Rüyada Traktör Görmek, Traktör Sürmek, Kullanmak

Rüyada Traktör Görmek

Rüyada görülen traktör, çalışarak elde edilecek bir mal ile tabir olunur. Bazen bu rüya, sırların ortaya çıkmasına ve bereketin ziyadeleşmesine işaret eder. Rüyada traktör görmek; Çiftçi iseniz, bu yıl içinde tarlalarınızdan bereketli mahsul alacağınıza işaret eder. Rüyalardaki traktör; Dürüstlük sizin karakterinizin bir yansıması olduğuna ve tüm ilişkilerinizi bu doğrular açısından sürdüreceğinize işarettir. Eğer rüyanızda traktöre binmiyor uzaktan bakıp seyrediyorsanız; Kısa süreli bir tatile çıkaca­ğınıza ya da piyasalardaki durgunluğunu sizi de etkilemesiyle işyerinizi kısa bir süre için kapatacağınıza veya birine emanet edeceğinize işarettir.

Rüyada Traktör Sürmek

Düşlerinizde traktör sürmenin anlamı; Yaşadığınız bir olaya aşırı bir şekilde sinirleneceğinize, karşılık veremediğinizden ötürü de içinizi sıkıntıların kaplayacağına işarettir. Diyanet rüya tabirleri yorumcularına göre rüyada traktör sürmek; hareketlerinizi kısıtlayan tüm ilişkilerinizi bozarak rahata ereceğinize işarettir.

Rüyada Traktör Kullanmak

Traktör kullandığınızı görmek: İşlerinizin, yatırımlarınızın karşılı­ğını bol bol alacağınız anlamına gelir. Rüyada Traktör kullanmak, kendinizde saklı kalması gereken zayıf taraflarınızı başkalarının ağzına vermenin hiçbir gereği olmadığına işarettir. Bir başka yoruma göre de; ileride evlenebileceğiniz birisiyle arkadaşlık kuracağınız anlamına gelir.

Ruyada Traktor Gormek-Traktor Surmek-Kullanmak-ne demek-diyanet-1001ruyatabiri
Ruyada Traktor Gormek-Traktor Surmek-Kullanmak-ne demek-diyanet-1001ruyatabiri

Rüyada Tarla Görmek, Tarla Sürmek

Rüyanızda tarla gördüyseniz; Şaşınızın açılacağına, iş güç sahibi olacağınıza, sıkıntısız günler geçireceğinize işarettir. Tarla rüyâsı evlilik, yolculuk, mîrâs, ortaklık ve lâyık olan için makâmla tâbir olunur. Rüyâ sâhibi has­taysa, şifa bulur. Tarlasını deniz bastığını gören, ka­rısından ayrılır. Çukurlukla dolu tarla gören, hîlekâr bir kadınla evlenir. Tarla toprağından kerpiş veyâ tuğla yapan, helâl kazanç için gayret eder.

Rüyanızı yazın, yorumlayalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.