Rüyada Yılan Görmek Ne Demek? | Rüya Tabirleri

Rüyada Evde Yılan Görmek Ne Demek?

Rüyada evde yılan görmek, temiz mala mülke, huzur dolu yaşama, yaşama sevincinin artacağına işaret eder. Uzun bir bekleyişin ardından hak ettiğiniz mala mülke paraya kavuşacağınız anlamına gelir. Evde yılan görmenin başka bir tabiri ise şöyledir: Mülkünüzden azalmalar olacağınıza, iş hayatınızda olumsuz gelişmeler ve yöneticinizle zor zamanlar yaşayacağınız anlamına gelir. Ekonomik ve manevi zorluklar yaşayacaksınız demek. Mutsuz edici bir durumla yüz yüze gelineceğine dalalettir. Yılan sesi veya tıslaması savaşa işaret eder. Denizden yılan çıktığını görmek, sevimli bir oğlan çocuğunun dünyaya geleceğini müjdeler.

Yılanın Uçarak Yükselmesi

Eğer rüyanızda bir yılanın havaya yükseldiğini gördüyseniz, bu durum sevinçli bir haber alacağınız anlamına gelir. Rüyada bir yılanın uçarak yükselmesi, sizi memnun edecek bir habere işarettir. Yılan havada uçuyorsa bu hayırlı bir durumdur. İyi haberler geleceğini gösterir.

Yılanın Yere Düştüğünü Görmek Ne Demek?

Bir yere yılanın düştüğünü görmek, büyük bir insanın vefatına işaret eder. Yakınlarınızdan yaşlı bir insanın öleceğe dalalettir. Eğer rüyada gördüğünüz yılan kıvrandıktan sonra ölürse yakınınızdaki yaşlı bir insanın acı çekerek öleceğine işarettir.

Rüyada Yılan Öldürmek

Bir kişinin rüyada yılan öldürmesi yaşadığı sıkıntılardan kurtulacağına işaret eder. Hayatındaki zorlukların bitip mutluluğa ereceği anlamına gelir. Yılanı öldürdüğünü görmek, mal, mülk ve izzet ile tabir olunur.

Rüyada Yılan Yakmak Ne Anlama Gelir?

Rüyada yılan yakan kimsenin düşmanı öldürülür. Eğer rüyanızda bir yılan öldürdüyseniz bu rüya size düşman olan bir kimsenin öldürüleceğine işaret eder.

Başının Üzerinde Yılan Görmek Ne Demek?

Kafasının üzerinde yılan bulunduğunu gören kimse, devlet mertebelerinde yüksek yerlere gelir. Kariyerinde üst seviyelere yükseleceğine işarettir. İşinde konum itibariyle istediği yerlere geleceğine işaret eder. Yüksek mertebeye ulaşır.

Yılanlarla Dolu Bir Kap Görmek

Rüyada yılanlarla dolu bir kap veya kutu görmek, müslüman kişilere yapılacak düşmanlığa işarettir. Kabın içinde gördüğünüz yılanın sayısı düşmanlığın ne seviyede kaç kişilik bir güruh tarafından yapılabileceğinin işaretçisidir. Rüyada bir sürü yılan görmek bu anlama geliyor.

Ölü Bir Yılan Görmek Neye İşarettir?

Rüyasında ölüm bir yılan gören bir kimse, düşmanlarının şerrinden emin olur. Yılanı parça parça etmek, düşmana karşı elde edilecek bir zaferin işaretçisidir. Hasımlara karşı zafer bulmaya işaret eder.

Yılanları Ellemek Yılanlardan Korkmamak…

Rüyada yilanlardan korkmadığını gören kimse, büyük bir makama ulaşır. Çalıştığı işte yüksek yerlere gelir. Aşk hayatında memnun olur. Arzuladığı sevgilisine kavuşur. Rüyasında ağzına yılanın girdiğini gören kimse, büyük bir ilim sahibi olur.

Rüyada Yeşil Yılan Görmek Neye Dalalet Eder?

Rüyada görülen yeşil yılan, din düşmanı bir kişiyle tabir olunur. Yeşil yılan görmek, din düşmanlığı yapan bir kişinin habercisidir.

