Rüyada Adapte Olmak Neye İşarettir?

Rüyada yazılmış bir kitaptan faydalanarak bir eser yazdığınızı görmek; başkalarını taklit etmek huyundan vazgeçmeniz gerektiğine işaret sayılır. Rüyada bir şeylerin aynısın uyarlamaya çalıştığını görmek, yumuşak sözlü olmaya, halkı barış ve esenliğe yöneltmeye işarettir.

Rüyada Taklit Etmek veya Kopyalamak

Rüyada yabancı kadın ve erkekleri taklit ettiğini görmek, tercüman olmaya, rehberlik yapmaya veya anlamsız ve çok konuşmaya işarettir. Rüyada mukallitlik (taklitçilik) yaptığını görmek, iş ve sanatında hile yapmaya, insanlara yaranmak için yaltaklık yapmaya işarettir. Rüyada tiyatro veya sinema oyuncularını taklit ederek onlar gibi konuştuğunu görmek, cin çağırmaya, şerre ve fitne çıkarmaya işarettir. 

“Rüyada Adapte Olmak Neye İşarettir?” konusunda 2 mesaj

    1. Rüya Yorumcusu

      Ezgi aslan kardeşim rüyanın yorumu şöyle : Talihinizin her işte yaver gideceğine, yakında tatlı haber alacağınıza, sosyal hayattaki nüfus ve itibarınızın gittikçe artacağına, girip çıktığınız yerlere görüştüğünüz insanlara karşı daha dikkatli olmanız gerektiğine, görünüşte çok sevimli ve cana yakın fakat beraber olmanız durumunda size zarar verecek insanlara ve mekanlara, gizli bir düşmana işarettir…

Rüyanızı yazın, yorumlayalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: İçerik korunmaktadır !!