Rüyada Yemek Görmek Veya Yemek Hayırlı Mıdır? Diyanet Rüya Tabirleri

Rüyada yemek görmek veya yemek yemek ne demek diye merak eden tüm ziyaretçilerimiz için, rüya yorumcularının derlemiş olduğu en detaylı rüya tabirini aşağıda okuyabilirsiniz. Rüyada yemek yemek rüyayı gören kimse, şöhret olur. Bir tabaktan yemek yediğini görürse, kanaatkar olur. Sağ elle yemek yemek, Allah Resulü’nün sünnetine uymayla, sol el ile yemek yemek ise düşman ile tabir olunur. İnsan eti yediğini gören kimse, gıybet ve koğuculuk yapar. Bir başka rüya yorumcusu der ki; ruyada yemek yediğinizi gormek, iyiye yorumlanmaz.

Rüyada Yemek Görmek

Rüyada yemek görmek veya bir masaya dizilmiş çeşitli yemekler görmek, sosyal durumunuzda bir değişiklik olacağına, et yemekleri, fakirlikten zenginliğe, sebze yemekleri, hayır işlerine, ekşi yemekler, hastalığa, tatlılar, bolluk ve berekete yorulur. Rüyada sucuk yaptığını gören kimse, uzun zamandır görülmeyen bir dostla karşılaşmaya işarettir. 

Rüyada Yemek Yemek

Bazı küçük hoşnutsuzlukların meydana geleceğine işarettir. Rüyasında yoğurt yediğini gören kimse için bu rüya, bol rızık ve helal kazanç olarak yorumlanır. Ekşi yoğurt yemek ise gam ve hastalık ile tabir olunur. Rüyada salata yediğini gören kimse sağlıklı olur. Rüyada sucuk yediğini gören kimse, yakında bir seyahate çıkarak dinlenmeye işarettir. Rüyada şeftali yemek iyi değildir. Rüyada tavuk eti yemek mal elde etmeye işaret eder. Rüyada tavuk göğsü yediğini gören kimse helal mal elde eder. Hastalıktan şifa bulur ve bir çok hayrı elde eder. Rüyasında havuç yediği gören kimse üzüntüye düşer. 

Rüyasında kristal tabaklarda yemek yediğini gören kimse, saliha bir hanımla evlenir. Rüyada mantar yemek, uzun ömüre, hasta için şifa bulmaya ve işinde gücünde itidalli olmaya işarettir. Bütün tabircilerin birleştiği yoruma göre, güzel pişmiş, yemesi kolay, tatlı lezzetli yemek yemek, hayır ve menfaat, rızk ve mal, mutluluk; acı ve biberli yemek yemek, keder, hüzün; ekşi yemek yemek, hastalık ve sıkıntı ile tabir olunur. Kokmuş, bozulmuş yemek, harama delâlet eder. Ağzına, iyi ve tatlı yemekten bir lokma koyduğunu gören, sevinilecek bir söz işitir. Tatsız ve lezzetsiz bir yemek lokması ise fena söz duymasına işarettir. Kendisine birinin yemek verdiğini görenin eline çok mal geçer.

Yemek veren iyi biri ise helal, kötü biri ise haramdır. Ağzına çok sıcak bir lokma koyup yuttuğunu gören, bir belaya uğrar. Lokmasının boğazında kaldığını görmek musibet, keder, işlerinin bozulması, geçimde zorluk; lokmayı kolaylıkla yuttuğunu görmek, hayır ve menfaat, mal ve rızk olacağına delâlet eder. Çok sıcak yemek, rızkın darlığına ve geçimde zorluğa; lezzetli yemek iyi geçime; yemeğin içinden kıl çıkması hüzne işarettir.

Rüyada Ekmek Yemek

Bir kimse bilmediği yerde yarım ekmek aldığını ve bunu yediğini görürse ömrünün yarısı tamamlanmış demektir. Birkaç ekmek aldığını ve bunlardan yediğini gören kimse bir yerden fayda sağlar. Bu ekmeklerden yemeyen kimsenin düşmanı çok olur. Buğday unundan yapılmış ekmek yemek rahatlığa, arpa unundan yapılmış ekmek yemek dindarlığa, esmer ekmek fakirliğe, pirinç unundan ekmek yemek, hayatı kazanmada çekilen sıkıntıya işarettir. Rüyada kuru ekmek yemek, geçim darlığına, ekmeğin içini yemek faydalı ilme, kabuğunu yemek, gösteriş ve abartılı övgüye ve ayrılıkçılığa işaret eder.

