Yengeç Burcu Kadını ve Yengeç Burcu Erkeği | Günlük Yorum

Yengeç burcunun özellikleri: Kuşku, acıma, kıskançlık, tutumluluk, yuva sevgisi, hislerin sık değişmesi, kazançlı işleri görme, unutmamak.

Yengeç burcu olan kişiler hangi tarihler arasında doğmuştur: 21 Haziran – 21 Temmuz arası.

Yengeç burcunun erkeği ve kadını için günlük yorum olmasa da genel özellikleri şöyledir. Çocuk ruhlu oldukları kadar şefkat hisleri de kuvvetli olur. Çok hassastırlar. Her şeyden derhal müteessir olur ve derhal alınırlar. Kuruntuludurlar. Nedensiz yere endişelenirler. Bedbindirler. Hiç bir şeyin yolunda gideceğine inançları yoktur. Kendilerini daima hasta hissederler. Herkese karşı hassas ve iyi davranırlar.

Yengeç Burcu Erkeği ve Yengeç Burcu Kadını Özellikleri

Etrafındakilerin kendisini aldatacağından ve ezeceğinden korkarlarsa da, her şeyi önceden sezme ve gerekli ihtiyat tedbirlerini alma hassasına sahiptirler. Çevresindekilerin itimadını kazandığından, herkes en gizli şeylerini ona anlatmaktan çekinmez. Kendilerine hürmet edilmek şartıyla, çok geçimlidirler.

Yengeç erkeği-yengeç burcu kadını-günlük yengeç burcu-yengeç burcu özellikleri
Yengeç erkeği-yengeç burcu kadını-günlük yengeç burcu-yengeç burcu özellikleri

Günlük Yengeç Burcu Özellikleri ve Yorumu

Yengeç burcu erkeği ve yengeç burcu kadını özelliklerini ve yorumunu anlatmaya devam ediyoruz. Aptal yerine konuldukları veya aldatılmak istenildikleri zaman öfkelenip asabi olurlar. Hoşlanmadığı bir çevreye hiç bir zaman alışamazlar ve kendilerine işkence yapılıyormuş hissine kapılırlar. Evini, bahçe işiyle uğraşmayı, denizi ve seyahati sever. Çok rüya görür ve bu rüyalara önem verir. Zorbalıktan, kabadayılıktan, özel hayatına girilmesinden ve ananeye (örf, adet) karşı gelmekten hoşlanmaz. Hislerine olan güvenleri fazladır. Siyasetle yakından ilgilenirler. Vatanseverdirler.

Yengeç burcu kadını ve yengeç burcu erkeğinin özellikleri ve etkilediği organlar: Solunum yolları, mide, göğüs, rahim.

Yengeç Burcu Kadını ve Yengeç Burcu Erkeği | Günlük Yorum
Yengeç Burcu Kadını ve Yengeç Burcu Erkeği | Günlük Yorum

Yengeç Dönemi: 21 Haziran – 22 Temmuz
Yengeç Modu: Kardinal
Yengeç Element: Su 
Yengeç İktidar Gezegen Ay
Yengeç tarafından yönetilebilir: Dört kişi
Yengeç Polarite: Negatif

En Uyumlu burçları: Akrep, Balık, Boğa, Başak
En Az Uyumlu burçları: Koç, Terazi, Kova,
Yengeç Burcunun Karşıt Burcu: Oğlak burcu

Yengeç ile ilgili en önemli element: SU

Su elementi, duygunun kadınsı veya yin enerjisidir. Jungle’ın Feeling tipolojisine karşılık gelir. İhtiyatlı ve ara bağlantıların ince akımlarına duyarlı, her şeyden geçer ve mantıksal düşünceden sağlanandan daha derin ve bilinçsiz bir seviyeye bağlanır. Su insanları, etraflarındaki diğer türlerden daha derin ve daha alçak bir gerçekliğe ayarlanmıştır. Duyguları gamutu korkudan ve hoşnutsuzluktan dünyaya ve içinde buldukları yaratılmışların sevgisine ve koşulsuz kabulüne kadar uzanır. Güvenlik odaklı olabilirler ve diğerleri tarafından sağlanan sağlamlık, yön ve biçime iyi cevap verirler. Ellerinden gelenin en iyileri, kendi içlerinde ve çevrelerindeki her insanın kendi ilahlarına güçlü bir bağlantı sağlarlar.

