Yengeç Burcu Erkeği ve Yengeç Kadını Burç Özellikleri | Aşk Uyumu ve 2020 Astroloji

Yengeç burcu özellikleri ile yengeç kadını ve yengeç erkeğinin tüm genel özelliklerini bulacağınız bir yorum analizi hazırladık. Bunun yanısıra 2020 yılı başta olmak üzere diğer zamanlar için de gerçekleşecek olan gelişmeleri, aşk uyumu, evlilik, cinsel yaşamı, arkadaşlık uyumu, yükseleni gibi bilgileri bulacaksınız. Yengeç burcu erkeği ve yengeç kadınının bilinmeyen yönleri ve özelliklerinin dışında; yengeç burcu 2020, yengeç burcu erkeği, yengeç burcu kadını ve yengeç burcu özellikleri yorumuna dair her şeyi öğreneceksiniz. Burada bulamayacağınız tek şey: yengeç burcu günlük, bugün yorumu.

Yengeç Burcu Kadını ve Yengeç Erkeği Tanıtıcı Özellikleri

Onları ayak takırtılarından, gürültülü konuşmalarından, sulu veya el şakalarından tanımak mümkündür. Genel olarak geniş ağızları ve etli du­dakları vardır.

Yengeç Erkeğinin Özellikleri

Erkek Yengeçler: yeşilimsi sarıya çalar beyaz tenli, güzel yüzlü ve güzel gözlüdür. Uzun boyları ve güzel görünümlü boyunları vardır. Vü­cutları narin ve toplucadır. Tavırları kibirlidir. Kolay şişmanlarlar. Alınları çıkık ve geniştir. Vücutları nemli, bakışları donuktur. Burunları yu­varlak ve kısa uçludur. Çeneleri biraz çıkıntılıdır. Gözleri genellikle mavi ve miyoptur.

Yengeç Kadını Özellikleri

Kadın Yengeçler: saf beyaz tenli, yuvarlak ve güzel yüzlü, siyah saçlı olurlar. Yüz bölgesinde bir alamet veya benleri vardır. Uzun boylu ve orta semizliktedirler. Çok konuşkan ve hazırcevaptırlar. Hareketli ve güler yüz­lüdürler.

Yengeç Burcu-Burç Tarihleri: 22/23 Haziran – 23 Temmuz
Yengeç Burcu Diğer İsimleri: CANCER (Latin), SERETAN (Arap)
Şifre Sözleri: “Hissediyorum!” “Yine âşık oldum”
Asıl Gezegeni: AY/KAMER (Aşırı Duyarlılık, Alıcılık, Etkilen­me, Duygusallık, Derin Duygular, Aile Ve Yuva Sevgisi, Bilinçaltı Eği­lim, Anne Ve Kadın Sevgisi, Çılgınlık, Cazibe, Ayın Evrelerine Göre Moral Değişimi, Kuvvetli Hafıza, Olduğu Gibi Görünme, Güçlü Sezgi­ler, Nostalji, İçgüdüsellik, Rüyalar, Konukseverlik, Çocukluk, Salınımlı Yürüyüş)
İkincil Gezegeni: (A) 22 Haziran-01 Temmuz doğumlular için VENÜS (Boğa ve Terazi­nin asıl gezegeni)
(B) 02-13 Temmuz doğumlular için PLÜTON (Akrebin asıl gezegeni)
14-23 Temmuz doğumlular için NEPTÜN (Balığın asıl gezegeni)

Yengeç Erkeği ve Yengeç Kadınının Aşk, Evlilik ve Cinsel Yaşamı 2020

Yengeçler, genç yaşta aşık olur, bu aşka karşılık alınca da çok mutlu olurlar. Annesinden sonra en değerli kimse sevgilisidir. Kuşkucu ve kıs­kanç bir yapıları vardır. Yengeci seven kişinin ona sıklıkla tatlı sözler söy­lemesi, ona ne kadar düşkün olduğunu anlatması gerekir; aksi halde Yen­geç sevilmediğini sanıp içine kapanabilir. Çoğunlukla derdini de sözle de­ğil imalarla anlatır.