Rüyada Et Yemek

Rüyada et yemek, hayır ve menfaate yorumlanır. Rüyada pişmiş et yemek, kolaylıkla elde edilen hayır ve menfaate, kebap edilmiş et yemek, zorlukla elde edilen menfaate, et görmek ve yemek hastalığa, et alıp satmak keder ve musibete, insanın kendi etini yemesi akrabaları hakkında dedikodu yapmaya yenmeyecek bir hayvanın etini yemek haram mal yemeğe delâlet eder. Bir başka rüya yorumcusu der ki; rüyada et yemek veya ızgara cızbız yapmak, iş durumunuzun çok gevşek, hatta tembellik derecesinde gittiğine, hareketlerinizde ağırlık başladığına, bezgin ve usanmış bir haliniz olduğu için sermayenizin yavaş yavaş azalmakta olduğuna delâlet eder. Rüyada insan eti yemek, gıybet ve fena söz olarak yorumlanmıştır. Rüyada insan eti yiyip de ısırdığı yerden kan çıkması, büyük bir servete konmaya işarettir. Düşmanının etinden yediğini görmek, düşmana galebe çalmaya delalet eder.

Rüyada kendi etini yediğini görmek, elde edilecek mal veya paraya veya makamca yükselmeye işaret eder. Rüyada karaciğer yediğini gören kimse, maddî yönden güçlenir ve eline bol miktarda mal geçer. Rüyada kaz eti yediğini gören kimse, yakınları tarafından bir hayırla yardım olunur. Koyun başı yiyen kimsenin derecesi yükselir ve ömrü uzun olur. Koyun eti yemek üzüntüye işarettir. Koyun etini ağzında çiğneyen kimse, büyük bir zatla münâkaşa eder. Koyunu boğazlayıp etinden yiyen kimse amacına ulaşır. Bazen de rüyada koyun eti yediğini gören kimse bir hayra nail olur. Köpek etini rüyada yediğini gören kimse, düşmanına galip gelir. Kuş eti yediğini gören kimse, muradına erer. Rüyada kuzu ve oğlak keserek etini yediğini gören kimsenin, kendisinin veya akrabasının bir çocuğu vefat eder.

Rüyada Yemek Yapmak

Rüyada yemek yapmak veya ateş üzerinde yemek pişirdiğini görmek, çoktan beri düşündüğü bir iş tasarısı için nihayet ortakları veya arkadaşları ile anlaşmaya varacağına, pişirmekte olduğu yemekte kullandığı koyun etiyse, bu rüya çok iyi ve güzel olup, helal mala, güzel bir geçime, iyi yaşamaya, taslan, sırtlan, kaplan gibi yırtıcı hayvanların etlerini pişirmek, zalim bir devlet memuruna yorumlanır. Rüyasında bir şeyi istenildiği gibi pişirdiğini görenin muradı olur. Pişirdiği şeyin kaynadığını fakat pişmediğini görmek, ne kadar çalışırsa çalışsın muradının olmayacağına delâlet eder. Kendi zahmet çekmeden yemeğin piştiğini gören, rahat bir nzka kavuşur. Yenmesi helâl olan her şeyi pişirmek hayır ve menfaate; yenmesi haram olan şeyleri pişirmek de zarara delâlet eder. Bir hasta için perhiz yemeği pişirmek hastanın iyi olmasına rüya sahibini de sağlığının devam edeceğine delâlet eder.

Rüyada Üzüm Yemek

Rüyada üzüm yemek, güzel rızıktır. Bazen de bu rüya dostluğa ve helal rızka delalet eder. Mevsiminde üzüm yemek, rahat bir yaşantıya delalet eder. Siyah üzüm, devamı olmayan bir rızıktır. Beyaz üzüm ise şifa ve hayırdır. Rüyada üzüm görmek, helâl ve temiz rızka işarettir. Üzüm görmek, aynı zamanda sürekli olan bol rızka da işaret etmektedir. Mevsiminde üzüm görmek, dünyada meydana gelen ucuzluğa ve geniş geçim yollarına işarettir. Mevsimi dışında üzüm görmek, acele yapılacak hayra, bazen da ele geçecek haram kazanca yorulur. Üzüm görmenin azında ve çoğunda huzursuzluk olacağı şeklinde yorumlar da yapılmıştır.