Rüyada Sarı Yılan görmek…

Bir kişi rüyasında sarı yılan görüyorsa bu yakında yaşanabilecek bir hastalığa işaret eder. Sarı yılan görmek bir hastalığın habercisidir. Ekonomik olarak zorluk ve fakirliğin habercisidir. Bazı tabirlere göre yakında gelecek olan ferah yaşamın habercisidir. Vefalı akrabaya. Kazançlı işlerin yapılacağına işarettir.

ruyada sari yilan gormek
Rüyada Sarı Yılan Görmek

Rüyada Görülen Siyah Yılan Ne Demek?

Rüyada siyah yılan görmek servette olacak eksikliğe işaret eder. Kara yılan görmek ekonomik olarak yaşanacak zorluklara dalalet eder. Ekonomik ve parasal olarak zor günler geçirebileceğiniz anlamına gelir.

Rüyada Beyaz Yılan görmek Ne Demek?

Rüyanızda beyaz bir yılan görmeniz yetenekli bir kişiye işaret eder. Mal ve mülkün bereketinin artacağı anlamına gelir. Helal olan şeylere mülke ve vefakar çocuğa işaret eder. Aşk hayatınızda mutlu günlerin çok yakında olduğuna eğer mutluysanız bu mutluluğun devamının geleceği anlamına gelir. Bir takım görüşler de şu şekildedir: gerçek yüzünü göstermeyen bir dosta, sizinle uğraşan bir amire ve yöneticiye, mutsuzlukların yaşanacağı anlamına gelir. 

Yılanın Elinizi, Vücudunuzu Isırması Sokması

Rüyada bir yılanın sizi sokması ya da elinizi ısırması, büyük bir kişinin size zararının dokunacağının habercisidir. Eğer yılan beklenmedik bir anda saldırması sizi ısırması ve sokması gerçekleşirse zararı dokunacak bu kişinin bir yakınınız olduğu anlamına gelir.

Ruyada-yilan-Gormek-Ne-Demek-Diyanet-Ruya-Tabirleri-dini-islami-diyanet-ruya-tabirleri-sozlugu-ansiklopedisi
Ruyada-yilan-Gormek-Ne-Demek-Diyanet-Ruya-Tabirleri-dini-islami-diyanet-ruya-tabirleri-sozlugu-ansiklopedisi

Düşlerde Görülen Yılanın Anlamı

Çoğunlukla iki farklı ve karşıt imgeyi de içinde barındırdığı düşünülen yılan, bu nedenle, iki farklı doğrultuda değerlendirilir. Bunlardan biri, yıkımın ve kötülüğün; diğeri de, yaşamın ve yenilenmenin, gençleşmenin simgesi olduğu doğrultusundadır. İçgüdüsel doğamızı, dolayısıyla da sahip olduğumuz potansiyel enerjiyi simgeler. Dolayısıyla, rüyada görülen yılanın olumlu ya da olumsuz işaret olarak değerlendirilmesi, bütünüyle bizim kendi gücümüzü denetim altına alma yeteneğimize bağlıdır. Eğer bu gücü dizginleyebilir ve yararımıza kullanabilirsek, yılan olumlu gelişmelerin ha­bercisi sayılabilir. Eğer bunda başarısız olur ve kendi gücümü­zün esiri haline gelirsek, yılan karşılaşacağımız olumsuz so­nuçların habercisidir.

Diyanet Rüya Tabirleri: Rüyada Yilan Gormek

Rüyada yılan görmek, gizli düşmanlık, kıskançlık, hile, musibet, ölüm, sel; duruma göre devlet, saltanat, yöneticilik, hayırlı geçim, esenliğe çıkma, hazine, evin hanımı ve evlatla yorumlanır. Yılın rüyası, kâfirlere, dinin aslında olmayan şeylere yakınlık duyan bid‘at ehli insanlara, sel ve âfete, hilekâr bir düşmana veya insanın nefsine işaret eder. Rüyada zehirsiz, zararsız, kendisine itaatli, istediği gibi hareket eden birtakım yumuşak yılanlara sahip olduğunu görmek, eritilmiş altın ve külçeler bulmaya ve bunları bir yere gömüp gizlemeye işarettir.

