Rüyada Yağmur Görmek Hayırlı Mıdır? Büyük Rüya Tabirleri

Rüyada yağmur görmek hakkındaki tüm merak ettiklerinizi aşağıdaki rüya tabirlerinden öğrenebilirsiniz. Yağmur ile ilgili birden fazla rüya yorumcusunun derlemiş olduğu rüya analizini aşağıda okuyabilirsiniz.

Rüyada Yağmur Görmek

Rüyada yağmur yağdığını görmek, söz verilen bir şeyi yerine getirmediğine, sevdiği kıymetli bir eşyasının kaybından dolayı üzüntüye de yorumlanır. Rüyada görülen yağmur eğer yeryüzüne bir zarar vermemişse, bu rüya bolluk ve berekete yorulur. Bir başka yoruma göre de yağmur, insan oğlundan veya topraktan gelecek bir korku anlamı taşır. Bu rüya sözün yerine getirilmesine ve yolculuktan geri dönmeye işaret eder. Gökten yağmurla birlikte taş veya kan yağdığının görülmesi, o yerde çekilen dertlerden ötürü halkın isyanına, yağmur yüzünden bir evin, bir yerin yıkıldığını görmek, o mahalde terazilerde, ölçülerde yapılan değişikliklerle noksan mal tartıldığına, ürünler için bereketli olarak kabul edilen yağmurların yağdığını görmek, düşmanla barışa, suçsuz kimselerin affedileceğine, kederli ve üzüntü içinde bulunan kimselere yardım yapılacağına, yağmurun bütün barajları bol suyla dolduğunu görmek, hayır ve berekete büyük nimetlere kavuşulacağına, borçlarından kurtulacağına delalettir. Bazen da yağmur çekirge, fırtına, yahut dolu gibi afetlere ve belalara işaret sayılır.

Rüyada yağmur, hayır ile ve Allah (C.C.) tarafından kullarına ihsan eylediği rahmet olarak yorumlanır. Herkesin istediği vakitte yağmur yağdığını görmek, feyiz ve bereket ve rahmete; vakitsiz yağmur ise zarara, ziyana ve felakete delâlet eder.

Rüyada Yağmur Yağması

Rüyasında yağmur yağdığını gören kimsenin eline helâl mal girer. Yağmur tarafından ıslandığını görmek, her türlü tasa ve sıkıntıdan kurtulacağına, o yıl içinde her işinde başarı ve üstünlük kazanacağına delalettir. Evinin damına bol miktarda yağmur düştüğünü görmek, bolluk bereketlilikle yorumlanır. Yağmur her tarafta hasar yapıyor ve ağaçları kökünden koparıp yıkıyorsa, bu devlet büyükleri tarafından halka verilecek zarar ve ceza manasına gelir. Yıl başında veya ay başlarında yağmur yağdığını görmek, o yıl veya o ay bereket ve bolluk olacağına delildir. Bir hasta rüyasında hafif hafif yağmur yağdığını görürse iyileşir. Rüyada yağmur sebebiyle ıslanmak, sağlıklı olmaya ve hastalıktan şifa bulmaya, arzu ve isteklerin kabul olunmasına işaret eder.

Rüyada Islanmak Neye İşarettir? İslami Rüya Tabirleri

Rüyada Yağmur Suyu Görmek

Rüyada yağmur suyu içtiğini gören kimse, eğer su berrak ise hayır, bulanık ise hastalıkla tabir olunur. Vaktinde ve mevsiminde görülen yağmur görmek, bereket ve sevince, mevsiminde olmayan yağmur ise sıkıntıya işaret eder. Yağmur suyu ile abdest aldığını görmek, din ve dünya işlerinde doğruluğa delalet eder. Rüyada yağmur suyundan dolayı meydana gelen çamur görmek hayırlı değildir. Evin çatısından yağmur suyu akması, üzüntü ve sıkıntıya işarettir.

