Rüyada Un Görmek, Un Çuvalı Görmek, Un Almak

Rüyalarda görülen un; ölüm mü, hastalık mı, bol para mı yoksa evlilik veya bebek haberi mi demek. Rüyada un görmek, un çuvalı görmek farklı yorumlanır. Hemen aşağıda rüyanızın Diyanet ve İslami rüya tabirleri yorumunu, hem iyi ve kötü anlamlarını hem de psikolojideki anlamını ayrı ayrı başlıklara tıklayarak öğrenebileceksiniz. Allah hayra çevirsin…

Rüyada Un Görmek

🙂 Un rüyası, helal maldır. En iyisi arpa unudur. Dinde doğruluktur. : Rüyada un görmek, zahmetsiz kazanılan helal mala işaret eder. Rüyada un görmek, helal mala ve yiyeceğe yorumlanır. Rüyanızda un gördüyseniz; Alnınızın teriyle para kazanacağınıza, yakınlarınız ve dostlarınız arasında itibarınızın artacağına işarettir.

Rüyada Un Çuvalı Görmek

🙂 Rüyada un çuvalı görmek; talihinizin açılacağına ve bu sayede rahat bir hayat yaşamaya başlayacağınıza delalet eder. Kendinizi olur olmaz şeyler için üzmemeniz gerektiğine işarettir.

Rüyada Un Almak

🙂 Rüyasında un satın aldığını gören kimse, dindarlığa özenir. Rüyada un almak; zorlukla elde edilecek mala işarettir.

Rüyada Un Helvası Görmek

🙂 Un, undan imal edilen yiyecekler, ilim ve islamdır. Rüya sahibinin dininin sağlam ve istikametinin doğru olduğuna işarettir.

Rüyada Un Elemek

😐 Rüyada un eleyen, dinini dünya ile değişir. Bu rüyayı gören kimse; para hırsıyla her fenalığı yapar.

🕋Diyanet ve İslami Alimlerin Yorumu

Danyal (a.s.): “Un, zahmetsiz ve sıkıntısız elde edilen helal mal anlamına gelir. Arpa unu dindarlığa, kuş darısı unu cimri birin­den büyük güçlüklerle elde edilen az mala işarettir. Un sattığını gören di­nini, dünya için yani maddiyat için satar,” demiştir

Ebu Sait El Vaiz: “Pirinç unu güçlükle elde edilen mal demektir. Hububattan herhangi bi­rinin unu, o tanenin delalet ettiği şeyle tabir olunur. Ancak un rüyası ge­nellikle kolaylığa ve sıkıntı çekmeden bir şeylere sahip olmaya delalet eder. Buğday unu kısa sürede çok kar getiren helal ma­la, yani ticarete delalet eder,” demiştir.

👁‍🗨Psikolojideki Anlamı

Rüyada Un Görmenin Psikanalizi: Hamurun, dolayısıyla ekmeğin ana maddesi olan un, düşleri­mizde temel ihtiyaçları simgelediği gibi, kimi zaman anne figürünü de çağrıştırır. Çuvallar içinde bol miktarda un, kimi yaklaşımla­ra göre bereket simgesidir.

Anonim Rüya Yorumları

  • Un sattığını gören kimse, para hırsıyla her fenalığı yapar.
  • Rüyasında un sattığını gören kimse, dünya malı için dinini satan kimseye işarettir.

Bu Duaları Kaçırmayın!

BİZİ TAKİP EDİN RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM: Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi takip edebilirsiniz. Ücretsiz rüya yorumu için de BURAYA TIKLAYIN ve rüya uygulamasını indirin. Uygulamanın içindeki sayfaların altına rüyanızı yorum olarak yazın, rüyanız (kahin) tarafından hemen yorumlansın.


4 thoughts on “Rüyada Un Görmek, Un Çuvalı Görmek, Un Almak”

  1. rüyamda annem binanın önünde ütü yapıyordu bende bir torbada un vardı bir torbada da toz çamaşır deterjanı vardı onları bir kaba boşaltıyordum koşarak bir köpek bize doğru geldi arkasından sahibi koşarak geldi ben köpekten korktum sonra köpeğin sevgi istediğini gördüm köpeğin başını okşadım sahibi köpeği aldı gitti binadan komşumuz aşağı indi oğlu ile birlikte bende o ara uyandım zaten.

    Reply
    • Anonim Kardeşim Sizin Bu Rüyanızın Yorumu Şöyle : Maddi ve manevi konularda kazanç sağlanacağına, iyilik yolunda sebat etmeye, emel sahibi olmaya, sonuçları almaya işarettir…

    • Eşref Kardeşim Sizin Bu Rüyanızın Yorumu Şöyle : Hayır üzerine toplanmaya, emeklerinizin karşılığını mutlaka alacağınıza, beklediğiniz başarılarınızı daha çok elde etmeye işarettir…

Leave a Comment