Rüyada Yeşil Yılan Görmek
Rüyada Yeşil Yılan Görmek
 • Rüyada büyük yılan görmek, kötü ahlâklı, şerli bir komşuya, düşmanlık ve korkuya veya aile içinden birinin husumetine işarettir.
 • Yılanın sivri dişleri, düşmanın gücüne işarettir.
 • Arkadan yürüyen yılan, sinsi ve hile yapmayı düşünen bir düşmana işarettir.
 • Küçük yılan, küçük çocuğa işarettir.
 • Rüyada küçük bir yılanı (yılan yavrusunu) öldürdüğünü gören kimsenin, küçük çocuğu vefat eder.
 • Rüyada ölü bir yılan görmek, kendinin herhangi bir gayreti olmadan, Allah’ın (c.c) düşmanını helâk etmesine işarettir.
 • Rüyada arkasından yılan çıkardığını görmek, akrabalardan gelecek bir musibete işarettir.
 • Rüyada sokaklarda yılanların gezindiğini görmek, orada bir savaşın çıkmasına işarettir.
 • Ruyada yilan avladığını görmek, düşmana hile yaparak ondan bir şey elde etmeye işarettir.
 • Rüyada bir yerden yılan çıktığını görmek, orada meydana gelecek bir azaba işarettir.
Rüyada Yılan Görmek-Rüyada Yılan Öldürmek-Rüyada Siyah Yılan Görmek-Rüyada Yılan Isırması
Rüyada Yılan Görmek-Rüyada Yılan Öldürmek

İslami, dini ve diyanet ruya tabiri sorgulama: ruyada yilan

 1. Rüyada bir yılanın deliğinden girip çıktığını gören kimseye, şeytan tasallut olur ve onu mahzun eder.
 2. Rüyada evine yılan soktuğunu görmek, kendisine hile yapacak bir düşmana işarettir.
 3. Yılanın bir evden çıktığını görmek, o evin harap olmasına işarettir.
 4. Evin içinde görülen yılan, içerideki bir düşmana; evin dışında görülen yılan, dışarıdaki bir düşmana işaret eder.
 5. Rüyada evinin yılanlarla dolduğunu, fakat bunlardan korkmadığını gören kimse, kendi evinde nefsine düşkün ve müslümanlara düşman olan kimseleri görür.
 6. Rüyada birtakım yılanların zararsız bir şekilde evine girip çıktıklarını görmek, akrabalardan olan düşmanlara işarettir.
 7. Zararsız yılanları kendi evinden başka bir yerde görmek, yabancı düşmanlara işarettir.
 8. Ev yılanı, komşuya; sahra yılanı, yol kesiciye işarettir.
 9. Bir yılanı öldürdüğünü veya onu parçalayıp eliyle kaldırdığını gören kimse, hem düşmanını yener hem de onun malını alır.
 10. Yılanı iki parçaya ayırdığını görmek, düşmanın hilesini boşa çıkarıp, onu zararsız hale getirmeye işarettir.
 11. Bazan yılan öldürdüğünü görmek, bir kadınla evlenmeye işaret eder.
 12. Bir yılana sahip olduğunu ve ondan korkmadığını gören kimse, yüksek bir dereceye ulaşır.
 13. Önünde giden bir yılanı tuttuğunu gören kimse, korktuğundan kurtulur.
 14. Yılanı tuttuğunu gören kimseye, bir düşman tarafından emniyet içinde mal gelir; yılan kendini ısırırsa, düşmanı ona zarar ve eziyet verir.

İslami Rüya Yorumu Sorgulama: Yılan Görmek

Rüyada bir yılan tarafından sokularak zehirlendiğini ve vücudunun şiştiğini görmek, bir düşmanlık sebebiyle istenmeyen bir durumla karşılaşmaya işarettir. Rüyada yılanın zehrinin kendine tesir edip, et ve kemiklerini birbirinden ayırdığını görmek, düşmanı ile yapacağı bir mücadeleyi kaybetmeye, çoluk çocuğun muhtelif şehirlere dağılmasına; eğer bu durumda öldüğünü görse, düşmanı tarafından öldürülmeye işarettir.