Rüyada Tatlı Yemek

Rüyada tatlı yemek, genellikle iyiye yorulur. Bu rüya bolluk ve ferahlık anlamına gelir. Rüyada herhangi bir tatlı yediğinizi görmek, işlerinizde, isteklerinizde büyük bir başarıya uğrayacağınıza, bütün yorumcular bu tür rüyanın rüyaların en hayırlısı olduğu üzerinde birleşmişlerdir. Rüyada kadayıf tatlısı yiyen hidayete delalet eder. Bazen de rüyada şerbetli tatlılar yemek, mülke ve kolay elde edilen rızka işarettir.

Rüyada Balık Yemek

Rüyada balık yemek; çok kârlı bir işe başlamak demektir. Çok balık yemek mala delalettir. Kızarmış balık yemek gençler için, okumak için çıkılacak yolculuğa veya davete icabet etmekle de tabir olunur. Rüyada büyük balık yediğinizi görmek servet, beklenmedik yerden gelecek para, umulmayan yerden gelen faydadır. Küçük balık yemek, dert ve sıkıntılardır.  Kokmuş bir balık yediğinizi görmek haram mal yeme ile yorumlanır. Rüyada canlı bir balığı yediğini görmek, bol rızık ve mülke nail olmaya işarettir. Rüyada temizlemeden bir balığı yediğini görmek, insanların namusu hakkında kötü söz söyleyen bir kimseye delalet eder.

Rüyada Balık Görmek Hayırlı Mıdır? Diyanet, İslami, Dini

Rüyada Dut Yemek

Rüyada dut yemek, ticarette kazanca delalettir. Mevsimi dışında dut yemek üzüntüye delalettir. Rüyada beyaz ve tatlı olan dutu yemek, maddi olarak zengin bir kimse tarafından yardım olunmaya yorumlanır. Siyah dut yemek, üzüntü ve sıkıntıya işarettir. Rüyada kara dut yemek, ticarette karın ve kazancın artacağına işarettir.

Rüyada Elma Yemek

Rüyada elma yemek, müjdeli bir habere işaret eder. Elma yemek, muradına ermeye yorumlanır. Bazen bu rüya işinde başarılı olup kazanmaya delalet eder. Ağaçtan kırmızı elma koparıp yemek, kız evlada delalettir. Ağaçtan yeşil elma koparıp yemek, insanlar arasında itibar gören bir kimse tarafından gelecek hayra işaret eder. Tanımadığınız birinin bahçesinden kırmızı renkli elma yemek, görenin inancının zayıflığına işarettir.

Rüyada İncir Yemek

Mevsimi dışında incir yemek ise, eleme, tasaya ve fakirliğe, kuru incir, servetin artacağına, incir ağacı görmek, menfaatli ve fakat çok şiddetli mal sahibi bir adama yorulur. Rüyada kendini incir yerken görmek, başınızdan çok hoş bir maceranın geçeceğine işaret sayılır. Rüyada incir yediğini gören kimsenin nesli çok olur. Rüyasında incir yiyen kimse evlenir; çocukları olup mutlu olur. İncirin meyve ve yaprakları da servettir. Mevsiminde tâze incir çok faydalıdır. Mevsiminin dışında ise, sarısı hastalık, mor ve siyahı gam ve keder, yeşil ve ham olanı borçtur. Bunları ağacından koparıp yemek, anlamı daha da güçlendirir.

Rüyada Ceviz Yemek

Rüyasında hindistan cevizi yediğini gören kimse, yalan ve nifak sahibi kimselerin hareketlerini ve sözlerini destekler. Rüyada görülen hindistan cevizi, boş ve kötü işlerle uğraşan bir kimseye de işaret eder.

