Rüyada Yat Görmek, Tekne Gormek Ne Demek (Diyanet)

Rüyada Yat Görmek

Rüyada bir yata binmiş olduğunuzu görmek, eğer bu ilk defa vaki oluyorsa, hayra işaret eder. Genç bir erkek için, bu rüya ani ve süratli bir değişim ile şanslı bir geleceğe ulaşacağını müjdeler. Orta yaşlılar için, işlerinde başarıya ulaşacağına, bekar bir kız için, zengin bir adamla evleneceğine, evliler için, zenginlik ve modern hayata kavuşacağına işarettir. Beklemediğiniz bir anda bir konuğunuz olacağına, yine beklemedi­ğiniz bir anda yüklü bir paraya kavuşacağınıza, ancak bu paranın size pek hayrı olmayacağına işarettir.

Rüyasında yatta olduğunu görmek, kendisinden fayda umulan bir yolculuğa çıkmaya, mutlu günlerin yaklaştığına işarettir.

  • Genç bir erkeğini yat görmesi: Kısmetinin açılacağına işarettir.
  • Olgun bir erkeğin yat görmesi: İşlerinin çok iyi du­rumda olduğuna işarettir.
  • Genç bir kızın görmesi: Zengin bir kişiyle uyum içinde götürecekleri evliliğe işarettir.
  • Olgun bir kadının görmesi: Çağdaş bir yaşantı sergileyeceğine işarettir.

Rüyada Tekne Görmek Ne Demek (diyanet)

Rüyada bir tekne görmek, bir dost düğününe davetle yorumlanır. Tekneyi yıkamak, düğün sahibine tavsiyelerde bulunacağına, teknede hamur yoğurduğunuzu görmek, düğüne hediye göndereceğinize işarettir. Lüks bir tekne görmek: Aniden değişen iş ve sosyal yaşantıya işarettir.

Ruyada Tekne Gormek veya Tekne Kullanmak-sandal-sal-bot-yat gormek surmek
Ruyada Tekne Gormek veya Tekne Kullanmak-sandal-sal-bot-yat gormek surmek

Ruyada Gemi Gormek

Rüyanızda gemi gördüyseniz, veya gemiyle seyahat ediyorsanız; Çok yakın bir zamanda uzun bir yolculuğa çıkacağınıza, sıkıntılı bulunduğu durumdan bu yolculuk sonunda kurtulacağına, işlerinin düzeleceğine işarettir. Eğer gemiden çıkıyorsanız: Sıkıntıdan ve zor durumdan kurtulacağı anlamına gelir. Gemiyle tehlike atlatıyorsanız; Mal ve mülk sahibi olacağına işarettir. Geminin içinde eşya veya herhangi bir şey gördüyseniz; Servetinizin artacağına, bekarsanız evleneceğinize işarettir.

Rüyanızı yazın, yorumlayalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: İçerik korunmaktadır !!