Rüyada Şiddetli Yağmur Görmek

Rüyada çok şiddetli yağan yağmur, belaya ve hastalığa işarettir.  Tufan şeklindeki şiddetli yağmur yağdığını görmek, o yer halkına büyük keder ve sıkıntı geleceğine delâlet eder.  Eğer bir hastanın gördüğü yağmur şiddetli ve bulanık ise o hasta ağırlaşır. Bulutla birlikte şiddetli bir şekilde yağmur yağdığını ve şimşek çaktığını görmek; o yılın çok bereketli geçeceğine ve memlekette refah ve bolluk olacağına işaret sayılır.

Rüyada Su Görmek Hayırlı Mı? Diyanet Rüya Tabirleri

Rüyada Sağnak Yağmur Görmek

Bir mahalle veya ev üzerine sağnak yağmur yağdığını görmek, orada hastalık ve bela olmasına delalettir.  Rüyada sağanak yağmur yağdığını görmek, eğer çok şiddetli ise gam ve kedere düşmeye, normal şekilde yağıyor ise hastalıktan şifa bulmaya delalet eder.

Rüyada Fırtına Görmek

Rüyada fırtına görmek veya gök gürleyip, şimşek çakarak ve fırtınalar kopararak, simsiyah havada yağmur yağdığını görmek, o memlekette felâketler görüleceğine işaret eder. Bu felâketler, bulaşıcı hastalık, toplu ölüm ve kıtlık olarak yorumlanır. Rüyada fırtına görmek; çok yakın bir zamanda bir olayla karşılaşacağınıza veya şaşırtıcı bir haber alacağınıza işaret sayılır. Eğer fırtına ile bir de yağmur gördüyseniz; ticaret yapıyorsanız kazanacağınıza; memur veya işçi iseniz maaşınızın veya yevmiyenizin artacağına işarettir.

Rüyada Sel Görmek

Rüyada sel görmek, düşmanınızın size karşı hücuma hazırlandığını ve bazı planlar kurduğunu gösterir. Bir kimse rüyasında yağmurun meydana getirdiği seli görse, selin şiddetine göre hastalığa yakalanacağına, yahut zahmetli ve güç bir yolculuğa çıkacağına, selin dereler halinde evlere ve dükkânlara hücum ettiğini görmek, salgın bir hastalığın çıka cağına, selin her tarafı bastığını görmek, kuvvetli bir kimseden yardım istenileceğine işaret eder. Rüyada her tarafı sel bastığını görmek, bütün halkı saracak bir felâkete işaret eder. Caddelerden bulanık sel aktığını gören kimse, bir şeye çok üzülür. Rüyada bu sulardan geçip üstü başı çamur olan kimse, karısıyla veya nişanlısıyla büyük bir münakaşa eder. Selin evleri ve işyerlerini doldurduğunu görmek, Allah tarafından gelecek bir felâkete işarettir. Özetle sel, üzüntü ve kederdir. Rüyada görülen sel, eziyet veya hastalıktır. Sel, yalan söze de işaret eder.

Rüyada Fırtına Görmek | İslami Rüya Tabirleri

Rüyada sel görmek, gözyaşı, büyük düşman, zâlim ve acımasız yönetici, galip asker, toplum arasına düşecek fitne ve ikilik olarak yorumlanmıştır. Sele kapılıp daha sonra kurtulmak, uğranılacak musibetten daha sonra kurtulmaya delalet eder. Sele karşı gayret göstermek, düşmanla husumete işarettir. Selden yüzerek kurtulmak, zulümden kurtulmaya işarettir. Selin evine zarar verdiğini görmek, kötü huylu bir hanımla evlenmeye işarettir. Seli bir vasıtayla zararsız hale getirmek, düşmandan ve hastalıktan kurtulmaya delalet eder.

Rüyada Kar Görmek

Rüyada görülen kar, rızka, menfaata, soğuk algınlığı hastalığından iyileşmeye işaret eder. Mevsiminde olmayan kar; keder, sıkıntı, fakirlik ve ayrılığa işaret eder. Bahar mevsiminde kar yağdığını görmek, yenilgiye, yaz mevsiminde ise zarara uğramaya ve hastalığa işarettir. Karın üzerinde uyuduğunu gören kimse, hapse girer. Mevsimli veya mevsimsiz karın yağıp bütün binaların, ağaçların ve insanların üzerini kaplaması, o yer halkının ve mallarının üzerine gelecek zulme ve felâkete işarettir. Rüyada yazın kar yediğini görmek, bereket ve bol rızka; kışın kar yemek, üzüntü ve sıkıntıya delalet eder.

