Rüyada Yılan Görmek | Diyanet Rüya Tabirleri

Ruyada yilan gormek, daima düşman olarak alınır. Hatta engerek gibi ze­hirli yılanlar, büyük ve kötülükten başka bir şey düşünmeyen bir düşmana işarettir. Yılanın sal­dırması, ısırması ciddi bir belaya delalettir. Yılanın deri değiştirdiğini görmek, düşmanın bir dönem size zarar veremeyeceğini açıklar. Rüyada yılan derisi görmek, düşmanınızı maddi zarara uğratacağınızı anlatır. Rüyasında yılan gören kimse, çevresindeki insanları gözden geçirerek kimin dost, kimin düşman olabileceğini öğrenmeye, anlamaya çalışmalı­dır.

Rüyada Evde Yılan Görmek Ne Demek?

Rüyada evde yılan görmek, temiz mala mülke, huzur dolu yaşama, yaşama sevincinin artacağına işaret eder. Uzun bir bekleyişin ardından hak ettiğiniz mala mülke paraya kavuşacağınız anlamına gelir. Evde yılan görmenin başka bir tabiri ise şöyledir: Mülkünüzden azalmalar olacağınıza, iş hayatınızda olumsuz gelişmeler ve yöneticinizle zor zamanlar yaşayacağınız anlamına gelir. Ekonomik ve manevi zorluklar yaşayacaksınız demek. Mutsuz edici bir durumla yüz yüze gelineceğine dalalettir.

Yılan sesi veya tıslaması savaşa işaret eder. Denizden yılan çıktığını görmek, sevimli bir oğlan çocuğunun dünyaya geleceğini müjdeler. Rüyasında evinde yılan gören kimse, özellikle çok dikkatli olmalıdır. Çünkü düşman kendini açığa vurmadan mahremiyetine kadar sokulmuştur. Bu rüya yuva­nın başkaları yüzünden dağılacağını da belirtir. 

Yılanın Uçarak Yükselmesi

Eğer rüyanızda bir yılanın havaya yükseldiğini gördüyseniz, bu durum sevinçli bir haber alacağınız anlamına gelir. Rüyada bir yılanın uçarak yükselmesi, sizi memnun edecek bir habere işarettir. Yılan havada uçuyorsa bu hayırlı bir durumdur. İyi haberler geleceğini gösterir.

Yılanın Yere Düştüğünü Görmek Ne Demek?

Bir yere yılanın düştüğünü görmek, büyük bir insanın sıkıntısına işaret eder. Yakınlarınızdan yaşlı bir insanın sıkıntı yaşayacağına dalalettir.

Rüyada Yılan Öldürmek

Bir kişinin rüyada yılan öldürmesi yaşadığı sıkıntılardan kurtulacağına işaret eder. Hayatındaki zorlukların bitip mutluluğa ereceği anlamına gelir. Yılanı öldürdüğünü görmek, mal, mülk ve izzet ile tabir olunur. Yılan öldüren hasmını kahreder. Yılan eti men­faattir. Kara yılan öldürmek hain düşman, beyaz yılan azılı düşman, okyılanı kurnaz ve gizli düşmandır. Ancak rüyasında yılanı öldürmeyi başardığını gören kimse, her türlü belayı de­feder. 

Rüyada Yılan Yakmak Ne Anlama Gelir?

Rüyada yılan yakan kimse düşmanından kurtulur.

Başının Üzerinde Yılan Görmek Ne Demek?

Kafasının üzerinde yılan bulunduğunu gören kimse, devlet mertebelerinde yüksek yerlere gelir. Kariyerinde üst seviyelere yükseleceğine işarettir. İşinde konum itibariyle istediği yerlere geleceğine işaret eder. Yüksek mertebeye ulaşır.

Yılanlarla Dolu Bir Kap Görmek

Rüyada yılanlarla dolu bir kap veya kutu görmek, Müslüman kişilere yapılacak düşmanlığa işarettir. Kabın içinde gördüğünüz yılanın sayısı düşmanlığın ne seviyede kaç kişilik bir güruh tarafından yapılabileceğinin işaretçisidir. Rüyada bir sürü yılan görmek bu anlama geliyor.

Ölü Bir Yılan Görmek Neye İşarettir?

Rüyasında ölü bir yılan gören bir kimse, düşmanlarının şerrinden emin olur. Yılanı parça parça etmek, düşmana karşı elde edilecek bir zaferin işaretçisidir. Hasımlara karşı zafer bulmaya işaret eder.

