Rüyada Vişne Görmek Neye İşarettir? Dini İslami Diyanet Tabiri

Rüyada vişne ağacı görmek veya vişne ile ilgili herhangi bir sahnenin olduğu rüyanızın anlamını tüm detaylarına kadar ağşağıdaki rüya tabirimizden okuyabilirsiniz. Bu rüya analizi ünlü diyanet, islami ve dini rüya alimleri tarafından derlenmiştir.

Rüyada Vişne Görmek

Rüyada vişne görmek veya vişneden yapılmış tatlılar, şerbetler içmek ve yemek, helal yiyeceğe, ekşi vişne görmek ise, haram mala yorulur.  Rüyada gördüğünüz vişne, sizin ve yakınlarınızın mutlu günler yaşayacağınıza, sağlık durumlarınızın tamamen düzeleceğine, işlerinizin başarıya ulaşacağına yorumlanır.

Rüyada Vişne Yemek

Rüyada vişne yediğini veya bir başkasının vişne yediğini görmek, başkası tarafından gelecek bir mal ile tabir olunur. Rüyada tatlı vişne yediğini gören kimse, helal mal temin eder. Ekşi vişne yiyen kimse ise haram mal temin eder. Vişne yediğinizi görmek sizi çok seven bir dostunuzdan veya akrabanızdan hayırlı bir haber alacağınıza işaret sayılır.

Rüyada Vişne Ağacı Görmek

Rüyada görülen vişne ağacı rüyayı gören kimsenin oğlu olur. Mevsiminde görülen vişne ve yerse eline helâl para geçer. Rüyada vişne ağacı görüldüyse bu rüya çok hayırlıdır. İster yapraklı, ister yapraksız olsun vişne ağaçlarının rüyası yorumcular tarafından daima hayırla yorumlanmıştır. Yaşlı bir vişne ağaç görmek; yaşamınızın uzun ve mutlu olarak geçeceğine, ömrünüzün çok uzun olacağına işarettir.

Rüyada Vişne Toplamak

Rüyada kendini veya bir başkasını vişne toplarken görmek hayırlı bir habere işarettir. Bir başka alime göre de hastalıktan şifa bulmaya ve sevince işarettir.

Rüyada Vişne Suyu İçmek veya Görmek

Vişne suyu içtiğini rüyasında gören kişi iyi haberler bekkliyor demektir. Vişne suyu müjdeli bir habere delildir.

 Rüyada Vişne Reçeli Görmek

Rüyada vişne reçeli görmek veya yediğinizi görmek, işinizde oldukça önemli kâr elde edeceğinize, evinizde vişne reçeli yaptığınızı görmek, çok sevinçli bir haber alacağınızı müjdeler. Rüyada bir reçel kavanozu görmek, yakında çok sevindirici bir haber alacağınıza işarettir. Reçel yemek mutluluk ve refahtır.

Rüyada Meyve Görmek

Rüyada görülen her türlü meyve, mal, servet ve evlât olarak yorumlanır. Rüyada meyve görmede önemli olan husus, meyvenin mevsiminde görülüp görülmediğidir. Mevsiminde görülmeyen bir meyvenin rengi de önemlidir. Rüyada görülen mevsimsiz meyvenin sarısı hastalık, siyahı üzüntü, dert ve ölümdür. Yeşil renklisi servet kaybı, zarar ve ziyan; kırmızı renklisi tasa ve telaş demektir. Mevsiminde yenen meyve ise çocuk, mal, servet, izzet, kazanç ve ferahtır. Meyve ağacını kesilmiş veya kırılmış görmek, gam ve keder olarak yorumlanır. Meyveleri oturduğu yerden topladığını görenin kimsenin eline zahmetsiz mal geçer. Dağlarda bulunan sahipsiz meyveler görmek, ilim, rızık ve hiç kimsenin minneti olmaksızın sırf tanrıdan gelecek hibe ve ihsanlara işaret eder.