Rüyada Şemsiye Görmek

Rüyada şemsiye görmek, iyi talihe işarettir. Rüyada yağmur altında şemsiye ile yürüdüğünü görmek, üzüntülü ve sıkıntılı zamanınızda size yardım edecek bir kimsenin bulunduğuna, yağmursuz bir havada şemsiye açık olduğu halde altında yürüdüğünüzün görülmesi, bir tehlike belirtisidir. Rüyada yağmur altında şemsiye açarak yürüdüğünü görmek, üzüntüsü olduğu bir anda yardıma koşacak bir dostunun varlığına; güneşten korunmak için şemsiye kullandığını görmek, tehlikeden kaçmak için çare düşündüğüne delâlet eder. Bir rivayete göre, şemsiye talih ile de yorumlanır.

Rüyada Sağnak Yağmur Görmek-Rüyada Fırtına Görmek

Rüyada Şimşek Görmek Duymak

Rüyada fırtınalı bir havada rüzgâr ve yağmurla karışık şimşek çaktığını görmek, evinizde bolluk ve bereket olacağına, bulunduğunuz memleket halkının da aynı bolluk ve berekete kavuşacaklarına, evinizin şimşek ışığı ile aydınlandığını görmek, ailenizde düzen ve refahın artacağına, sevinç ve mutluluk duyacağınıza işaret eder.

Rüyada Yağmurluk Görmek

Rüyada yağmurluk görmek, hiç tanımadığınız birisinin size iş hayatınızda büyük destek olacağına işaret sayılır. Rüyada yağmurluk, insanlar arasında hayırla anılmaya delalet eder. Yağmurluk, tüccar için kazanca işarettir. Rüyada yağmurluk görmek, iş hayatında bir destek göreceğinize delâlet eder.

Rüyada Çamur Görmek

Rüyada çamur görmek, kötü ahlaka sahip şerli bir kadınla tabir olunur. Rüyada görülen çamur hastalık ve zillettir. Rüyada çamurdan bina yaptığını görmek, dinin ve imanın salih olduğuna işarettir. Kuru çamur görmek ise mal teminine işarettir. Rüyada Peygamberimizin kabrini çamurla sıvadığını gören kimse, en kısa zamanda hacca gider. Rüyada yaş çamurla kendi evini sıvadığını görmek, rüya sahibinin salih ve iyi bir mü’min olduğuna işarettir. Bazen de rüyada çamur görmek, ecelin yaklaştığına işarettir.

Rüyada Yağmurun Çiselemesi

Rüyada yağmurun yavaş yavaş, çiseleyerek yağması, hastalıktan şifa bulmaya, sıkıntıların gitmesine işarettir. Bu rüya genellikle rahatsızlığı bulunan, çeşitli problemlerle yüzleşmek zorunda kalan insanlar için her türlü sıkıntılardan kurtulup ferahlamaya ve rahata ermeye işarettir. Eğer yağmur kendi mahallesinde veya kendi evi üzerinde çiseliyorsa, o evde yaşayan veya o mahallede bulunan herkese toptan bir hayır ulaşır.

Rüyada Gök Gürültüsü Duymak

Rüyada yağmursuz gök gürültüsü, korkuya işaret eder. Ayrıca devlet başkanı tarafından korku ve dehşet salmak olarak da yorumlanmıştır. Yağmurlu gök gürültüsü, bolluk ve berekete işaret eder. Rüyada gök gürlemesini işittiğini gören kimse borcunu öder. Kuru gök gürültüsü, devlet büyüklerinden gelecek korku ve endişeye delâlet eder. Yağmurla beraber gök gürültüsü duymak feyiz ve bereket ve ucuzluğa işarettir. Şiddetli gök gürültüsü ve hafif yağmur görmek, anne ve babanın rızasını kaybetmekle yorumlanır. Yağmur yağarken gök gürültüsü işitmek o yerde hayır, bereket ve ucuzluk olacağına işarettir.