 • Bir yılanı yaktığını görmek, düşmanı olan birini öldürmeye işarettir.
 • Yılanın uçtuğunu görmek, düşmanın başka bir yere gitmesine işarettir.
 • Rüyada ölü yılan görmek, düşman şerrinden emin olmaya işarettir.
 • Yılanın eti, derisi, kanı, düşmanın malıdır.
 • Ruyada yilan eti yediğini görmek, sevinç, menfaat ve itibara işarettir.
 • Yılan yumurtası veya yavrusu, zayıf bir düşmanla yorumlanır.
 • Yılanın kendisine güzel bir şey söylediğini gören kimse, düşmanıyla barışır, hayır ve menfaat bulur yahut sevinmesine vesile olacak bir mala kavuşur.
 • Yılanın kendisine kötü bir söz söylediğini gören kimse, düşmanıyla kavga eder veya onun yüzünden zarara uğrar.
Rüyada Yılan Görmek-Rüyada Yılan Öldürmek-Rüyada Siyah Yılan Görmek-Rüyada Yılan Isırması
Rüyada Yılan Görmek-Rüyada Yılan Öldürmek-Rüyada Siyah Yılan Görmek-Rüyada Yılan Isırması
 • Yılanın kendisine itaat ettiğini görmek, makam ve itibar sahibi olmaya, servetin artmasına ve nimete işaret eder.
 • Bir yılanla uğraştığını görmek, kendine düşman olan birinden zarar görmeye; yılanla kavga ettiğini görmek, düşmanı ile kavga etmeye işarettir.
 • Rüyada yılan soktuğunu görmek, bir musibetle karşılaşmaya ve kurtulma ümidinin azalmasına işarettir.
 • Yılanın kendisini yuttuğunu görmek, devlet ve saltanata işarettir.
 • Bir madenden, özellikle altın ve gümüşten yılan görmek, büyük bir hayra işarettir.
 • Beyaz bir yılan tuttuğunu gören kimse, büyük derecelere ulaşır, yüksek bir makama çıkar.
 • Yanında küçük yılanlar olan siyah bir yılan görmek, itibarın, malın ve yardımcıların artmasına işarettir.
 • Rüyada görülen siyah yılan, hile ve yaramazlık hususunda tehlikeli düşmana işarettir.

Dini Rüya Alimlerine Göre: Düşlerde Yılan Ne demek

Rüyada kara yılan görmek, mala da işaret eder. Rüyada su yılanı görmek, hatırlı bir kimseyle arkadaşlık yapmaya veya mala işarettir. Rüyada görülen yeşil yılan, din karşıtı bir kimsenin sembolüdür. Sarı yılan görmek, zayıf düşman veya hastalığa işarettir.

 • Kırmızı yılan, ailesi kalabalık, akrabası ve yandaşı çok güçlü bir düşmana işarettir.
 • Rüyada kanatlı yılan gören ve onu istediği gibi idare eden kimse, servet sahibi olur, şansı yaver gider.
 • Ayaklı yılan, güçlü bir düşmana işarettir.
 • Yılanların gözü önünde yürüdüklerini veya etrafında dolaştıklarını görmek, beraberinde bulunan ve kendilerinden herhangi bir zarar gelmeyecek düşmanlara işarettir.
 • Rüyada yılanları çiğneyerek onların etrafında gezindiğini görmek, dereler dolusu sellerin akacağı büyük bir yağmura işarettir.
 • Bir yerde yılanların öldürüldüklerini, kendisinin de onların büyüklerinden birini öldürdüğünü görmek, o yere sahip olmaya işarettir.
 • Etrafında birçok yılan görenin akrabaları kendisine düşmanlık ederler; bu yılanların kendisini soktuğunu gören kimse, akrabalarının zararına uğrar.
 • Boynuzlu, tırnaklı ve pençeli yılan, haşin, kıskanç ve büyük bir düşmana işarettir.
 • Bir yılandan korktuğunu görmek, düşmanının şerrinden emin olmaya işarettir.
 • Gördüğü yılandan korkmadığı halde kaçan, üzüntüye düşer.
 • Ağzına yılan girdiğini görmek, büyük bir ilme kavuşmaya ve düşmanı kahretmeye işarettir.
 • Yılanın yüksek bir yere çıktığını görmek, ferahlık, sevinç ve rahata; yüksek bir yerden indiğini görmek, o yerde bir liderin ölümüne işarettir.
 • Burnundan, memesinden veya cinsel organından yılan çıktığını veya çıkardığını görmek, evlat tarafından görülecek düşmanlığa işarettir.
 • Ruyada yilanın kendisini yuttuğunu görmek, devlet ve saltanata nail olmaya işarettir.
 • Yılanın kulağından veya göbeğinden çıktığını görenin ailesi, kendisine düşmanlık eder.
 • Ağzından yılan çıktığını görmek, söylediği kötü bir söz yüzünden zarara uğramaya işarettir.
 • Hasta bir kimsenin ağzından yılan çıktığını görmek, onun ölümüne işarettir.
 • Rüyada elbisesinin yeninden yılan çıktığını görmek, oğlunun kendisine düşman olmasına işarettir.
Rüyada Yılan Görmek Ne Demek-Rüyada Siyah Yılan, Kara Yılan Görmek www.1001ruyatabiri.com
Rüyada Yılan Görmek Ne Demek-Rüyada Siyah Yılan, Kara Yılan Görmek www.1001ruyatabiri.com