Yengeç Erkeği için Aşk, Evlilik ve Cinsellik Uyumu/Eğilimleri

Erkek Yengeçler romantiktir. Âşık olursa sizi aşka ve iltifata boğar, özenle üzerinize düşer. Huzurlu yapısıyla kadınları çeker. Macera sevmez, zira aşk ciddi bir iştir. Oldukça kıskanç ve güvensizdir. Ona güven verirse­niz sizi el üstünde tutar.

Yengeç Kadını için Aşk, Evlilik ve Cinsellik Uyumu/Eğilimleri

Kadın Yengeçler de Yengeç erkeğinin aynadaki aksi gibidir: Bazen huy­suz, bazen sebatsız, çoklukla şefkatli ve yumuşak, bazen de ateşli. Sevip ev­lenirse sadık kalır, gözü başka erkeği görmez. Mızmızlanmaya başlarsa, anlayın ki sizden ayrılmak istiyordur. Üzüntülerle savaşamaz, depresyon­lara ve ruhsal sarsıntılara boyun eğer.

Yengeç Burcunun En Önemli 10 Özelliği

 1. AŞIRI DUYARLILIK ve DUYGUSALLIK (Kolay etkilenme, alıngan­lık, kırılganlık, çabuk heyecanlanma, düşünerek değil duygularıyla hare­ket etme, melankoli, hülyalı tavırlar, sinirlilik, tepkisel davranma, ilhamla­rı soğurma)
 2. YOĞUN SEZGİ VE HAYAL GÜCÜ (Kuvvetli altıncı his, sezgilerinde, anılmama, sezgilerine güvenerek doğruyu bulma, hayal ve düş gücü, in­sanları sezgi gücüyle tanıma, olacakları önceden hissetme)
 3. SERT GÖRÜNÜME KARŞI SEVECEN İÇ ALEM (İçedönük yapı ne­deniyle sert tavırlar, buna karşılık insancıllık, duygululuk, sevgi, şefkat, bi­raz da sululuk)
 4. KARARSIZLIK (Duygusal yaklaşım nedeniyle çevre etkisinden kurtu­lamama, bu nedenle kararsız kalma)
 5. EVİNE, AİLESİNE, ÖZELLİKLE ANNESİNE AŞIRI DÜŞKÜN­LÜK (Ailesine söz söyletmeme, özellikle anneye aşırı bağlılık ve ba­ğımlılık, evini yuva bilme ve orada bulunmaktan huzur duyma, onları koruma altına alma, bunu yaparken hırpalama, ailesine karşı aşırı cö­mert davranma)
 6. YAŞADIĞI ŞEHRİ GÜZELLEŞTİRME ARZUSU (Belediyecilik, gü­zelleştirme derneklerinde faaliyet)
 7. SAHİPLENME İÇGÜDÜSÜ (Sevdiği şeyleri sahiplenme ve canı pa­hasına terk etmemekte direnme, sevdiklerini kıskanma, kötü gözlerden sa­kınma, tutumluluk)
 8. YARDIMSEVERLİK (Yardım organizasyonlarında aktif görev alma, dostlarına ve yakın çevresine karşı cömertlik, zor durumda kalanlara kur­tarıcı rolünde yardım)
 9. GÜÇLÜ HAFIZA (Duyduklarını, öğrendiklerini, gördüklerini unutmama)
 10. ÇEKİNGENLİK (Geri planda kalma, liderlik vasfı taşımasına rağmen ön plana çıkmaktan kaçınma, içedönük yapı, ancak gerektiğinde cesur davranma)