Yengeç burcunun yönetim gezegeni: Ay 

Ay, kişisel benliği, hisleri ve bilinçsizi temsil eder. Güneş tarafından temsil edilen gerçek benliğin bir yansımasıdır. Ay ayrıca güvenlik ve içgüdüsel ya da alışkanlık örüntülerinin yanı sıra başkalarıyla ilişki kurma ve başkalarına beslenebilme yeteneği anlamına da gelir. Ay, Kanser kuralları ve Toros’ta yüceltilir. Genellikle Güneş ile kadın alıcı prensibi olarak eril veya pozitif ilkeye karşı tezattır. Ay, kadınsı ve kendini besleyen kısmı temsil eder. Bir erkek grafikte, Ay, dişilleri veya anima’yı temsil eder ve aynı zamanda çekeceğiniz eşin türünü de gösterir. Ay, aynı zamanda, şimdiki yaşamınızda içgüdüsel veya alışkanlık düzeyinde çalışan geçmişten gelen bir uyumunu temsil eder.

Yengeç modu Kardinal’dir:

Kardinal işaretler, irade gücünü bilen kendinden starterleri temsil eden, pasif olmaktan çok yaratıcıdır.

Günlük Yengeç Burcu Yorumu:

Bu sizin için çok zor ve ödüllendirici bir ay olan yengeç , içerideki birçok güzelliğin size gelmesiyle. Şu anda başka bir görünüyorsunuz, ancak bu, kendi bireysel evreni ihmal etmek için burada olduğunuz anlamına gelmez, bunun yerine, güvenilen ortaklarla olan tüm ilişki biçimlerinin kendi kişisel gelişiminizi ilerletmede de hayati bir rol oynayacağı anlamına gelir. ortaklık aktivasyonu olarak. Dünya görüşünüz hızla değişiyor. Şu anda sizin için karışımda büyük miktarda profesyonel katılım vardır. ile Merkür kariyer sektörünüzde ay başladığında, dünyada neler yaptığınızı ve sizin kim olduğunuzu temel alan araştırmalarınızla nasıl ilgilendiğinizi sorgulayacak ve hassaslaştıracaksınız. Bu hayati soruyu bir kez cevaplayabildiğinizde, harekete geçme inançlarının kamusal dünyasındaki eklemlenmesiyle ilgili ne yapacağınızı bileceksiniz.


“Yengeç Burcu Kadını ve Yengeç Burcu Erkeği | Günlük Yorum” üzerine 5 yorum

    • Emiı Kardeşim Rüyanızın Yorumu Şöyle : Zenginliğe, sağlıklı bir yaşama, güç ve varlığın sürekli olacağına, elinize maddi kazanç geçececeğine, işlerin yolunda gitmesine işarettir…

  1. RÜYAM DA OTOBÜSE BİNDİM BİRAZ GİDİNCE ŞÖFER KADINI GÖRMEDİ VE EZDİDEVAM ETDİ SONRA BAŞKALARI DURDURDU UYANDIM

    Cevapla
    • MUHARREM kardeşim rüyanın yorumu şöyle : Dargın olduğunuz biriyle barışacağınıza, uzun zamandır görüşemediğini eski dostlarınızla görüşeceğinize, çok gürültülü bir toplantıya girmeye, iftiraya uğramaya ve bu iftiradan kurutulup rahata ermeye, ticarette başarılı olunacağına, uzun ömürlü olunacağına, yaşamınızda bazı değişiklikler olacağına işarettir…

Rüyanızı yazın, yorumlayalım