Yılanları Ellemek Yılanlardan Korkmamak…

Rüyada yılanlardan korkmadığını gören kimse, büyük bir makama ulaşır. Çalıştığı işte yüksek yerlere gelir. Aşk hayatında memnun olur. Arzuladığı sevgilisine kavuşur. Rüyasında ağzına yılanın girdiğini gören kimse, büyük bir ilim sahibi olur.

Rüyada Yeşil Yılan Görmek Neye Dalalet Eder?

Rüyada görülen yeşil yılan, din düşmanı bir kişiyle tabir olunur. Yeşil yılan görmek, din düşmanlığı yapan bir kişinin habercisidir.

Rüyada Sarı Yılan görmek…

Bir kişi rüyasında sarı yılan görüyorsa bu yakında yaşanabilecek bir hastalığa işaret eder. Sarı yılan görmek bir hastalığın habercisidir. Ekonomik olarak zorluk ve fakirliğin habercisidir. Bazı tabirlere göre yakında gelecek olan ferah yaşamın habercisidir. Vefalı akrabaya. Kazançlı işlerin yapılacağına işarettir.

ruyada sari yilan gormek
Rüyada Sarı Yılan Görmek

Rüyada Görülen Siyah Yılan Ne Demek?

Rüyada siyah yılan görmek servette olacak eksikliğe işaret eder. Kara yılan görmek ekonomik olarak yaşanacak zorluklara dalalet eder. Ekonomik ve parasal olarak zor günler geçirebileceğiniz anlamına gelir.

Rüyada Beyaz Yılan görmek Ne Demek?

Rüyanızda beyaz bir yılan görmeniz yetenekli bir kişiye işaret eder. Mal ve mülkün bereketinin artacağı anlamına gelir. Helal olan şeylere mülke ve vefakar çocuğa işaret eder. Aşk hayatınızda mutlu günlerin çok yakında olduğuna eğer mutluysanız bu mutluluğun devamının geleceği anlamına gelir. Bir takım görüşler de şu şekildedir: gerçek yüzünü göstermeyen bir dosta, sizinle uğraşan bir amire ve yöneticiye, mutsuzlukların yaşanacağı anlamına gelir. 

Yılanın Elinizi, Vücudunuzu Isırması Sokması

Rüyada bir yılanın sizi sokması ya da elinizi ısırması, büyük bir kişinin size zararının dokunacağının habercisidir. Eğer yılan beklenmedik bir anda saldırması sizi ısırması ve sokması gerçekleşirse zararı dokunacak bu kişinin bir yakınınız olduğu anlamına gelir.

Ruyada-yilan-Gormek-Ne-Demek-Diyanet-Ruya-Tabirleri-dini-islami-diyanet-ruya-tabirleri-sozlugu-ansiklopedisi
Ruyada-yilan-Gormek-Ne-Demek-Diyanet-Ruya-Tabirleri-dini-islami-diyanet-ruya-tabirleri-sozlugu-ansiklopedisi

Düşlerde Görülen Yılanın Anlamı

Çoğunlukla iki farklı ve karşıt imgeyi de içinde barındırdığı düşünülen yılan, bu nedenle, iki farklı doğrultuda değerlendirilir. Bunlardan biri, yıkımın ve kötülüğün; diğeri de, yaşamın ve yenilenmenin, gençleşmenin simgesi olduğu doğrultusundadır. İçgüdüsel doğamızı, dolayısıyla da sahip olduğumuz potansiyel enerjiyi simgeler.

Dolayısıyla, rüyada görülen yılanın olumlu ya da olumsuz işaret olarak değerlendirilmesi, bütünüyle bizim kendi gücümüzü denetim altına alma yeteneğimize bağlıdır. Eğer bu gücü dizginleyebilir ve yararımıza kullanabilirsek, yılan olumlu gelişmelerin ha­bercisi sayılabilir. Eğer bunda başarısız olur ve kendi gücümü­zün esiri haline gelirsek, yılan karşılaşacağımız olumsuz so­nuçların habercisidir.