Rüyada Islanmak

Rüyada yağmur veya başka bir şekilde ıslandığını görmek, beklediği bir işte düş kırıklığına uğradıktan sonra, hiç ummadığı bir şekilde o işin sonuçlandığını göreceğine işaret eder.

Rüyada Su Görmek

Rüyasında suya düştüğünü gören kimse, sevince ve rızka nail olur. Kendisini duru bir su içerisine gömülmüş olarak gören kimse, servet içine gömülür. Bulanık suya gömüldüğünü gören kimsenin eline haram mal geçer. Rüyada soğuk su içmek, huzurlu bir hayat geçirmeye işarettir. Rüyasında içerisi su ile dolu havuz gören kimse zengin ve âlim olur. Gördüğü havuzdan su içerse zengin ve dindar olup, işini kolaylıkla halleder. Su oluğu görmek veya oluğun suyundan içmek, bir taraftan eline mal geçeceğine işaret eder. Rüyada temiz bir su ile abdest aldığını gören kimse muradına erer. Rüyada su görmek, güzel ve rahat bir hayata, bol rızka delalet eder. Rüyada akar veya durgun herhangi bir durumda olursa olsun su görmek, güzel bir hayat ve iyi bir gelirle yorumlanır. Bir kimsenin rüyasında evinden su çıktığını görmesi, mutluluğa zenginliğe, mülk sahibi olmaya ve hayra işaret eder.

 1. Yağmur yerine gökten bal veya meyve suları yağdığını görmek, bütün halk için hayırlı ve müjdeli bir habere, yağmur yerine gökten süt, yağ, zeytin yağı gibi yağlı maddeler yağıyorsa, bütün halk için yine çok hayırlı bir müjdedir.
 2. Yağan yağmur sanki ateşte kaynamış gibi sıcak olursa; dökülecek kana, kötü bir felakete yorumlanır.
 3. Gökten yağmur yerine kılıç yaptığını görmek, savaş çıkacağına, yağmur suları ile yüzünüzdeki kirlerin temizlenip aktığını görmek; fakir iseniz zenginliğe, hasta iseniz şifaya yorumlanır.
 4. Rüyada yağmur yavaş yavaş yağıyorsa, hayır ve menfaate işarettir.
 5. Yağmur bulutu görmek, bereket ve hayra işaret eder.
 6. Rüyasında bulut olup yağmur olarak yağdığını gören kimse insanlara maddî ve manevî olarak yardımcı olur.
 7. Rüyada görülen fırtına, musibete uğramaya, gam ve kedere, mal ve mülkünde zarar etmeye veya büyük günah işleyen kimseye delalet eder.
 8. İslâm mezarlığında yağmur yağdığını görmek, o yer halkına rahmet ve bereket geleceğine, mezarlığın temiz ve bakımlı olduğunu görmek hayır ve berekete delalettir.

Rüyada Yağmur Görmek Hayırlı Mıdır? Büyük Rüya Tabirleri konusunda 26 mesaj

 1. Merhaba ben rüyamda yağmur yağdığını ve dışarı çıkıp baktığımı bu arada yalnız değildim ve dışarda bir çok kişi vardı ailemde dahil yağan yağmurun beyaz renkte olduğunu fark ettim. Söyledim inanmadılar ana dikkatli bakınca süt olduğunu gördüm ve söyledim inanmak istemediler elimi açıp ,elime sütten girmesini bekledim.elime girince gösterdim daha sonra ağzıma alıp tadına baktım sütün tadı çok güzeldi. Kurban olduğum Allah’ın inekleri de ne güzel süt yapıyorlarmış dedim.

  1. 1001 Rüya Tabiri

   Songül Kardeşim Sizin Bu Rüyanızın Yorumu Şöyle : Artık emeklerinizin görünür duruma geçerek size mutluluk ve saygınlık olarak geri döneceğine, bol paralar edinmeye işarettir…

 2. Ruyada iki tane yanyana bina vardi ve biri insaat halindeydi.ben tamamlanmis evin en ust katindaydim esim ve kizimda insaaatin en ust katindaydi.gece vakti gokgurultulu sagnak yagmur yagiyordu ve ara ara sisek cakiyordu.her simsek cakista esimin ve kizimin etrafinda bir suru kedi vardi onlar gorunuyordu.esimi eve gelmesi icin ikna etmeye calisiyordum ancak o yakinlara boş bi araziye dusen yildirimi gormeye calisiyordu.yildirimin dustugu yerde çukur olusmus ve kucuk capli bir yangin vardi.bu arada cok yakin aile soatlarimizla ayni apartmanda oturuyorduk ve onlarda esimle sakalasiyorlardi.esimi eve gelmesi icin ikna edemeden uyandim.

