Rüyada Yarasa Görmek, Yarasa Öldürmek

Rüyada Yarasa Görmek

Rüyada görülen yarasa âbid bir kimseye delalet eder. Bu rüya, işsizlikten kurtulmaya, korkunun gitmesine işarettir. Bazen de bu rüya, sihir yapan bir kadınla veya malın elden gitmesiyle de tabir olunur. Bazen de yarasa görmek, hırsızlık gibi fena bir işten dolayı gizlenmeye ve haberleri dinlemeye işaret eder. Rüyada yarasa görmek, hâmile kadınlar için hayırla yorumlanır. Yolculuğa çıkacak kimse için ise yarasa görmek iyi değildir.

Rüyada yarasa kuşu görmek, körlüğe, sapıklığa düşmeye işarettir. Bu rüyâ, çok ibâdet etmekle beraber, yo­lunu kaybetmiş bir adama işârettir. Yarasa bulduğunu gören, böyle biriyle dost olur. Zinadan bir çocuğu olacağına, çünkü yarasa çamurdan bir mahluktur. Yarasa öyle bir kuştur ki, insanın kanını emer. Yarasa, kötü işlerin gizlice işlenmesi sebebiyle, rüyasının yorumunda da o sıfatları ile yorumlanır.

Rüyada Yarasa Öldürmek

Yarasa öldürme rüyası hem dindar ve alim, hem de yolunu kaybet­miş bir kimseyle tabir olunur. Bir yarasa öldürdüğünü gören yukarıdaki özel­liklere sahip bir kimseyle dost olur.

Ruyada Yarasa Görmenin 1001 Rüya Tabiri

  1. Genel anlamda yarasa gormenin anlamı: Tüm tedirginlikleriniz ve endişelerinizi bir kenara bırakacağınıza işarettir.
  2. Yarasa avladığınızı görmek: Bulunduğunuz çevrede en üst makama geleceğinize işarettir.
  3. Yarasanın etinden yediğinizi görmek: Geçiminiz kıtı kıtına sağlayacağınıza işarettir.
  4. Yarasa beslediğinizi gör­mek: Gecesini gündüzüne katarak çalıştığı halde maddi açıdan bir türlü ra­hata kavuşamayan bir insanla tanışacağınıza işarettir.
  5. Evinizde yarasa görmek: Birisinden az miktarda yardım alacağınıza işarettir.

Rüyada Yarasa Görmenin Psikolojik Anlamı

Genelde ürkütücü imgelerle ortaya çıkan ve sevilmeyen bu hayvan, rüyada, kişinin kendisiyle ilgili bazı olumsuz özellikle­ri korkutucu bulduğuna ve bunları bilinçaltına itmekte olduğuna işaret eder. Bilinçaltından ve karanlıktan duyulan korkunun simgesidir.

Rüyada Gece Yürümek-Rüyada Gece Denizi Görmek
Rüyada Gece yarasa görmek

Ruyada Gece Görmek

Gece olduğunu görmek: Sıkıntılı bir habere ya da hırsızlığa karşı önlem almanız gerektiğine işarettir. Rüyanızda gece dolaşıyor ve harhangi bir iş yapıyorsanız; Sıkıntılı bulunduğunuz durumunuzun süreceğine, bir müddet daha zorluklara göğüs germeniz gerekeceğine işarettir.

Rüyanızı yazın, yorumlayalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.