Diyanet Rüya Tabirleri: Rüyada Yilan Gormek

Rüyada yılan görmek, gizli düşmanlık, kıskançlık, hile, musibet, ölüm, sel; duruma göre devlet, saltanat, yöneticilik, hayırlı geçim, esenliğe çıkma, hazine, evin hanımı ve evlatla yorumlanır. Yılın rüyası, kâfirlere, dinin aslında olmayan şeylere yakınlık duyan bid‘at ehli insanlara, sel ve âfete, hilekâr bir düşmana veya insanın nefsine işaret eder.

Rüyada zehirsiz, zararsız, kendisine itaatli, istediği gibi hareket eden birtakım yumuşak yılanlara sahip olduğunu görmek, eritilmiş altın ve külçeler bulmaya ve bunları bir yere gömüp gizlemeye işarettir.

Rüyada Yeşil Yılan Görmek
Rüyada Yeşil Yılan Görmek
 • Rüyada büyük yılan görmek, kötü ahlâklı, şerli bir komşuya, düşmanlık ve korkuya veya aile içinden birinin husumetine işarettir.
 • Yılanın sivri dişleri, düşmanın gücüne işarettir.
 • Arkadan yürüyen yılan, sinsi ve hile yapmayı düşünen bir düşmana işarettir.
 • Küçük yılan, küçük çocuğa işarettir.
 • Rüyada küçük bir yılanı (yılan yavrusunu) öldürdüğünü gören kimsenin, küçük çocuğu vefat eder.
 • Rüyada ölü bir yılan görmek, kendinin herhangi bir gayreti olmadan, Allah’ın (c.c) düşmanını helâk etmesine işarettir.
 • Rüyada arkasından yılan çıkardığını görmek, akrabalardan gelecek bir musibete işarettir.
 • Rüyada sokaklarda yılanların gezindiğini görmek, orada bir savaşın çıkmasına işarettir.
 • Ruyada yilan avladığını görmek, düşmana hile yaparak ondan bir şey elde etmeye işarettir.
 • Rüyada bir yerden yılan çıktığını görmek, orada meydana gelecek bir azaba işarettir.
Rüyada Yılan Görmek-Rüyada Yılan Öldürmek-Rüyada Siyah Yılan Görmek-Rüyada Yılan Isırması
Rüyada Yılan Görmek-Rüyada Yılan Öldürmek

İslami, dini ve diyanet ruya tabiri sorgulama: ruyada yilan

 1. Rüyada bir yılanın deliğinden girip çıktığını gören kimseye, şeytan tasallut olur ve onu mahzun eder.
 2. Rüyada evine yılan soktuğunu görmek, kendisine hile yapacak bir düşmana işarettir.
 3. Yılanın bir evden çıktığını görmek, o evin harap olmasına işarettir.
 4. Evin içinde görülen yılan, içerideki bir düşmana; evin dışında görülen yılan, dışarıdaki bir düşmana işaret eder.
 5. Rüyada evinin yılanlarla dolduğunu, fakat bunlardan korkmadığını gören kimse, kendi evinde nefsine düşkün ve müslümanlara düşman olan kimseleri görür.
 6. Rüyada birtakım yılanların zararsız bir şekilde evine girip çıktıklarını görmek, akrabalardan olan düşmanlara işarettir.
 7. Zararsız yılanları kendi evinden başka bir yerde görmek, yabancı düşmanlara işarettir.
 8. Ev yılanı, komşuya; sahra yılanı, yol kesiciye işarettir.
 9. Bir yılanı öldürdüğünü veya onu parçalayıp eliyle kaldırdığını gören kimse, hem düşmanını yener hem de onun malını alır.
 10. Yılanı iki parçaya ayırdığını görmek, düşmanın hilesini boşa çıkarıp, onu zararsız hale getirmeye işarettir.
 11. Bazan yılan öldürdüğünü görmek, bir kadınla evlenmeye işaret eder.
 12. Bir yılana sahip olduğunu ve ondan korkmadığını gören kimse, yüksek bir dereceye ulaşır.
 13. Önünde giden bir yılanı tuttuğunu gören kimse, korktuğundan kurtulur.
 14. Yılanı tuttuğunu gören kimseye, bir düşman tarafından emniyet içinde mal gelir; yılan kendini ısırırsa, düşmanı ona zarar ve eziyet verir.