  1. 1001 Rüya Tabiri

   Nur Kardeşim Sizin Bu Rüyanızın Yorumu Şöyle : Umulmadık bir zamanda elinize bol miktarda para geçeceğine, kötü işlerle uğraşmadığınız halde hayatınızın güzel olacağına işarettir…

 3. Selamun aleyküm rüyam’da abi. İle iş yerin’den çıktık gececiydik eve gelmek için abim arabanın anahtarını bana verdi ben arabayı çalıştırmak için gittiğim de montun cebin de evrakları unuttuğum için tekrar’dan iş yerine gittim evrağı aldım ve geldiğim de araba anahtarını ev anahtarı olduğunu gördüm ve abim arabayı almış ve gitmişti Havva kapalıydı ve yağmur yağmaya başladı ve eski iş yerin’den bir abi ile karşılaştım ve beni aldı arabasına eve bırakmak için ve araba da bir sürü eski arkadaşını gördüm ve içlerin’den sevdiğim bir kız kardeşim abi gel bize gidelim kahvaltı yaparız dedi ben’de tamam dedim ve yola çıktık ve gitmeye başladık araba’da bir adam vardı tanımıyordum benim tatlı almam gerekiyor dedi ve bende sana alırım dedim ve evin önün’deki marketten adama tatlı aldım yola koyulduk tekrar ama yol bitmiyordu vesonra bir an da Havva çok güzel yaz’dan bir havva dönüştü ve uyandım sonrasın da sahur için

  1. 1001 Rüya Tabiri

   Mesut Kardeşim Sizin Bu Rüyanızın Yorumu Şöyle : Güzelliklerle karşılaşmaya, gönlünüzün ferahlayacağına, şansınızın yaver gideceğine, farklı işlerde bulunacağınıza işarettir…

 4. Mrb. Rüyam hayr olsun insaallah. Rüyamda bahceye girmisiz ve az bi yağmur yağmaya başladı bahcenin üstü kapaliydi naylon gibi biseyle ama yagmur ciliyordu iceri biraz. Siddetli yagmiyordu ama. Simdiden teşekkürler.

  1. 1001 Rüya Tabiri

   Anonym Kardeşim Sizin Bu Rüyanızın Yorumu Şöyle : Şöhreti sürekli yakalayacağınıza, hiç beklemediğiniz misafirlerinizin sizin yanınıza çok yakında geleceklere işarettir…

 5. Rüyam hayr olsun. Rüyamda akşam evin kapisi açık bende kapıdan dışarı izliyorum çok aşırı yağmur yağıyor ve gök gürltüsü duydum. Ve şimsek görmek. Teşekkürler.

  1. 1001 Rüya Tabiri

   Anonym Kardeşim Sizin Bu Rüyanızın Yorumu Şöyle : Çok önemli birisinden yardım geleceğine, kendi geleceğinizi planlayacak güç ve imkanınızın olacağına, gelecekte iyi olmaya işarettir…

 6. Merhaba rüyamda park gibi bir açık alandayım. köşelerde insanlar oturuyor bende aralarından geçiyorum. Sonra bir bakıyorum bir yerde ağaçların altında oturuyoruz annem erkek kardeşim ve yanımızda da bir kadın var Annem ile benim altımda kırmızı polar var sağımızda yerler kar kadının biri elinde birşey var onu havada tutuyor (ince birşey yere değmiyor göbek hizasında tutuyor) yürüdükçe makina sayesinde karları temizliyor anneme bak teknoloji neler çıktı diyorum. Annem sağımda, ben, kadın ve erkek kardeşim oturma sıramız. Kadına yere oturma bak gel battaniyenin ucuna diyorum teşekkür ediyor birden yağmur yağıyor kocaman bir şemsiye açıyorum (hafif köşeleri hasar görmüş). annem ile bana tutuyorum kadına yine gel ıslanacaksın önce red ediyor sonra başını uzatıyor ara ara çekiyor. Erkek kardeşim solumda kadının yanında hep bize arkası dönük oturuyor kadın da dönüp ona birşeyler söyleyip bize dönüyor.

