Rüyada Borç Görmek, Borç Para Vermek, Almak, Ödemek

Rüyada Borç Görmek

Kendinizi borçlu ya da alacaklı olarak görmek: Dostlarla iyi iliş­kilere ya da tam tersi anlama gelir. Samimi olduğunuz birisinden borç al­mak ya da vermek: O kişiyle olan samimiyetinizin daha da artarak sürece­ğine işarettir.

Rüyada bir borcundan dolayı üzüldüğünü gören; yaptığı işlerden dolayı arkadaşları arasında mahcubiyete uğrayacağına; verdiği borcu aldığını gören; memur ise; amirlerinden takdir alacağına, iş adamı ise; yaptığı bir işten oldukça önemli bir menfaat bulacağına delildir. Borçlarınızı ödediğinizi görmek: Tüm hayatınızın para sıkın­tısıyla geçeceğine, bu durumunda ilişkilerinizi oldukça etkileyeceğine işaret­tir.

Rüyada Borç Vermek

Sevdiği birine ödünç olarak borç verdiğini veya sevdiği birin­den ödünç olarak birşey aldığını görmek, ikisi arasındaki sevginin artarak devam edeceğine işarettir. Sevmediği birine borç verdiğini veya sevmediği birinden borç aldığı­nı görmek, ikisi arasında bir kin ve düşmanlığın meydana geleceğine işa­rettir.

Rüyada Borç Para Vermek

Borç para vermek, ömrünüzün parasızlık içinde geçeceğine ve bu yüzden hissi hayatınızda da gerçek saadete kavuşamıyacağınıza işaret olarak yorumlanır. Borç para vermek, bir olayın sizi çok etkileyeceğine mesleğinizde, evinizde derbeder bir tavır çizeceğinize işarettir.

Rüyada Borç Para Almak

Düşlerimizde borçlu durumda olduğumuzu ya da borçlan­dığımızı görmemiz, genellikle geleceğe ilişkin maddi endişe ve kaygılarımızı dile getirir. Rüyanızda borçlandığınızı gördüyseniz; Bu arada maddi bakımdan sıkıntıya gireceğinize veya üzüleceğiniz bir haber alacağınıza işarettir. Birinden emanet veya borç para almak, o dostunuzu kaybedeceğinize işarettir.

Ruyada-Para-Gormek-Ne-Demek-Ruyada-Gorulen-Paralar-Ne-Anlama-Gelir-islami-diyanet-yorumu
Ruyada-Para-Gormek-rüyada borç vermek borç almak

Rüyanızda birine ödünç bir şey veriyorsanız veya ödünç bir şey alıyorsanız; İş dolayısıyla yapacağınız uzunca bir seyahattan dolayı sevdiklerinizden ayrı kalacağınıza, size yakın olan birinin hastalık haberini alacağınıza, bundan dolayı çok üzüleceğinez işarettir.

Ruyada Borç Görmenin 1001 Rüya Tabiri

 • Tanımadığınız bir kimse ile bu tür alışverişlerde bulun­mak: Küskünlüğe yol açacak hareketler anlamına gelir.
 • Borç vermek: Maddi imkanların kısıtlı olduğu sırada bir aşk yaşamak anlamına gelir.
 • Kendinizi birisine borçlu olarak görmek: Birisi tarafından kurulan tuzağa düşeceğiniz anlamına gelir.
 • Almış olduğunuz borcu ödediğinizi görmek: Ayrılıkların biteceğine, yoksul birisinin dertlerine derman bulmaya çalışaca­ğınıza ve elinizden geldiği kadarıyla zor durumdaki insanlara yardım edece­ğinize işarettir.

Rüyada Tefeci Görmek

Rüyada faizle para veren bir tefeci görmek; Ömür boyu devamlı sıkıntısı çekerek bu durumdan kolaylıkla kurtulamayacağınıza delalet eder. Rüyada tefeci görmek, para sıkıntısı içinde bulunduğunuz anlamına gelir. Rüyada tefeci görmek veya bir tefeciden borç para istemek, para sıkıntısı içinde bulunduğuna işaret eder.