Yengeç Burcu Özellikleri ile Devam…

Yengeç Burcunun Sembolü: (A) YENGEÇ VEYA BİR ÇİFT KISKAÇ: Su Ve Toprakla Bağlantı, Ha­yatta Dirençli Olma, Kalın Zırh İçinde Canlı Ve Yumuşak İç Doğa, Tehli­ke Anında İçe Çekilme, Yuvaya Dönme, Gürültülü Yürüyüş, Korumacılık, Canı Pahasına Sahiplenme
a / GÜNEŞİN VEYA AYIN YÜKSELEN VE ALÇALAN SEYRİ­Nİ SİMGELEYEN KARŞIT YÖNLERE SEYİR HALİNDE SPİRAL ŞEK­LİNDE İKİ YENGEÇ KISKACI: Günden Güne Değişen Tavırlar, Duygu­lar Ve Güçler.
Yengeç Uğurlu Sayısı/Sayıları: 2 (ve 7, 12, 22)
Yengeç Uğurlu Günü: Pazartesi
Yengeç Uyumlu/Sevdiği Kokuları: Beyaz Leylak, Beyaz Menekşe, Müge, Vanilya
Yengeç burcu çiçekleri veya bitkileri: İnci Çiçeği, Fulya, Nilüfer, Beyaz Zambak, Beyaz Gül, Süm­bül, Salatalık, Balkabağı, Kavun, Saz, Su Zambağı, Yaban Gülü
Madeni: GÜMÜŞ (Yumuşaklık, Pırıltı, Kolay Şekillenme, İlham, Sezgi), TEBEŞİR (Kolay Dağılma, Beyazlık, Yararlılık, Beden Ateşi), SELE- NİT (Antioksidan, Koruyucu)

Tüm Burç Uyumları Videosu:

burç uyumları: aşk, evlilik, arkadaşlık, cinsel hayat

Yengeç Burcuna Uygun Meslekleri: Psikoloji, Hekimlik, Hemşirelik, Anaokulu Öğretmenliği, Müzisyenlik, Ruhsal Danışmanlık, Hastabakıcılık, Terapi, Maliye, Sağlık Ve Sosyal Yardım Görevi, Parkçılık, Bahçecilik, Belediyecilik
Yengeç Burcu Hobileri: Şiir Yazmak, Dernekçilik, Müzik, Düş Ve Fantezi Yazarı, Sirk Oyunculuğu, Tiyatro Oyunculuğu
Temsil ettiği Organlar: MİDE (Yemeye Düşkünlük, Güzel Ye­mek Yapma Yeteneği, Karın Ağrıları), SİNDİRİM SİSTEMİ, GÖĞÜSLER, İFRAZAT BEZLERİ, GÖBEK BAĞI (Annelik, Anneye Bağlılık Ve Bağım­lılık, Çocuksuluk)
Beden Yapısı: Soğuk ve Nemli
Mitolojik Bağlantıları: Artemis (Diana), Selene (Luna), Heca- te; Orion (Avcı)
En Önemli Rolleri: Şair, Anne, Çocuk, Anaç Tavuk, Kadın Kahra­man, Yönetici, Yardımsever, Hayalperest, Romantik, Her Şeyi Yutan Cana­var, Çekingen, Münzevi
Yeteneksi olduğu roller: Yargıçlık, Anneden Bağımsızlık
Yengeç Karşıt Burcu-Uyumsuz Burcu: Oğlak
Mevsimler İçindeki Yeri: Yaz’ı başlatır. Bol güneşli ve meyvele­rin olgunlaştığı günler.