Ruyada yilan gormenin 1001 anlamı

 1. Rüyada yakasında ve kolunda beyaz, küçük yılanlar olduğunu ve bunlardan korkmadığını görmek, fayda görülecek bir mala işarettir.
 2. Kendi yastığı veya yatağının üzerinde yılan öldürdüğünü görmek, evin hanımının ölmesine işarettir.
 3. Boğazından çıkan yılanın toprağa girdiğini gören kimse, yakın zamanda vefat eder.
 4. Rüyada beline yılan sardığını görmek, kemer takmaya işarettir.
 5. Rüyada su yılanı görmek, hatırlı bir zatla arkadaşlık etmeye işarettir.
 6. Bir yılanın uçarak yüksek bir yere çıktığını görmek, sevinmeye işarettir.
 7. Bir yere yılan düştüğünü görmek, oranın yöneticisinin ölümüne işarettir.
 8. Başının üzerinde yılan görmek, devlet ve hükümet nezdinde (yanında) itibar görmeye işarettir.
 9. Yılanlarla dolu bir kap görmek, müslümanlara düşmanlık etmeye işarettir.
 10. Rüyada yılan tutan kimse (yılancı) görmek, düşmanı idare etmeye, şerli kimselerle onlardan zarar görmeden geçinme yeteneğine işaret eder.
 11. Hasta bir kimse, yanında yılanlar bulunan bir yılancı görse, ömrü uzun olur.

Diyanetin rüya konusundaki yazısı için lütfen BURAYA TIKLA

Rüyanızı ücretsiz yorumlatmak ve rüya uygulamamızı indirmek için lütfen Buraya Tıklayın

Rüyalarda yılan görmek ile ilgili rüyaların en geniş halini okumak için lütfen Buraya Tıklayın.

BİZİ TAKİP EDİN RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM: Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz.

“Rüyada Yılan Görmek Ne Demek? | Rüya Tabirleri” konusunda 17 mesaj

 1. Rüyamda bir banyodaydım çıkarken kahverengi bir yılanla gözgöze geldim peşimden geldi yılan diye bağırarak içeri koştum kapıyı kapatacakken araya terlik gibi bir şey sıkıştı ve kapatamadım. Sonra sol bacağımın paçasından içeri girdi. Ailemin yanına koştum annem bir şey yapmaz diye sakinleştiriyordu belime dolandı ve sıkmaya başladı. Yılanın fısıltısını duyuyordum ama biriyle konuşuyor gibiydi. Yanımdakiler kuyruğundan çektikçe dahada çok sıktı. Nefesim kesiliyordu. Aşağıya doğru sıkarak inecem dedi fısıltıyla bana demiyordu ama ablam kuyruğunu çektiği için inmedi.
  Sabah kalktığımda karnımın orası hala sıkılıyormuş gibi yılandan çok korkmama rağmen rüyada çok korkmadıma ama tabirini yapar mısınız??

 2. Rüyada sevdigim kizin tanidik birine oral yaptigini gordum okuldaydik cografya dersinde hoca bana sorular soruyodu olar gizlice islerine devam ediyordular sinifta 4 kisiydik ben engel olamiyordum goruyordum ne yapiyorsunuz soylememe ragmen devam ediyorlardi

  1. Rüya Yorumcusu

   Nerbala kardeşim rüyanın yorumu şöyle : Her şeyin yolunda gideceğine, kötü niyetli ve patavatsız bir kimseyle tanışacağınıza, zor durumlarla karşı karşıya kalınacağına, çok yakında rahatlayacağınız bir haber alacağınıza, etrafınızda hakkınızda yapılacak dedikodulara dur diyecek bir olaya ya da kişiye işarettir…

 3. son rüyam : aklen özürlü gördüm tanıdığım biri balkondan ipe büyük tahta bağlamış sağa sola salıyor bana deydi snr baktım bir ses ama bağırarak ismimle snr sese doğru gittim ninem gel emekli maaşımı cek diye 3 yıldır ninemi görmedim aklimda da yoktu

 4. rüyamda deprem oluyor ama lüks bir evdeyim ben eşyaları tutuyorum 2 rüya şöyle arkamı dönüyorum sandayeler dizilmiş ben en öndeyim ama ayaktayım hocam yanlış hatırlamıyorsam sandalyeler yesildi