Rüyada Zeytin Yemek

Rüyada zeytin görmek, birçok şekilde tabir olunur; sarı zeytin kedere, yeşil zeytin mal ve kaybolan mala, siyah zeytin ölüme ve mateme. Rüyasında zeytin yediğini görmek, iyi kimseler için m/la, kötüler için ise kedere delâlet eder. Bazen rüyada zeytinyağını yediğini görmek, ele geçecek bol rızık ve mala delalettir.

Rüyada Çikolata Yemek

Rüyada çikolata yemek, sağlıkla yorumlanır. Rüyada çikolata yediğinizi görmek, bugünlerde bir sağlık muayenesinden geçmeniz gerekeceğine, uzun bir ömür yaşamanız için buna daha dikkatle eğilmeniz lazım geldiğine ve son günlerde kendinizi eğlenceye vererek vücudunuzu biraz yıprattığınıza ve ihmal ettiğinize delâlet eder. Bu rüya sevinmeye, yakında gelecek bir müjdeye işaret eder. Rüyasında çikolata yediğini gören kimsenin sağlığının düzeleceğine işarettir.

Rüyada Erik Yemek

Rüyada erik yediğini gören kimse hasta ise şifa bulur. Rüyada erik yediğini görmek, hastalıktan şifa bulmaya veya sağlıklı olarak yaşamaya işaret eder. Rüyada eriği vaktinde yemek rızıktır, kayıp olanın bulunmasıdır. Rüyada mevsiminde olmadan erik yemek hastalık veya üzüntüdür. Sarı erik yemek, hastalık, keder ve düşmanlığa yorumlanır.

Ruyada-Yemek-Gormek-Yemek-Yapmak-Diyanet-ve-islami-Ruya-Tabiri-yemek-pisirmek-ekmek-yemek-et-yemek-1001ruyatabiri
Ruyada-Yemek-Gormek-Yemek-Yapmak-Diyanet-ve-islami-Ruya-Tabiri-yemek-pisirmek-ekmek-yemek-et-yemek-1001ruyatabiri

Rüyada Bal Yemek

Bazı tâbircilere göre bal yemek, sevdiği bir kimsenin boynuna sarılmaya ve onu öpmeye işaret eder. Rüyada bal yediğini gören bir kimse hasta ise şifaya kavuşur. Bazen de bu rüya sevdiği bir kimseye kavuşmaya delalet eder. Bal yemek, helal bir rızka veya mala işaret eder. Rüyada bal görmek, helâl ve mirastan veya ganimetten ya da ortaklıktan dolayı ele geçen maldır. Fakir ise geçimi kolaylaşır. Zengin ise çok işçi çalıştıracağı bir iş yeri sahibi olur. Bal, dindar kimseler için, dinin tadını almak, Kuran okumak ve güzel amelde bulunmak olarak yorumlanmaktadır. Eritilmiş bal, maldır. Rüyada bal görmek, kocanın karısı ile arasındaki muhabbete, salih amel işlemeye veya insanlar tarafından kıskanılmaya da işaret eder.

Rüyada Yemek Vermek

Kendisine birinin yemek verdiğini görenin eline çok mal geçer. Yemek veren iyi biri ise helal, kötü biri ise haramdır. Rüyada yemek verdiğinizi görmek, hayır işleriyle uğraşarak birçok fakir kimselerin geçimine yardımcı olduğunuzu ve bu yüzden büyük sevap kazandığınızı gösterir.

Rüyada Dayak Yemek

Peygamber’den dayak yemek: Rüyasında bir peygamberin kendisini dövdüğünü gören kimse, ahiretteki arzularına kavuşur.

Ruyada Yemek Yemek veya Gormek Ne Demek-islami Ruya Tabirleri-dini yorumlar-diyanet ruya sozlugu
Ruyada Yemek Yemek veya Gormek Ne Demek-islami Ruya Tabirleri-dini yorumlar-diyanet ruya sozlugu

Rüyada Pasta Yemek

Rüyada bir pastahanede bulunduğunuzu ve pasta yediğinizi görmek, bir iş ziyaretine gideceğinize, bir eğlenceye katılacağınıza işarettir.  Bir pastahanede pasta yediğinizi görmek, yakında bir gençle tanışacağınıza; evli iseniz hayırlı bir haber alacağınıza; bekar iseniz mutlu bir evlilik yapacağınıza delâlet eder. Pasta, zorlukla elde edilen mala ve paraya da işarettir. Pasta yediğini gören bu şekilde kazandığı parayı, bu şekilde harcar.

