Rüyada Üniversite Görmek, Üniversite Kazanmak

Rüyalarda görülen üniversite; ölüm mü, hastalık mı, bol para mı yoksa evlilik veya bebek haberi mi demek. Rüyada üniversite görmek, üniversite kazanmak farklı yorumlanır. Hemen aşağıda rüyanızın Diyanet ve İslami rüya tabirleri yorumunu, hem iyi ve kötü anlamlarını hem de psikolojideki anlamını ayrı ayrı başlıklara tıklayarak öğrenebileceksiniz. Allah hayra çevirsin…

Rüyada Üniversite Görmek

🙂 Alacağınız bir haberi hayretle karşılayacağınıza üzülüp üzülmemek arası bir hisse kapılacağınıza, talebe iseniz başarılı bir öğrenci olacağınıza işarettir. Rüyada bir üniversite dershanesinde veya salonunda görmek, mali durumunun çok yakında düzeleceğine güzel bir haber olarak kabul edilir.

Rüyada Üniversite Kazanmak

🙂 Rüyada üniversite kazanmak, vatanperver bir kimse olduğunuza işaret sayılır ki, vatanınızın ve milletinizin yükselmesi ve ilerlemesi uğrunda elinizden geleni yaptığınıza işaret eder. Yemekli bir toplantıya katılacağınıza işarettir.

Rüyada Üniversite Sınavına Girmek

🙂 Yüksek mevki, itibar ve şeref ile yorumlanır. Elinize geçen fırsatları iyi kullanarak kısa zamanda mevkiinizi yükselteceğinize delil sayılır.

Rüyada Üniversite Arkadaşını Görmek

🙂 Bozuk olan işlerinizin düzeleceğine, dargın olduğunuz kimselerle barışacağınıza, bunların yardımı sayesinde işlerinizin düzeleceğine işarettir. Yakın bir zamanda seyahate çıkacağınıza işaret sayılır.

🕋Diyanet ve İslami Alimlerin Yorumu

Kirmani: “Manen yüksekliğe, izzete ve rifate delalet eder. Hayatta hiçbir zaman yoksulluk bilmeyeceğinize, daima reiçinde yaşayacağınıza işarettir.,” demiştir.

👁‍🗨Psikolojideki Anlamı

Rüyada Üniversite Görmenin Psikanalizi: Bireysel potansiyelimizi ve öğrenme yeteneğimizi temsil eden bir simgedir. Ancak bazı durumlarda, rüyayı gören kişinin üniversite dönemindeki anılarına gönderme yapıyor da olabilir.


Bu Duaları Kaçırmayın!

BİZİ TAKİP EDİN RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM: Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi takip edebilirsiniz. Ücretsiz rüya yorumu için de BURAYA TIKLAYIN ve rüya uygulamasını indirin. Uygulamanın içindeki sayfaların altına rüyanızı yorum olarak yazın, rüyanız (kahin) tarafından hemen yorumlansın.


25 thoughts on “Rüyada Üniversite Görmek, Üniversite Kazanmak”

  1. Merhaba rüyamda olmuşken annem yatağının ayak ucuna 4 delikli düğme atıyordu yatakta öylece anneme bakıyordum düğme sanki biyerden sökülmüştü üzerinde ip kırıntıları vardı rüyamı yorumlarsanız memnun olurum çok teşekkürler allaha emanet olun

    Reply
    • Merhaba Kardeşim Rüyanın Yorumu Şu Şekildedir : Uzaklardan bir misafirinizin geleceğine, girişeceğiniz yeni bir işinizde azminiz sayesinde zoru kolaylıkla başaracağınıza işarettir…

Leave a Comment