  1. rüyamda arkadaşıma diyorum ki biraz kenara çekilip bende uyuyimm o da yok diyor git ama evi baya kötüydü normalde tek odalı kötü bir evde kaliyor; bende bi baktım bembeyaz 2 kişilik uzun koltuk çevirdim uyudum uzandım hocam snr kapının dışında kömür gördüm ama üstüm başım pasakliydi saçım uzundu

 5. rüyamda arkadaşımla elimiz 10 lira kağıt para vardı birden rüzgar götürdü snr dedim ki kalk parayı arayalım otların arasında yılanlar gördüm korku falan yoktu

 6. Rüyamda toplu halde yılanları kenarına çember çizerek benzin döküp yakıyordum ve yılanlar siyahtı iri ve birazdaha ince olanlarıda vardı hepsini yaktığımı gördüm ne gibi birşeylere dalalettir acaba .Teşekkür ederim şimdiden.

  1. Rüya Yorumcusu

   Selda kardeşim rüyanın yorumu şöyle : İşinizde engelleri aşarak yüksek mertebeye yaklaşacağınıza,çok önemli haberler alacağınıza,makam ve mekvi sahibi olmaya,çok kıymetli bir eşyanızı kaybedeceğinize,düşmanınızla yüzleşeceğinize,zorluklarla uğraşmaya işarettir…

 7. Rüyamda toplu halde yılanları kenarına çember çizerek benzin döküp yakıyordum ve yılanlar siyahtı iri ve birazdaha ince olanlarıda vardı hepsini yaktığımı gördüm ne gibi birşeylere dalalettir acaba .Teşekkür ederim şimdiden.

  1. Rüya Yorumcusu

   Selda kardeşim rüyanın yorumu şöyle : İşinizde engelleri aşarak yüksek mertebeye yaklaşacağınıza,çok önemli haberler alacağınıza,makam ve mekvi sahibi olmaya,çok kıymetli bir eşyanızı kaybedeceğinize,düşmanınızla yüzleşeceğinize,zorluklarla uğraşmaya işarettir…

 8. Ruyamda arkadaslarla oturuyorduk birden uzerimize gokyuzundeki yildizlar yagmaya basladi kucvuk kucuktu yildizlar korktuk bir yere sigindik sonra bir kapi cikti ondan da binlerce kapi olustu

  1. Rüya Yorumcusu

   leyla kardeşim rüyanın yorumu şöyle : Çaresizliğe,zayıflığa,korkuya,genç bir kocaya sahip olacağınıza,mutlu olacağınıza,şansınızın iyi olacağına,para sıkıntısı çekmeyeceğinize,kötü haber alacağınıza,mevki sahibi bir insanın sizi ziyaret edeceğine,kısmet kapılarının açılmasına ve talihinizin döneceğine işarettir…

 9. Arabayla bir yere giderken agaçtan yılan üzerime düşüp parmagimi ısıracak iken yılanın başını taşa vurup öldürüyorum parmagimda diş izi ve biraz kan oluyor

  1. Rüya Yorumcusu

   handan kardeşim rüyanın yorumu şöyle : en büyük bir düşmanınızı yeneceğinize,en büyük zarardan kurtulacağınıza,tedbirli olmanız gerektiğine,ailenizi düşmanlara karşı korumanız gerektiğine,sevinmeye,mal sahibi olmaya işarettir…

  2. Rüya Yorumcusu

   handan kardeşim rüyanın yorumu şöyle : İşlerinizin iyiye gideceğine,bir terfi edeceğinize,bir düşmanınızı yeneceğinize ve o düşmanın bi şekilde öleceğine,yaptığınız hataları düzeltmekte geç kaldığınıza,günaha girdiğinize,onunla iyi bir arkadaş olunacağına,rekabetçi bir çevrede bulunduğunuza,son derece dişli insanlarla bir arada olduğunuza,savaş ve felakete,hayal kırıklığına uğrayacağınıza,üzüntülü günler yaşayacağınıza,arkadaşlarınıza dikkat etmeniz gerektiğine işarettir…

 10. Rüya Yorumcusu

  rüyanızın yorumu şudur : her türlü düşmana,iş hayatınızda karışık ve zor işlerle uğraşacağınıza,düşmanlarınızın birleşerek size karşı bir tehlike oluşturmaya çalıştırdıklarına,bir düşmanınızı yenmeye işarettir…

Rüyanızı yazın, yorumlayalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.