İslami Rüya Yorumu Sorgulama: Yılan Görmek

Rüyada bir yılan tarafından sokularak zehirlendiğini ve vücudunun şiştiğini görmek, bir düşmanlık sebebiyle istenmeyen bir durumla karşılaşmaya işarettir. Rüyada yılanın zehrinin kendine tesir edip, et ve kemiklerini birbirinden ayırdığını görmek, düşmanı ile yapacağı bir mücadeleyi kaybetmeye, çoluk çocuğun muhtelif şehirlere dağılmasına; eğer bu durumda öldüğünü görse, düşmanı tarafından öldürülmeye işarettir.

 • Bir yılanı yaktığını görmek, düşmanı olan birini öldürmeye işarettir.
 • Yılanın uçtuğunu görmek, düşmanın başka bir yere gitmesine işarettir.
 • Rüyada ölü yılan görmek, düşman şerrinden emin olmaya işarettir.
 • Yılanın eti, derisi, kanı, düşmanın malıdır.
 • Ruyada yilan eti yediğini görmek, sevinç, menfaat ve itibara işarettir.
 • Yılan yumurtası veya yavrusu, zayıf bir düşmanla yorumlanır.
 • Yılanın kendisine güzel bir şey söylediğini gören kimse, düşmanıyla barışır, hayır ve menfaat bulur yahut sevinmesine vesile olacak bir mala kavuşur.
 • Yılanın kendisine kötü bir söz söylediğini gören kimse, düşmanıyla kavga eder veya onun yüzünden zarara uğrar.
Rüyada Yılan Görmek-Rüyada Yılan Öldürmek-Rüyada Siyah Yılan Görmek-Rüyada Yılan Isırması
Rüyada Yılan Görmek-Rüyada Yılan Öldürmek-Rüyada Siyah Yılan Görmek-Rüyada Yılan Isırması
 • Yılanın kendisine itaat ettiğini görmek, makam ve itibar sahibi olmaya, servetin artmasına ve nimete işaret eder.
 • Bir yılanla uğraştığını görmek, kendine düşman olan birinden zarar görmeye; yılanla kavga ettiğini görmek, düşmanı ile kavga etmeye işarettir.
 • Rüyada yılan soktuğunu görmek, bir musibetle karşılaşmaya ve kurtulma ümidinin azalmasına işarettir.
 • Yılanın kendisini yuttuğunu görmek, devlet ve saltanata işarettir.
 • Bir madenden, özellikle altın ve gümüşten yılan görmek, büyük bir hayra işarettir.
 • Beyaz bir yılan tuttuğunu gören kimse, büyük derecelere ulaşır, yüksek bir makama çıkar.
 • Yanında küçük yılanlar olan siyah bir yılan görmek, itibarın, malın ve yardımcıların artmasına işarettir.
 • Rüyada görülen siyah yılan, hile ve yaramazlık hususunda tehlikeli düşmana işarettir.

Dini Rüya Alimlerine Göre: Düşlerde Yılan Ne demek

Rüyada kara yılan görmek, mala da işaret eder. Rüyada su yılanı görmek, hatırlı bir kimseyle arkadaşlık yapmaya veya mala işarettir. Rüyada görülen yeşil yılan, din karşıtı bir kimsenin sembolüdür. Sarı yılan görmek, zayıf düşman veya hastalığa işarettir.

 • Kırmızı yılan, ailesi kalabalık, akrabası ve yandaşı çok güçlü bir düşmana işarettir.
 • Rüyada kanatlı yılan gören ve onu istediği gibi idare eden kimse, servet sahibi olur, şansı yaver gider.
 • Ayaklı yılan, güçlü bir düşmana işarettir.
 • Yılanların gözü önünde yürüdüklerini veya etrafında dolaştıklarını görmek, beraberinde bulunan ve kendilerinden herhangi bir zarar gelmeyecek düşmanlara işarettir.
 • Rüyada yılanları çiğneyerek onların etrafında gezindiğini görmek, dereler dolusu sellerin akacağı büyük bir yağmura işarettir.
 • Bir yerde yılanların öldürüldüklerini, kendisinin de onların büyüklerinden birini öldürdüğünü görmek, o yere sahip olmaya işarettir.
 • Etrafında birçok yılan görenin akrabaları kendisine düşmanlık ederler; bu yılanların kendisini soktuğunu gören kimse, akrabalarının zararına uğrar.
 • Boynuzlu, tırnaklı ve pençeli yılan, haşin, kıskanç ve büyük bir düşmana işarettir.
 • Bir yılandan korktuğunu görmek, düşmanının şerrinden emin olmaya işarettir.
 • Gördüğü yılandan korkmadığı halde kaçan, üzüntüye düşer.
 • Ağzına yılan girdiğini görmek, büyük bir ilme kavuşmaya ve düşmanı kahretmeye işarettir.
 • Yılanın yüksek bir yere çıktığını görmek, ferahlık, sevinç ve rahata; yüksek bir yerden indiğini görmek, o yerde bir liderin ölümüne işarettir.
 • Burnundan, memesinden veya cinsel organından yılan çıktığını veya çıkardığını görmek, evlat tarafından görülecek düşmanlığa işarettir.
 • Ruyada yilanın kendisini yuttuğunu görmek, devlet ve saltanata nail olmaya işarettir.
 • Yılanın kulağından veya göbeğinden çıktığını görenin ailesi, kendisine düşmanlık eder.
 • Ağzından yılan çıktığını görmek, söylediği kötü bir söz yüzünden zarara uğramaya işarettir.
 • Hasta bir kimsenin ağzından yılan çıktığını görmek, onun ölümüne işarettir.
 • Rüyada elbisesinin yeninden yılan çıktığını görmek, oğlunun kendisine düşman olmasına işarettir.