  1. 1001 Rüya Tabiri

   Emine Kardeşim Sizin Bu Rüyanızın Yorumu Şöyle : Olağanüstü şaşırtıcı birtakım durumlarla karşılaşabileceğinize, bir şeye kefil olacağınıza, mevki sahibi olup yükselmeye işarettir…

 7. Rüyamda annem babam ben ve ablam birlikteyiz birde dayımgil var biranda dışarıda çok şiddetli bir yağmur başlıyor hemen ardından gök gürlemeye başlıyor ama öyle bi gürlüyor ki ışığı heryeri aydınlatıyor etraf karanlık oluyor sadece gök gürlediğin de aydınlanıyor sesi de ayrıca çok korkutucu bir ses sanki gökyüzü yarılmış gibi bi ses çıkıyor biz biryandan da evin tavanı çökmesin diye uğraşıyoruz ben elime bi kürek alıyorum ve tavana doğru tutuyorum sonra o anda birdaha gök gürlüyor sonra yere tavandan biseyler dökülüyor ama ne olduğunu hatırlamıyorum sonra biran karanlık oluyor rüyam sonra tekrar devam ediyor rüyam etraf yine hafif karanlık yağmur durmuş dışarda sanki hiç bişey olmamış gibi dayımgil ve bizim aile oturmuş yemek yiyoruz sonra biranda uyandım ve uyanmanın hemen ardından aradan 5/6 saniye geçtikten sonra sabah ezanı okunmaya başladı sizce bu rüyamın yorumu nedir ezan okunacağı sıra uyanmam fln ne anlama geliyor yorumlarsanız sevinirim…

  1. 1001 Rüya Tabiri

   Nur Kardeşim Sizin Bu Rüyanızın Yorumu Şöyle : Elinize kısa zamanda bol para geçeceğine, sağlık durumunuzun çok iyi olacağına, yakın zamanda servet sahibi olmaya işarettir…

 8. Rüyada evimdeyim dışarda sağanak bir yağış var bende evde yalvararak ve agliyarak Allaha dua ediyordum yağmur yağarken

  1. 1001 Rüya Tabiri

   Esra Kardeşim Rüyanızın Yorumu Şöyle : Kendi hayatınıza çekidüzen vermeniz gerektiğine, çekilen zahmetlerin karşılığını almaya, eninde sonunda başarının sizinle birlikte olacağına işarettir…

  2. Hocam kaynanam rahmetli oldu ruyamda Bana siyah kapali bir semsiye getiriyor ama yagmur yagmiyordu

  3. 1001 Rüya Tabiri

   Nesli Kardeşim Sizin Bu Rüyanızın Yorumu Şöyle : Yeni bir şeyler almaya, bir yerden başka bir yere göç etmeye, sırların meydana çıkmasına, güzel haberleri almaya işarettir…

 9. Ruyada yagmur tövlenin ustunu yani catini ucuruyor diyer ruyamda kizim sinav neticelerine bakiyor ve memnun kalmadigini hiss ediyorum .ruyalar ayri gercek hayatda kizim ve oglumun sinav neticesini bekliyoruz,kotu bir seymi olacak???

