Rüyada Yatakta Yatmak, Hastanede Yatmak

Rüyalarda görülen yatmak; ölüm mü, hastalık mı, bol para mı yoksa evlilik veya bebek haberi mi demek. Rüyada yatakta yattığını görmek, hastanede yatmak farklı yorumlanır. Hemen aşağıda rüyanızın Diyanet ve İslami rüya tabirleri yorumunu, hem iyi ve kötü anlamlarını hem de psikolojideki anlamını ayrı ayrı başlıklara tıklayarak öğrenebileceksiniz. Allah hayra çevirsin…

Rüyada Yatakta Yatmak

🙂 Herhangi bir yerde yattığınızı görmek: Sıkıntılı günlerinizin geçici bir dönem olduğuna ileride rahat ve huzurlu günlerin sizi beklediğine işarettir. Bu rüya; bir toplantıya iştirak edip orada bir sürprizle karşılaşmaya delildir.

Rüyada Hastanede Yatmak

🙂 Rüyada hastaneye yattığını görmek, günahlardan tövbe etmeye ve insanlara şefkat ve merhamet gösteren bir kimseye delalet eder. Vatanperver bir kimse olduğunuza işaret sayılır ki, vatanınızın ve milletinizin yükselmesi ve ilerlemesi uğrunda elinizden geleni yaptığınıza işaret eder.

😐 Hastaneye yattığını gören kimse hasta olur. Bu rüya; bazı kötü ruhlu kimseler tarafından hayatınızın ve yaşayış şeklinizin kontrol altında tutulmakta ve kıskanılmakta ve kıskanılmakta olduğunuzu işaret eder.

🕋Diyanet ve İslami Alimlerin Yorumu

Kirmani: “Çok yorucu bir iş peşinde koşmak zorunda kalacağınıza delalet eder. İşlerinizi bir türlü yoluna koyamıyarak sıkıntılı ve buhranlı günler geçireceğinize işarettir.,” demiştir.

👁‍🗨Psikolojideki Anlamı

Rüyada yattığını görmenin psikanalizi: Yeni oluşmakta olan olumlu ya da olumsuz şartlara hızla uyum sağlayabileceğinizi ve hiçbir etkenden dramatik bir biçimde etkilenmeyeceğinizi gös­terir. Aynı zamanda bu, özgüveninizi vurgular ve başkalarından destek almaksızın yaşam koşullarıyla başa çıkabileceğinizi ifade eder.

Anonim Rüya Yorumları


Bu Duaları Kaçırmayın!

BİZİ TAKİP EDİN RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM: Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi takip edebilirsiniz. Ücretsiz rüya yorumu için de BURAYA TIKLAYIN ve rüya uygulamasını indirin. Uygulamanın içindeki sayfaların altına rüyanızı yorum olarak yazın, rüyanız (kahin) tarafından hemen yorumlansın.


25 thoughts on “Rüyada Yatakta Yatmak, Hastanede Yatmak”

 1. Rüyamda annem yatakta yatıyor canliolarak.(gerçekte annemi 2yil önce kaybettim.) Bende gidip yanına uzaniyorum.

  Reply
 2. Selamın aleyküm hocam rüyamda kocamla kendimizi hastanede yatarken göruyorum bi hastalıgimiz yokmuş kontrol ediyorlarmış bir suru doktor var sırtımızı falan dinliyo arada da kendimizi kayınvalidemin evinde goruyorum cocuklarımla birlikte sonra tekrar hastanede benim sol kolumda serum varmış arada bir taktırmam gerekiyomuş doktorlar diyor ve serum tıkanıp kan cıkiyo ve serumun içine doluyo halamın kızı gelip acmaya calısıyor serumu oda sol koluyla yapmaya calısıyor sag tarafı rahatsiźmiş neyse kanlar tekrar bana geri geliyo bide konusmadigim kiz kardesimi goruyorum yanımizda ama ne konusuyo ne mudahale ediyo halamın kiziyla disari cikiyolar ve neden boyle yapiyosun oda bisey yapamam ise nası gitcem ben diyo bende bırak ondan bisey istemiyom diyorum halamın kızıda enisten cok hasta omicron varyantina yakalanmiş diyo ben bunları duyup esimin yanına donüyirum donerkende LAİLAHE İLLALLAH zikrini okuyup yanına gidiyorum ve korkmus bi sekilde uyaniyorum.

  Reply
  • Merhaba Kardeşim Rüyanın Yorumu Şu Şekildedir : Mutlu günlerin sizi beklediğine ve bu mutlu günlerin kısa zamanda gerçekleşmesine, beklenmedik paraların size gelmesine işarettir…

 3. Rüyamda bir evdeyiz önce annemle babamla mutlu oturuyorlar sohbet ediyoruz .(babam 5 ay önce vefat etti gerçekte) sonra yağmur yağmaya başlıyor . Ben aşagı iniyorum. (Gerçekte Sevdiğim kişi 2 yıldır görüşmüyordük gerçekte geçen ay kısa zamanlı barışmalı ve bir sohbetimiz olmustu. Ve ben cok aşığım. Kaç yıldır yolunu gözlüyorum. ) bu sevdigim kisi asagi inince asagida ne kosuyoruz hatirlamiyorum. Beni öpüyor . Öpüsuyoruz ve yagmur uzerimize yagmağa devam ediyor. Ama içimde yine de emin olamadıgım minik bir burukluk var. Ya da rüyamın bile rüya oldugunu hala hayal olabilecegini düşünüyorum. Teşekkürler

  Reply
  • Merhaba Kardeşim Rüyanın Yorumu Şu Şekildedir : Yatırımınızın çok fazla temiz bol ve bereketli olacağına, çok uzun zamandır beklediğiniz işlerinizin lehinize sonuçlanacağına işarettir…

Leave a Comment