Rüyada Zürafa Görmek

Rüyada Zürafa Görmek

Zürafa görmek, kocasına itaat etmeyen hanıma delalet eder. Bazen bu rüya hamile bir kadına veya uzaktan gelecek ilginç haberlere işarettir. Eskiden beri planlarını kurduğunuz bir yolculuğa çıkacağını­za işarettir. Rüyalarımızda zürafa, biraz çekingen davranmakla birlikte güçlü algılarımız ve sezgilerimizle aslında birçok şeyin farkında olduğumuzu belirtir. Ayrıca zürafanın iyi niyeti ve olumlu davranışları simgelediği düşünülür.

  • Zürafaya bindiğinizi görmek: Gideceğiniz yerde çok mutlu olacağınıza işarettir.
  • Zürafa öldürmek avlamak; Elinizden geldiği kadar zor durumdaki insanlara yardım edeceğinize ve onları mutlu etmek için çırpınacağınıza işarettir.
  • Ruyada zurafa boynu gormek; Tüm borçlarınızı öde­yeceğinize ve vermiş olduğunuz tüm sözleri yerine getireceğinize işarettir.

“Rüyada Zürafa Görmek” konusunda 2 mesaj

  1. Hocam yine ben.bugün annemin rüyalarını yazıyorum size.lütfen cevaplayın önceden çok tüşekkür ederim size.annem rüyasında ellerini tertemiz yıkadığlnı görmüş bol suyla iyice yıkamış ellerini.ve kucağına bir erkek çocuğu vermişler aynı zamanda. (Bu arada ben evliyim.evladım olmuyor.annem buna çok üzülüyor) annem de rüyasında keşke bu çocuk benim kendi torunum olsa da onu sevsem demiş. Demin yazdığım rüyayla bunu aynı gece görmüş. Hocam youtubeda da canlılarınızı çok severek izliyoruz .çok sağolun

  2. Hocam merhaba.erkek kardeşim askerde.annem rüyasında erkek kardeşimin askerlerle birlikde bir sınıfda oturduğunu görmüş.ve o askerlerin devlet işi için seçildiyini görmüş.kardeşim de oturduğu masada tersine oturuyormuş.ve anneme demişki bana bu işe kabul olacağımı kışdan beri söylemişdiler. Kardeşim ayni zamanda biraz da düşünceliymiş rüyada

Rüyanızı yazın, yorumlayalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: İçerik korunmaktadır !!