Kadın ve Erkek Yengeç Burçlarının Sağlığı 2020

Yengeçler, somut bir hastalıkları olmasa da kendilerini iyi hissetmez, ge­nellikle de karın ağrılarından şikâyet ederler. Yengeç burcu sindirim sistemi­ni temsil ettiğinden, bu durum olağandır. Ancak karın ağrıları çoklukla psi­kolojiktir. Yengeçler çoklukla karnıyla hisseden insanlardır: Haksızlıklar ve problemler önce karnında etkisini gösterir. “Karın ağrıları yediklerimizden değil, bizi yiyip bitiren şeylerden dolayıdır” sözü sanki Yengeç insanları için söylenmiş gibidir. Ne bulurlarsa yerler, çoklukla da bunlar ağır yemeklerdir; bu da fazla kilolara sebep olur. Psiko-somatik rahatsızlıklara karşı da dayanıksızdırlar.
Akciğerler, gözler ve rahim de kolay hastalanan organlarıdır. Tansiyon­larını da sürekli denetlemeleri gerekmektedir.

Yengeç Burcu Özellikleri ile Devam…

Yönü: Kuzey
Kendisine zarar verenler: Satürn (Oğlak)
Hangi mekanları/yerleri sever: Beşik, İç Dünya, Ana Yurt, Fantas­tik Dünya, Çocuk Odası, Oyuncakistan, Anne-Baba Evi
Hangi hediyelerden hoşlanır/beğenir: Kadınları için inci taşlı gümüş takılar, mutfak­ta kullanılabilecek aletler hediye edilebilir. Özellikle cam eşya, bahçe veya saksı çiçekleri, onu sevdiğinizi belirten yazı veya şiir bulunan kolye, beyaz veya gri ağırlıklı giysiler; erkeği için anı defteri, gümüş çerçeveli fotoğraf veya gümüş çerçeveli ayna, eşofman veya diğer spor malzemesi, görsel mü­zik aletleri, hediye çeki…

Tüm burçların aşk, evlilik ve arkadaşlık uyumu için lütfen buraya tıklayın.

Yengeç Taşı: Aytaşı, Gül Kuvars, Beyaz Ve Pembe İnci, Akik, Yakut, Yeşim, Zümrüt, Anjelit, Aventurin, Dağ Kristali, Jips, Kalsedon, Kalsit, Kaplangözü, Kristal Kuvars, Krizokol, Krizopraz, Labradorit, Pi­rit, Rodokrosit, Rubellit, Rutilli Kuvars, Sedef, Selenit, Sodalit
Yengeç Burcu Renkleri: Gümüş (Uçuk Gri), Viyolet (Mor), Fildişi, Açık Pembe, Krem, Deniz Yeşili
Yengeç Temsil Eden Hayvanlar:
(A) YENGEÇ (Yanal Yürüyüş, Kaybettiğini Geri Alma, Tuttuğunu Bı­rakmama, Korumacılık)
(B) AĞAÇKAKAN (Yüksek Sesli Konuşmalar, Takırtılı Yürüyüş, Şa­mata, Sevgiliye Yapılan Besteler, Ivır Zıvır Yiyecekler, Sağlam Kafatası, Güçlü Boyun Kasları, Güçlü Eller Ve Parmaklar, Ürkeklik)
Temel özellikleri:
SU (Değişkenlik, Gizem, Etkilere Açıklık, Bulun­duğu Şeyin Şeklini Alma, Boşluk Bulunca Sızarak Doldurma, Temizlik, Duygular, Sevgi, İçedönüklük, Ritim, Dalgalı Huy, Yumuşaklık, Hassasi­yet, Soğukluk, Kolay Isınma, Derinlik); SUYUN SIVI HALİ (Sululuk, Sulu Şakalar)
Mevsimsel grup özellikleri:
ÖNCÜ, BAŞ, HAREKETLİ (Liderlik, Hareketlilik, Yaratıcılık, Girişimcilik, Verimlilik, Kendi Seçtiği Konularda Bilgili ve Başarılı Olma, Çevreyi Etkileme)
Diğer grup özellikleri: NEGATİF, DİŞİ, EDİLGEN (Pasiflik, İçedö­nüklük. Oldukları Yerde Kalmayı Tercih Etme, Alıcılık, Çevreden Etkilen­me, Duyumsama ve Hissetme Gücü)

Burçların uyum videosunu izlemek için lütfen buraya tıklayın.

