Rüyada Yetim Görmek, Yetim kalmak, Öksüz Gormek

Rüyada Yetim Görmek

Rüyada yetim bir kimse ile tanıştığınızı görmek, farkında olmayarak çevrenizde bulunan kimselere gereğinden fazla iyi davrandığınıza işarettir. Rüyada yetim görmek, düşmanına galebe çalmakla tabir olunur. Karşılaşacağınız bazı olaylar karşısında şaşkınlığınızı gizleyemeyeceğinize işarettir.

  • Kendinizi yetim olarak görmek: Size yapılan her türlü ikaza rağmen bazı olaylar karşısında umursamaz tavrınızı sürdüreceği­nize, bu umursamazlığınızın, sonunda dostlarınızı bıktırarak sizi kendi başı­nıza bırakmaya kadar gideceğine işarettir

Rüyada Yetim Kalmak

Yetim kalmak: Rüyada yetim kaldığını görmek, sıkıntılı bir hayat devresinden sonra Allah’ın yardımıyla huzurlu ve zengin bir yaşama işaret eder.

Ruyada Yetim Görmenin Psikolojik Anlamı

Çoğunlukla, yalnızlık duygusunun; dışlanma ve terk edil­mekten duyulan endişenin simgesidir. Eğer rüyada kendinizi yetim kalmış görüyorsanız, kolay incinmeye elverişli, aşırı duyarlı bir ruhsal durum içinde olduğunuz anlamına gelir. Başka bir yoruma göre de, yanlış anlaşılmak ve insanlar tarafından reddedilmek gi­bi korkuların varlığına işaret eder.

Rüyada Öksüz Görmek, Öksüz Kalmak

Rüyanızda öksüz kaldığınızı gördüyseniz veya öksüz birini gördüyseniz; Alacağınız bir habere fazlasıyla sevineceğinize, iş hayatınızda başarı kazanacağınıza işarettir. Öksüz olduğunu bildiğiniz bir kişiyi görmek: Bir iş kurarak iş­sizlere iş imkanı sağlayacağınıza işarettir. Bir öksüze yardım ettiğinizi görmek: İşlerinizin olumsuz bir döneme gireceğine işarettir.

Rüyanızı yazın, yorumlayalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.