Ruyada Para Görmek

Rüyanızda para gördüyseniz; Bir yakınınızdan size miras kalacağına, büyük bir hediye alacağınıza işarettir. Bakır (vs.)’den yapılmış para; kavga, gürültü, fakirlik ve dedikodudur. Elindeki paraları sokağa attığını gören, sıkıntıdan kurtulur.


57 thoughts on “Rüyada Borç Görmek, Borç Para Vermek, Almak, Ödemek”

 1. Merhaba, rüyamda birinden borç aldım ve senet imzaladım. Sonra gurur yapıp pişman oldum neden muhtaç kaldıp aldım diye. Diğer gün (gerçekte)bir arkadaşım benden borç istedi. Acaba bu muydu anlamı? Yoksa kuyumu kazması/dedikodumu yapması/iş çevirmesi gibi anlamlar yazıyor internette onlar mıdır?

  Reply
 2. Ruyamda alacagim yagsiz etmeye gittimi de anlattiklarna uzulme tekrar borc verdim oglum da yanimdaydi borc verdi fin kisi bize ustune yag surulmus d’Obama istilmis buriner dilim ekmek verdi cayla birlikte bu kisi iki kiz kardesti ama cok eskiden tanidim birileriymis ne anlama geliyor bu ruyam tesekkur ederim yorumlarsaniz simdiden

  Reply
 3. rüyamda 2 hafta önce ayrıldığım eski sevgilimi kapımın önünde gördüm yanına gidiyodum çok borcum var diyodu 2 bin tl vermeyi teklif ediyodum o yanında çok az diyodu seninle ayrılma sebebimiz de buydu çok borcum var diyip duruyodu

  Reply
  • Merhaba Kardeşim Rüyanın Yorumu Şu Şekildedir : Hiç ummadığınız bir anda birisinden yardım göreceğinize, birisinin ya da birilerinin sırlarına tamamen ortak olacağınıza işarettir…

 4. Eski sevgilim ve arkadaşlarımla kafeye gitmiştim.hesabın yarısını sen ödeyeceksin dediler bende Benim hem aile dostumuz hemde uzak akrabımız olan kadından kafede para ödemek için borç para istiyordum. 200 tl verdi 1000 tl oldu bu parayla dedi bana tamam ödeyeceğim dedim. Eski sevgilimde önünde kağıt para destesi vardı 200 tl parayı aldı 50 tlsini bana verdi. Ben almadım

  Reply
  • Fatma Kardeşim Sizin Bu Rüyanızın Yorumu Şöyle : Akıllılığınız sayesinde basit ticaretten çok para kazanacağınıza, üst düzeyde makam sahibi olacağınıza işarettir…

 5. Rüyamda eski gittigim dershane bana telefon açıyordu.500 bin tl borcum olduğunu söylüyordu önce öderim diyorumsonra yarım milyonu nerden odeyecegimi düşünüp sıkıntıyla düşünüyordum .

  Reply
  • Gül Kardeşim Sizin Bu Rüyanızın Yorumu Şöyle : Daha iyi bir iş teklifi alacağınıza, hayatınızdaki tüm zorlukların yavaş yavaş ortadan kalkacağına, başarılı olmaya işarettir…

 6. Merhaba ben rüyamda işyerinden bir arkadaşıma verdiğim borcu onun ödediğini gördüm. Biraz sonra tekrar yanıma gelip daha fazla miktarda bir ödeme daha yaptı. Ben de kendisine ona bu kadar vermediğimi hatırladığımı söyledim. O ise yok var ben aldım diyerek gitti. Rüyada içime bir sevinç geldi. Geri de almayınca havadan para gelmiş gibi hissettim. Yorumu nedir çok teşekkür ederim.

  Reply
  • Gökhan Gümüş Kardeşim Sizin Bu Rüyanızın Yorumu Şöyle : İsteğinizin yerine gelmesine, malın artmasına, bazı sırlar keşfedeceğinize, temiz ve helal temiz paralar kazanmaya işarettir…

Leave a Comment