Astroloji ve Burçlar hakkında tüm bilgiler için lütfen buraya tıklayın.

Yengec Burcu Erkegi ve Yengec kadini Burc ozellikleri-Ask Uyumu ve 2020 Astroloji-yengec yukseleni-evlilik uyumu-is-kariyer saglik-1001ruyatabiri
Yengec Burcu Erkegi ve Yengec kadini Burc ozellikleri-Ask Uyumu ve 2020 Astroloji-yengec yukseleni-evlilik uyumu-is-kariyer saglik-1001ruyatabiri

“Yengeç Burcu Erkeği ve Yengeç Kadını Burç Özellikleri | Aşk Uyumu ve 2020 Astroloji” konusunda 4 mesaj

 1. Rüyamda sevdiğim erkek bize doğru geliyordu o sırada evde misafirler vardı evlenmemiş halam evliydi ve çocukları vardı neyse sonra bizim kapı çaldı sevdiğim kişi gelmişti elime birkaç tane mektup tutuşturdu bana yazdığını söyledi ve beni sevdiğini de söyledi ve ben çok şaşırmıştım ve çok mutlu oldum sonra bana kalpli bir kolye verdi daha sonra elinde bir şişe vardı yarısı doluydu bana dediki bunun yarısını ben içtim eğer kabul edersen sen de içer misin ömrümün geri kalanı senin olsun biz olalım dedi ve ben de içtim şişedeki suyu sonra annemin beni çağırdığını duydum ve sonra uyandım.

  1. Rüya Yorumcusu

   Zeynep kardeşim rüyanın yorumu şöyle : Sevdiğiniz kişinin kendi ailesiyle sizi istemeye geleceklerine ve sizin aileniz sevdiğinize vereceklerine, sevdiğinizle mutlu aşk evliliği yapacağınıza, her şeyin yolunda gideceğine, çok şaşıracağınız sürprizlerle karşılaşacağınıza işarettir…

 2. Merhabaĺar öncelikle
  Rüyamda kendi köyumuzdeki evimizin bahcesindeyiz eski esimde var birkac kisi daha var bana biseyler veriyolar posetin icinde verdikleri ne oldugunu hatirlamiyorum sonra o kisiler eski eşimde bi arabaya binip gidiyorlar herkes neseli.sonrasinda köydeki evin duvarinda kalin yeşil baklava desenli yilan buyuk bitlr yilan duvarin icinden çikip yine duvara girmis ortalama bir karıslik bölumunu goruyorum korkuyorum biraz kimseye bisey demiyorum sonra bakiyorum tekrar yilan ilerliyor duvarin icine eve giriyorum annemi goruyorum annem bana bakiyodu sonra uyaniyorum .Yorumlarsaniz cok sevinirim şimdiden cok tesekkur ederim .çok etkilendim bu gordugum ruyamdan

  1. merhaba hatice kardeşim rüyanın yorumu şöyle : Zenginlik ve servet güzel ve saadet verici bir hayata başlanacağına, kötü günlerin bitmesine, yakın zamanda huzura kavuşulacağına, tehlikeli bir durumla karşı karşıya kalacağınıza, önemli bazı fırsatları kaçırdığınıza, dostlarınızın samimiyet belirtisine, talihinizin dönmesine, girişeceğiniz işlerden çok iyi sonuçları elde edeceğinize, yakında bir misafirin geleceğine, sınırsız sevgiye, sevgi alışverişinde son derece şanslı insanlardan olduğunuza, sevgiye ihtiyacınızın olduğuna işarettir… rüyalarınızın hızlı yorumlanmasını istiyorsanız lütfen ücretsiz uygulamamızı kurun linki: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.com.ruya.a1001ruyatabiri.a1001ruyatabiri

Rüyanızı yazın, yorumlayalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.