  1. 1001 Rüya Tabiri

   Azeri. Kardeşim Rüyanızın Yorumu Şöyle : Mutlu günlere, güç ve iyi bir gelecek sağlayacak bir işe başlanacağına, problemlerin çözümünün göründüğünden daha kolay olduğuna ya da olacağına işarettir…

 10. rüyamda çok geniş bir alanda etrafında hiç bişey olmayan bir yerde(gece değil ama yağmur yağacağı zaman hava kapatir karanlık olur ya ondan biraz daha koyu) yürüyorum. ve ben çpk mutluyum huzurluyum yalnızım..bu alanın sonu gözükmüyor ve hiç bir şey yok bomboş betondan bir zemin.yağmur çiselemeye başladı hiç şiddeti de artmadı.sonra sadece bir yerde sanki bir vana açılmış ve cam bir borudan tek bir noktaya tazzikli şekilde yağmur yağıyor. ve dediğim sanki cam bir sulama borusundan ama bir tek oraya orda da herhangi bir şey yok yani yere akıyor .kafamı kaldırıp bakıyorum gökyüzüne kadar gidiyor.fotoğrafını çekmek istiyorum.ilkinde olmadı ikincisinde çektip.hocam yorumlarsanız sevinirim..teşekkür ederim..

  1. 1001 Rüya Tabiri

   hayır olsun kardeşim rüyanın yorumu şöyle : Mala, evliliğe, yuva kurmaya, hal ve hareketlerinizde daha temkinli olmanız gerektiğine, kadına, bereket ve bolluk içinde yaşayacağınıza, para kazanmaya, güzel bir yaşama, iyi bir rızka, iş yaşamınızdaki olayların sizi mutlu edeceğine ve bu durumun sizin çevrenize mutluluk veren birinin yapacağına, sınırsız sevgiye işarettir…

 11. Rüyamda eskiden bi dönem flört ettiğim kişiyi ve annesini gördüm. Güya onların evine gidiyorum. Yüksek bir ses gelio evlerinin karşıki dağından sonrada su baskını oluo hatta onların evine kadar olyo. Karşıki dağda patlama gibi sesten sonra bildiğin o tarafa doğru su fışkırıyor. Ama bize bişe olmuo sadece evin içindeyken korku oluyor bende. Onlarsa normal karşılıyor sanki daha evelde olmuş gibi. Çocukla ve annesiyle kaynaşıyorum evin kızı gibi oluyorum ve onlarla yaşıyorum. Sonra annesi bi bilmece soruyor bilemiyorum benim bi kız arkadaşım bilio. Çocuk beni hatalarımla eksiklerimle bana ısınıyor.Sanki zamanla çocuk beni daha çok seviyor ve evlilik düşünmeye başlıyor. Annesi ben çocuk üçümüz eğleniyoruz evde akarabaları falan geliyor. Fakat ben her dediklerini yapıyorum. Hizmet açısından falanda bazen elim ayağıma dolaşıyor annesi sanki o zamanlar falan yanlış anlıo beceremiyor falan gibisinden. Böyle ufak tefek sorunlar olabiliyor.Bir gün çocuk bana diyorki ben ona konuşurken sen de bırakıp gidersin diyorum o da hayır ben seni bırakamam artık diyor. Neden diyorum. Seviyorum çünkü diyor. Değişik güzel bir rüyaydı. Yorumlarsanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

  1. 1001 Rüya Tabiri

   Yaren kardeşim rüyanın yorumu şöyle : Sevinmeye, sıkıntılardan kurtulmaya, zor ve kötü günlerden sonra güzel günlerin geleceğine, çok iyi bir haber alıp sevinileceğine, çok yakında mutlu olacağınız hayata başlayacağınıza, zengin olmaya, istenilen işin gerçekleşeceğine, eş aile çoluk çocuk anne baba ve yakın akraba ile ilgili endişeler taşıdığınıza ve bundan dolayı çok sıkıntı içinde olduğunuza fakat bu sıkıntıyı atlatmanız gerektiğine işarettir…

 12. Rüyada hayata olan babamızın öldüğünü görmek ve evlatlarının mezarının üstüne kendi bağırsaklarını sermesi ve ardında mezarın yakılması ve hemen yan tarafta temiz bir mezarın evladının resmi olması

  1. Rüya Yorumcusu

   Anonim kardeşim rüyanın yorumu şöyle : Sıkıntılarla uğraşılacğına, namusunuzun korunacağına, iyi veya kötü haber alacağınıza, bazı tartışmaların meydana geleceğine, mirasa konmaya, mal mülk edineceğinize, hayatınızın düzene girmesi için elinizden geleni yapmanız gerektiğine işarettir…

Rüyanızı yazın, yorumlayalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: İçerik korunmaktadır !!