Ruyada yilan gormenin 1001 anlamı

 1. Rüyada yakasında ve kolunda beyaz, küçük yılanlar olduğunu ve bunlardan korkmadığını görmek, fayda görülecek bir mala işarettir.
 2. Kendi yastığı veya yatağının üzerinde yılan öldürdüğünü görmek, evin hanımının ölmesine işarettir.
 3. Boğazından çıkan yılanın toprağa girdiğini gören kimse, yakın zamanda vefat eder.
 4. Rüyada beline yılan sardığını görmek, kemer takmaya işarettir.
 5. Rüyada su yılanı görmek, hatırlı bir zatla arkadaşlık etmeye işarettir.
 6. Bir yılanın uçarak yüksek bir yere çıktığını görmek, sevinmeye işarettir.
 7. Bir yere yılan düştüğünü görmek, oranın yöneticisinin ölümüne işarettir.
 8. Başının üzerinde yılan görmek, devlet ve hükümet nezdinde (yanında) itibar görmeye işarettir.
 9. Yılanlarla dolu bir kap görmek, müslümanlara düşmanlık etmeye işarettir.
 10. Rüyada yılan tutan kimse (yılancı) görmek, düşmanı idare etmeye, şerli kimselerle onlardan zarar görmeden geçinme yeteneğine işaret eder.
 11. Hasta bir kimse, yanında yılanlar bulunan bir yılancı görse, ömrü uzun olur.

Diyanetin rüya konusundaki yazısı için lütfen inceleyin

Rüyanızı ücretsiz yorumlatmak ve rüya uygulamamızı indirmek için lütfen inceleyin

Rüyalarda yılan görmek ile ilgili rüyaların en geniş halini okumak için lütfen okuyun.

BİZİ TAKİP EDİN RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM: Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz.

