çalgılara işaret eder. 

Rüyada Cin Musallat Olduğunu Görmek

Rüyada cin musallat olduğunu görmek, bu rüyayı gören kimse, yolcu ve sır sahiplerinin durumlarına muttali olan kimseye yakın olur. Rüyada sizi cin musallat olması, rüyayı görene isabet edecek bir darlık ve zillete işaret eder. 

Rüyada İçine Cin Girmesi – İslami Rüya Tabiri

Rüyada içine cin girmesi bu rüyayı gören kimseye düşmanı tarafından bir zarar dokunur. Cin girmesi veya kaçması, yılan ve akrep gibi yer haşerelerine ve insanların rahatsız olacakları şeylerin çıkmasına işaret olur.

Rüyada Cin Çarpması – Diyanet Rüya Tabiri

Rüyada cin çarptığını görmek, günah isleyeceğine delâlettir. Rüyada bir cin ile konuştuğunu görmek, bir düşman ile başının derde gireceğine ve üzüleceğine işarettir. 

Rüyada kendisini cin çarptığını ve aklı başından giderek yere yıkıldığını gören kimsenin, faiz ve haram yediğine veya büyü yaptığına ya da elinden malı giderek üzülüp kederleneceğine işarettir. İmam Abdülgani Nablusi’ye göre cin çarpması; Rüyada bir kimse kendisine cin çarptığını görüp rüyada korkarsa; ona haram mal isabet edeceğine, bu yüzden bugünlerde eline geçecek para ve malın nereden ve nasıl kazanıldığını araştırması yerinde olacağına işarettir.

Rüyada Cinle Evlenmek – Dini Rüya Tabiri

Cinlerden biriyle evlendiğini gören kimse, itaatsiz ve günahkâr birisine aşık olur. Bazen de o kimse bir huysuz binek satın alır. Bu rüyanın sahibi mülk edinmeye ehil ve layık birisi ise mülke malik yahut da defnedilmiş bir servete sahip olur. Kendisini cinlerin yere düşürdüğünü gören kimseye cin dokunur ve cinlerden ona bir zarar gelir. Bazen de bu rüyaları gören kimse faiz yer.

Rüyada Cin Suresi Görmek Okumak

Rüyada Cin Suresi Görmek Okumak
Rüyada Cin Suresi Görmek Okumak

Rüyasında Cin Suresi’ni okuduğunu gören kimsenin rızkı dar olur. Fakat sonradan Allah o kimsenin rızkına bereket verir. Bu rüyayı gören kimse cinlerin ve şeytanların şerrinden emin olur. İnsanların arasında çok zeki olmasıyla meşhur olur.

“Rüyada Cin Görmek Neye Delalettir? İslami Rüya Tabirleri” konusunda 75 mesaj

  1. Selamun aleyküm hocam benim füyam biraz karışık. Kısaca özet geçeyim. Mahallemizde bu üç harflilerle uğraşan kişi bize musallat ediyor ve musallat üzerine büzde birtakım değişiklikler oluyor. Biz cinleri göremiyoruz fakat bizle oldupunu hissediyoruz. Ayriyetten gökten lav yağması ve bizim bunu kıyamet sanıp hepimizin gusül abdesti alması gibi karışık bir olaydı. Yorumunuz nedir

    1. merhaba ramazan rüyanızın tabiri: üzüntü ve sıkıntıların gitmesine delalet eder. Bu rüya tanrı tarafından gelecek sevince işaret eder. böyle bir rüya görmek, murada ermeye, bol rızka, hacca gitmeye ve hastalıktan şifa bulmaya da delalet eder.

Rüyanızı yazın, yorumlayalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.