Rüyada Baklava Yemek

Rüyada baklava yemek; sizi çok memnun edecek bir işin olduğuna dair bir haber alacağınıza gösterir. Rüyada baklava yediğini görmek, müjdeli bir haber almaya işaret eder. Hasta kimseler için bu rüya, şifa bulmaya işarettir. Rüyada bir kimseye baklava ikram ettiğini görmek, o kimse ile dostluk kurmaya işarettir.

Rüyada Yumurta Yemek

Rüyada çiğ yumurta yediğini gören kimse, haram mal yer yahut zina eder ya da hüzün ve kedere düşer. Rüyasında yumurtanın kabuğunu yediğini gören kimse sırlarını ortaya döker.

Rüyada Dondurma Yemek

Rüyasında dondurma yediğini gören kimse, mevsiminde yiyorsa sevinçle sıkıntılardan kurtulmayla; mevsimi haricinde yiyorsa, kendisini üzecek bir haber almayla tabir olunur.

Rüyada Pilav Yemek

Rüyada pilav yemek, iş sahasında büyük bir başarı kazanacağınıza delalettir. Rüyada pilav yediğini görmek, elde edilecek çokça mala ve manevi olarak ta yükselmeye işarettir. Rüyada pilav yediğinizi görmek, o zamana kadar iç yüzünü hiç bir zaman öğrenemediğiniz bir çok güç ve karmaşık meselenin çözüme kavuşacağına işaret eder.

Rüyada Köfte Yapmak-Rüyada İçli Köfte Görmek Veya Yapmak
Rüyada Köfte Yapmak-Rüyada İçli Köfte Görmek Veya Yapmak

Rüyada Yemek Sofrası Görmek

Rüyada yemek sofrası görmek, nimete, dâvete icabet etmeye ve refah içinde yaşamaya, düşmana galip gelmeye işaret eder. Rüyada sofrada oturduğunu gören kimse, iyi ve cömert bir kimse ile sohbette bulunur. Bazen sofra, kendisi ve ailesinin geçimi için gelecek bol miktardaki rızka da işaret eder. Rüyada sofra üzerinde bir çok nimetlerin olduğunu görmek, müjdeli bir habere, sevince ve bol rızka delalet eder.

 1. Rüyada yediği yemeği hazmettiğini gören kimse, her işte neşeli olur.
 2. Rüyada yemekhane görmek, zengin bir kimse tarafından yapılacak hayra delalet eder. Bazen bu rüya, fakir için zenginliğe de bir işarettir.
 3. Rüyada yengeç yemek, rüya sahibine uzak bir yerden gelecek haram bir mala işarettir.
 4. Rüyada sarımsak yemek, kötü bir şekilde anılmakla tabir olunur. Rüyada sarmısak yemek hastalar için şifaya kavuşmaya veya günahlardan tövbe etmeye de yorumlanır. 
 5. Rüyada soğan yemek, şerre delalet eder.
 6. Rüyada tarla kuşunun etini yediğini gören kimse, zorluklarla kazanılacak bir mala işaret eder.
 7. Rüyasında tırnaklarını yediğini görmek, insanların nezdinde kötü bir iş yapmaya delalet eder.
 8. Rüyada tilki eti yemek, romatizma ağrılarına tutulan ve sonradan şifa bulan bir kimseye delalettir.
 9. Rüyasında tuz yediğini gören kimse, sıkıntıdan ve üzüntüden kurtulur. Kendisine rızık kapıları açılır.
 10. Rüyada yağ yediğini görmek, eğer israf edilmesse sağlığa, israf edilirse gam ve kedere işaret eder.