“Rüyada Yılan Görmek | Diyanet Rüya Tabirleri” üzerine 122 yorum

 1. Rüyamda evimde bir kalabalık tanıdığım kişi de var tanımadığım kişi de var evdeki tanımadığım bir kişi fark ediyor evimde koltuğun altında fare varmış sonra ben de bakmaya gittiğimde koltuk hafiften yükseliyor altından beyaz yılan kafasını çıkarmış bu taraf gelirken ben kaçtım bağırıyorum benim 3 yaşında da çocuğum var çocukları kurtarın herkese ve saklasın kapıları kapatsın diye yılan var diye sonra ben çocuğumu aldım zannediyorsun benim 3 yaşındaki çocuğum yılanın üstüne doğru gidiyor bilmiyor tabii yılan olduğunu koridora çıkmış yılan upuzun bembeyaz kafa tarafında hafif yeşillikleri var orada bir tanımadığım yılanı tutmuş kafasından sıkıyor boğazından böyle o da öldürmeye çalışıyor yılanı sonra ben alıyorum yılanı kafasından tutuyorum koridorda öbür odaya getiriyorum yılanın böyle nefes alamıyor böyle yılan sanki karşımdaki bir canlı insan gibi bana kalbinin atışlarını duyuyorum yılanın nefes alamıyor böyle sıkıyorum ölsün diye bayağı bir mücadele verdik yalan ölmedim sonra biz öbür odanın camını öbür tanımadığım bir kişi açınca yılan ona veriyorum ben sen tut biraz de artık benim ellerimin gücü kalmıyor yılan sıka sıka ona verdim de o da bahçe var Bizim evin arkasında alt kat bizim evimiz o camı açık için yılan düştü bahçeyi hemen toprağa saplandı işte ben de tüy yılanın bıraktım öldürseydin diyorsun tekrar gelir bizim eve diy diyorumöldürmeye diyor yılanı kuyruğundan görüyorum hani saplandığını kafasından sokuldu az bir kuyruk kısmı kaldı orada bahçede den bizim eşimin bir arkadaşları böyle erkekler orada bir şeyle yapıyorum tanıdığımız kişiler ay ürün burada yılan var diyorum onlar da geliyor işte kürekle kazı yolla ama yılanı bulamıyor lan sonra geliyorlar işte koltuğun altına bak yolla işte delikleri var hani buradan gelirler diye öyle gördüm Bir de evimiz bizim üç katlı diğer iki katında da başka komşularımız var biz en alt katta oturuyoruz üst kat bizim taraf asmış teras olmadığı halde tar asmış orada benim eşyalarım varmış bütün eşyalarımı işte buluyorum oradan ondan sonra oraya seriyorum kayınvalidem oluyor kayınvalidemin böyle kayın validemi kızıyorum gibi bir şey şeyle oluyor ona ya orada işte yemek yapıyoruz rüyamı yorumlarsanız çok sevinirim Allah şimdiden sizden razı olsun sizden

  Cevapla
 2. Merhaba Rüyamda boş bir tarladayim tarlanın ortasında tek başınayim dört bir yanimda yılanlar var sarmış etrafımı gelip geçiyorlar cok korkuyorum saldirmiyorlar ama korkuyorum ne yapacağımı bilmiyorum bir kedi ağzında bir yilan parçalamış sadık bir köpek gibi bakıyor bana yılanlar cok buyuk değil ama yanımdan durmadan geçip gidiyorlar ne yapacağımı bilmiyorum

  Cevapla
 3. Rüyada sahil kenarı gibi bir yerdeydik bir baktım yengem onlar yani akraba kadınlar suya giren kız erkek kuzenlerime bakıyordu bende dedim diğer tarafta gireceğim gittim kumların üzerinde azıcık kar var bende diyorum memlekette daha çok var O sırada birden bizi oraya getiren şoför aklıma geldi diyorum bu bizim düşmanımız biz nasıl bununla geldik gelişinde ya ona saldıracağım yada arabaya binmeyeceğim akrabalarımaysa sinirleniyorum içimden nasıl izin verdiler diye üstümü çıkardım suya girmek için su çok temiz değil ama dibi görünüyordu 2 3 metreden sonra su baya derinleşiyor kendime diyorum fazla yüzme bilmiyorum kendine dikkat et boğulma küçük küçük balıklar yüzüyordu bir baktım su yılanı birden çıktı küçük bir balığı yuttu gitti ben kendime dedim suya girersem sokacak bana diye girmedim devamını hatırlayamıyorum

  Cevapla
  • Merhaba Kardeşim Rüyanın Yorumu Şu Şekildedir : Kısmetinizin açılarak muradınıza ereceğinize, içinizdeki tedirginliği atacağınıza, her yerde saygınlık ve itibar kazanmaya işarettir…

 4. hocam ruyamda birisinin iri turuncu biyılanı tuttugunu bu yılanı bas gelemeyince bırakmasını söylüyom bırakınca yılan tahta kapının altından girdi kürekle basından 1 el mesafesi kadar ilerisinden vurarak öldürdügümü gördüm daha sonra yılanın etini aynı balık eti renginde bi baskasının yedigini gördüm . yorumlarsanız sevinirim evliyim

  Cevapla
  • Merhaba Kardeşim Rüyanın Yorumu Şu Şekildedir : Çevrenizin sevgisini ve itibarını kazanacağınıza, çok zor bir uğraşta kıvançlı bir zafer elde edeceğinize, bolluğa erişmeye işarettir…

 5. Selamûn aleyküm Sn. Hocam, rüyamda bahçede ölü olarak başı gövdesinden ayrılmış, kaybolmuş halde oldukça iri ve büyük bir kara, siyah yılan görüyorum hatta bu kara, siyah yılanın çift başlı olduğu söyleniyor bunun üzerine etrafta yılanın başını aramaya çıkıyoruz ama bulamıyoruz.