Vişne Bahçesi Görmek

Rüyada görülen vişne bahçesi, kişinin hanımıdır. Bahçesini suladığını gören kimse karısıyla iyi geçinir. Kadın için bahçe görkemli ve rahat bir hayattır. Hâmile bir kadın bahçe görürse kız doğurur. Gül bahçesi hüzün ile karışık bir hayattır. Bir gül bahçesine sahip olduğunu ve bütün güllerin açtığını görmek, refahın zirvesinde, aşk yüzünden hüzne dûçar olmaktır. Güz mevsiminde, bir bahçede üzerine sarı yapraklar düştüğünü gören kimse büyük üzüntülere düşer, maddî geliri azalır.

 • Rüyada vişne, tatlı ise helal mala, ekşi ise haram mala yorumlanır.
 • Bir vişne bahçesine girip orada güzel ağaçlar, meyveler ve güzel genç kadınlar bulunduğunu gören kimse ölümü çok rahat ve huzurlu olur.
 • Tatlı vişne rızka ve ilme delalet eder. Ham vişne borca işarettir.

“Rüyada Vişne Görmek Neye İşarettir? Dini İslami Diyanet Tabiri” konusunda 8 mesaj

  1. merhaba isa ..: böyle bi rüya görmek, iş hayatında kazancın artacağına işarettir. Kâr, kazanç ve bereketi artar, ömrü uzun olur. Sahip olduğunuz mallarınızın ve işlerinizin değer ve kıymetinin artacağına işarettir. Bir başka alim ise şöyle der rüyayı gören bir topluluğa yardım eder. Yolculuğa çıkmaya gezmeye işarettir. Ayrıca şeref ve itibar kazanmak olarak da yorumlanır. büyük bir makama ulaşır, her hususta gücü artar.

 1. Rüyamda ağzıma susam bulaşmış karşımda arkadaşlarım duruyor ama bana söylemiyorlar ağzımda susam olduğunu. Bende okulun müdürüyle konuşuyorum müdür benden uzak duruyor ağzımdaki bulaşıktan dolayı. öyle olduğumdan habersizim Sonrasında farkedip aynaya bakıp bana niye söylemediniz diye arkadaşlarıma kızıyorum. Üç tanede başörtü iğnesi vardı. Misafir bizim evde unutmuş. Çok güzeldi. onları başıma takmak istiyordum.

 2. Oncelikle sunu soylemek istoyorum sizin yorumlarinizi cok merak ettigim icin size sormak istedim ve visne ile ilgili degil ruyam..ben yurt disinda yaşıyorum ruyamda Turkıyede okuldayım direk sınıfa giriyorum gerı cıkıyorum, okuldan cıkmaya çalışıyorum bussuru yöntem deniyorum sacma sacma sonra biri geliyor (erkek)gel Yağmur dıyor biniyorum arabaya sonra bi kız daha var ve bır erkek daha sonra birden taxıye bınıyoruz ciğerciye gidiyoruz sonra orda adamlar bana bakıyo bende cocuga soruyorum bana nıye bakıyorlar dıyor onlar senı kendilerinden sanıyor ama benide gorceksın boyle turkıyeyle ılgılı cok az sey biliyorum, turkcem cok kötü.. ruyam boyleydi inşallah cevap verirsiniz. Simdiden tesekkurler

 3. engin yılmaz

  rüyamda kendimi bir mahkemede gördüm güneşli bir havada eşimden ayrılmış şekilde oğlumu kucama alıyorum ve ağlıyorum eşim geliyor boşuyormuşun beni diyor mahkeme salonuna ben çıkarken o girdi

  1. Rüya Yorumcusu

   Engin kardeşim rüyanın yorumu şöyle : Sıkıntıya,şiddete,heyecan ve olaylarla karşı karşıya olduğunuza,can sıkıcı bir habere,bol kazanca,berekete,rahatlığa,zarara,üzüntüye,hayatınızda önemli değişikliklerin olacağına,düşmanlarınızla mücadele etmek zorunda kalacağınıza,yeni bazı zorluklarla karşı karşıya ayrıca aile yaşantınızda büyük bir değişikliğe ve bunun için hazırlıklı olmanızın gerektiğine işarettir…

Rüyanızı yazın, yorumlayalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.