Rüyada yemek gormenin 1001 çeşit tabiri

 • Bulutu yediğini gören kimse, bir kimseden helal mal ve hikmetli bir şeyle faydalanır.
 • Rüyada cacık yemek, eğer mevsiminde ise rızık ve sevince, mevsimi dışında ise soğuk algınlığı gibi hastalıklara delalet eder.
 • Rüyada bir pastahaneden gevrek alarak yediğinizi görmek, çok çetin bir durum karşısında çaresiz kalacağınıza, gönül işinizin karşı tarafça anlayışsızlıkla karşılanacağına, bu duruma da çok fazla üzüleceğinize delâlet eder.
 • İncileri yediğini gören kimse, hâfız olur.
 • Bir kimse rüyada çiğ kabak yediğini görse, çekişmeye ve şerre maruz kalınacağına işarettir. Kab veya tabak içerisindeki pişmiş kabağı yemek de öyledir. Rüyada yenilen pişmiş kabak bir kap içerisinde değilse rızka, bazen de kaybedilen şeyi bulmaya işaret eder.
 • Rüyada bir kimsenin kalbini çıkarıp yediğini gören kimse servete konar.
 • Kavun yediğini gören kimse hapisten çıkar. Kavun genelde hastalık olarak yorumlanmıştır.
 • Rüyasında kil yediğini gören kimse, haram mal yer. Rüyada kil yediğini gören kadın, hamile kalır.
 • Rüyasında kurbağa eti yediğini gören kimseye akrabalarından veya dostlarından az bir miktarda fayda ulaşır.
 • Rüyasında kül yediğini gören kimse, haram bir mal yer.
 • Kuranın yapraklarını yediğini gören kimse, rüşvet yer. Halktan birisi kendisini, Kuranı kerimin yaprak ve satırlarını yediğini görse, o kimse Kur’an okuyarak geçimini sağlar.
 • Rüyasında nar kabuğu yediğini gören kimse, hasta ise şifa bulur.
 • Bilmeden orucunu yediğini gören kimse, ummadığı yerden bir mala konar veya miras kalır. Bu rüya, rüya sahibinin güzel bir rızıkla müjdeleneceğine işarettir.
 • Rüyasında ölüyü yediğini gören kimsenin ömrü uzun olur.
 • Rüyasında pırasa yediğini gören kimse, bir kimseye haksızlık ederek o kimsenin malını yer.
 • Rüyada pide yemek, kolayca elde edilecek rızka işaret eder. Bu rüya ömür kısalığına da işaret eder.
 • Rüyada piyaz yiyen kimse, hasta ise iyileşir, fakir ise zenginleşir.
 • Rüyada abur cubur yediğini görmek, dünya hayatına meyletmiş, manevi yönden noksan, gaflet içinde bir kimseye işaret eder.
 • Rüyada acı şeyler yediğini görmek, dostlarını kıran ve günah işlemekte ısrar eden, manevi yönden bozuk, günahkâr bir kimseye delalet eder. Bazen bu rüya, kendisinden üzüntü duyulacak bir haber almaya da yorumlanır.
 • Rüyada pişmiş herhangi bir yemeği görmek; kısmetinizin bolluğuna işarettir.
 • Rüyada akide şekeri yemek, kısa bir vadede bütün dertlerden ve sıkıntılardan kurtulacağınıza delâlet eder.
 • Rüyada aşure pişirmek, ve yemek; kendinizin de menfaatinizin olduğu bir hayır işini yapmak için başvuruda bulunacağınıza ve o işi yaparsanız hayırlı kazançlar elde edeceğinizi gösterir.
 • Anason yemek, sıkıntı ve üzüntüye düşmeye de işaret eder.
 • Armudu mevsiminde yemek hayırdır. Mevsimi dışında yemek ise haram mala delalet eder.
 • Rüyada bir yemekhanede yemek yediğinizi görmeniz, bütün akraba ve ailenizi içine alan bir mirasa konacağınız; fakat bu mirasın taksiminde akrabalarınızla aranızda oldukça büyük anlaşmazlıklar çıkması yüzünden aranızın açılacağına, bunun da sizin için büyük bir üzüntü kaynağı olacağına yorumlanır.
rüyada yemek görmek-yemek yemek-yemek yapmak ne demek-diyanet ruya sorgulama

“Rüyada Yemek Görmek Veya Yemek Hayırlı Mıdır? Diyanet Rüya Tabirleri” konusunda 13 mesaj