  Hocam, rüyamın bir hikmeti, sırrı varsa öğrenmek istiyorum, arz ediyorum.

  Cevapla
  • Merhaba Kardeşim Rüyanın Yorumu Şu Şekildedir : İyi kazanç getirecek bir ticari yatırım yapacağınıza, sizin hakkınızda kötü düşünen kimseleri bozguna uğratacağınıza işarettir…

 6. Hocam rüyamda tepside beş taneydi sanırım yan yana tatlılar vardı irmik tatlısı gibi ama altında da farklı tatlı olan üst üste koyulmuş içinden bi tatlı yiyordum. Sonra köydeydik annemlerin köyünde, akşam vakti yerde altın yılan gördüm ama normal yılan gibi etli değil bildiğiniz altın, yan yana beş altı tane vardı anneme dedim ki anne kenara geç ısırmasınlar annemi kenara aldım çünkü üstüne basılsa saldıracak gibiydi. Sonra yine köy yolundaydım avucumda pırlantaya benzeyen değerli küçük bir taş, arada bir havada uçuyor, kız kuzenim dedi ki gelen şu arabada uç harfliler var dikkat et dedi, elimdeki değerli küçük taş o arabanın içine girdi geri çıktı, taş titriyordu. Sonra şehir merkezinde bir arkadaşım yoldaydı, elinde bi ip vardı ipte de diğer arkadaşım havadaydı öyle yürüyordu.

  Cevapla
  • Merhaba Kardeşim Rüyanın Yorumu Şu Şekildedir : Yetenekleriniz sayesinde iş arkadaşlarınız arasında sıyrılarak aşama kaydedeceğinize, hayatınızı istediğiniz gibi yaşamaya işarettir…

 7. Rüyamda bahçemizde toprak rengi büyük yılan varmış. İlk hareket etmiyordu erkek kuzenime haber verdim. O da küçük bişeyle yılana ölsün diye vurdu. Yılanın üst derisi biraz sıyrıldı. Sonra sürüne sürüne ilerledi uzaklaşmaya başladı. Önünde de defter vardı onu itekleyip ilerliyordu.

  Cevapla
  • Merhaba Kardeşim Rüyanın Yorumu Şu Şekildedir : Yararlı ve güzel bol kazanca, mal sahibi olacağınıza, gizli sırları bilmeye, hayırlı işler yapmaya, güzel haberleri almaya işarettir…

  • Merhaba Kardeşim Rüyanın Yorumu Şu Şekildedir : Sizi heyecanlandıracak ve umutlandıracak olaylarla karışalacağınıza, güçlü ve nüfuslu birisinden fazlasıyla destek görmeye işarettir…

  • Merhaba Kardeşim Rüyanın Yorumu Şu Şekildedir : İşlerinizin yolunda gitmesine, yakında alacağınız güzel haberlerden dolayı sağlığınızın ve moralinizin tamamen düzeleceğine işarettir…

 8. Hocam merhaba, rüyamda balkonumda uçan balonum var onun ipini tutup balonla oynuyorum. Ben evin içindeyim balonu görmüyorum sadece ipi elimde. Daha sonra balona bir şey takılıyor. Güvercin olduğunu düşünüyorum. Evin içine doğru çekiyorum balonu. Ama hala balona bakmıyorum güvercin zaten diye. Sonra yine Balona bakmadan elime alıyorum takılan şeyi. Elime aldıktan sonra dahi kuş olduğunu düşünüyorum. Daha sonra elimdekine nihayet bakıyorum. Elimdeki simsiyah bir yılan (kara mamba cinsi) aniden elimden atıyorum balkona doğru düşüyor. Gidip bakıyorum düştüğü yere kafası kopmuş. Aradan Epeyce zaman geçiyor ölmüştür diye düşünürken hala kafası kopmuş bir şekilde yerde uzun süre canlı kalmayı sürdürüyor. Teşekkür ederim

  Cevapla
  • Merhaba Kardeşim Rüyanın Yorumu Şu Şekildedir : Politik görüşünüzün farklı olarak değişeceğine, sıkıntıların geçmesine, el atacağınız işlerin yolunda gideceğine, işerinizde başarılı olmaya işarettir…

Rüyanızı yazın, yorumlayalım