  1. Rüya Yorumcusu

   Neslihan kardeşim rüyanın yorumu şöyle . Tartışmalar yaşanacağına, olaylara maruz kalacağınıza, işlerinizin ilerleyeceğine, ahlakı hamide sahibi, sır sahibi bir kadına, maddi ve manevi yönden güçlü olan bir insana veya kendisinden menfaat temin edilecek uzun bir yolculuğa işarettir…

 1. Rüyamda bir Arkadasin (cok samima olmadığım bir Arkadas) Kizlar arasinda verdigi disarda bir yemek Davetine davetliyim (acik Büfe tarzinda)gec kalmis oluyorum herkez yemegine baslamis.. Daha sonrasinda birde esim ve ablasi geliyor masaya oturuyorlar bana yer kalmiyor.. Onlar yedikten sonra ben Tabagimi aliyorum (acik büfe tarzinda yapilmis) yemeklerden koyuyorum cesit cesit tabağıma( et yok makarna hamur isleri cacik patates salatasi) tam oturuyorum esime telefon geliyor ölen Annesiyle konusuyor çünkü aglamakli ve Anne diyor babasiyla ilgili birsey konusuyor ve uyaniyorum cok karisik bir rüyaydı bir anlami oldugunu dusunuyorum
  . Cevaplar saniz sevinirim..

  1. merhaba anonim kardeşim rüyanın yorumu şöyle : Zenginlik ve servet ve saadet verici bir hayata başlanacağına, kötü günlerin bitmesine, yakın bir zamanda huzura kavuşulacağına, tehlikeli bir durumla karşı karşıya kalınacağına işarettir… UYARI: ARTIK SADECE UYGULAMAMIZI ÜCRETSİZ İNDİREN KİŞİLERİN RÜYALARINI YORUMLUYORUZ: yorumlanmasını istiyorsanız linke tıklayıp yükleyin: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.com.ruya.a1001ruyatabiri.a1001ruyatabiri

  1. merhaba anonim kardeşim rüyanın yorumu şöyle : İyi hayata başlanacağına, evlenmeye, çocuk sahibi olmaya, toplu para kazanmaya, evinizde olan her şeyin değişeceğine, hedeflerinizi gerçekleştireceğinize işarettir…

  1. merhaba anonim Rüyanızın yorumu şöyledir: çözümlenmesi zor bir sorununun olacağına ve sonunda da çözüleceğine işaret sayılır. Bazen sarsılmaz bir inanç olarak tanımlanır, kimi zaman ise, umut, beklenen bir güzel haber veya iyi misafir olarak da yorumlanır.

 2. Rüya Yorumcusu

  rüyanın yorumu şöyle : rahat bir hayata,zor zamanlarınızda çok önemli bi kişiden destek görmeye,çok büyük ticaret amaçlı yolculuğa çıkacağınıza,mutlu olmaya,zor olanı kolaylaştıracağınıza,ün veya şöhret sahibi olacağınıza işarettir…

  1. Rüyada lahmacun içi hazırlamaya çalışıyordum ve misafir. De çağırıyorum ne anlama geliyor

  2. Rüya Yorumcusu

   Neslihan kardeşim rüyanın yorumu şöyle . Tartışmalar yaşanacağına, olaylara maruz kalacağınıza, işlerinizin ilerleyeceğine, ahlakı hamide sahibi, sır sahibi bir kadına, maddi ve manevi yönden güçlü olan bir insana veya kendisinden menfaat temin edilecek uzun bir yolculuğa işarettir…

 3. Rüya Yorumcusu

  rüyanın yorumu şöyle : istediklerinize kavuşacağınıza,düşmanlarınızı alt edeceğinize,hayatınızda bazı düzenlemeler yapacağınıza,büyük yüklü miktarda paraya kavuşmaya,mal sahibi olmaya işarettir…

 4. Rüya Yorumcusu

  rüyanın yorumu şöyle : mutluluğa,huzura,ağzınızdan kötü bir söz çıkmasından dolayı başınıza kötü felaketlerin geleceğine,malınızın artacağına,üzüntüye,kedere,kötü bir söz duymaya,bir belaya uğrayacağınıza,bolluğa,refaha,kazanç elde edip kazancınızın başka insanlarla paylaşacağınıza işarettir…

Rüyanızı yazın, yorumlayalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: İçerik korunmaktadır !!