Rüyada Tecavüz Görmek, Tecavüz Etmek, Edildiğini Görmek | Dini, İslami, Diyanet

Rüyada tecavüz sahnesi görmek veya tecavüz etmek, edildiğini görmenin ne anlama geldiğini ünlü rüya alimlerinin anlatımlarıyla aşağıda bulabilirsiniz.

Rüyada Tecavüz Görmek

Rüyanızda bir kimseye tecavüz ettiğini görmek, bir aşk macerası geçireceğinize, bu rüya orta yaşlı bir kimse tarafından görülmüş ise, başka bir kimsenin aşk macerasına burnunu sokacağına, genç bir kadın tarafından görülürse, açıkça ailesiyle tanıştırılmayan birisi ile hoş fakat gizli bir dostluk kuracağına delalettir. Rüyada tecavüz görmek ise kendisi için çok sakıncalı ve tehlikeli olacağına işarettir.

Rüyada Tecavüz Edildiğini Görmek

Rüyada tecavüz edildiğini veya tecavüzün rüyayı gören kimsenin evine, dükkânına veya iş yerine yapılmış ise, yakında yapacağını düşündüğü atılımın boşa çıkacağına, aile içinde büyük bir paniğe sebep olacağına işarettir.

Rüyada Tecavüz Etmek

Rüyada tecavüz ettiğini görmek veya başkalarının hakkına tecavüzde bulunmak, uyanıklığa; eğer ticaret yapıyorsa başka kişilerin kârlarından faydalandığına; memur ise bir işi yapmak için rüşvet aldığına; esnafsa terazi hilesi ile insanların hakkını yediğine; işçi ise yaptığı işlerde dalga geçerek patronunu zarara soktuğuna; ev kadını ise kocasının kazancını gerekmeyen yerlere harcayarak, kocasına zarar ettirdiğine işarettir. Rüyada bir başkasının ırzına tecavüz ettiğinizi görmek, yakında bir kötülükle karşılaşacağınıza ve başına büyük bir bela geleceğine işaret eder. Rüyada bir başkasının ırzına geçtiğini gören, yakında bir kötülükle karşılaşacak demektir.

Rüyada Irz ve Namus Konusu:

Rüyada ırz konusunda, bir toplumda konferans veya bir konuşma yaptığınızı görmek veya yapanları dinlemek, size kötü niyet besleyen kimselerin olduğuna, ilk fırsatta bir saldırıya uğramanız ihtimali bulunduğu için, ihtiyatlı bulunmanız gerektiğine işarettir.

Rüyada Cinsel İlişkiye Girmek

Rüyada cinsi münasebet görmek (rüyada ilişkiye girmek) yardımla yorumlanır. Rüyada cinsî münasebette bulunmak büyük bir rütbeye işaret etmektedir. Rüyada bir kadınla münasebette bulunmak; çok yüksek bir mevkiye ulaşacağına işarettir. Büyük ve makam sahibi bir kimse ile bu ilişkiyi yaptığını gören kimse, onun aracılığı ile bazı faydalar sağlar. Nikah düşmeyen ya da aileden bir yakını ile cinsî ilişkide bulunduğunu gören kimse, o yakınına karşı saygı ve sevgisini yitirir. Rüyada bir kadınla sevişmek çok büyük bir mevkiye çıkmış bir kişiden büyük bir yardım göreceğine delalettir. Bu sırada meni gibi bir şeyi görmek; bu rüya uyanıkken gusul icabedeceği için yorumlanmaz. Bir kişinin tanımadığı bir kadınla sevişmek ve cima etmek hükümet tarafından bir yardım göreceğine işaret eder.

Sevgiliyle İlişkiye Girmek

Rüyada sevgilisiyle ilişkiye girmek veya öpüşmek,  büyük bir zattan iyilik göreceğine delalettir. Kişi sevgilisiyle cinsî münasebette bulunursa murada erişileceğine işarettir.

Tanıdığın Biriyle İlişkiye Girmek

Rüyada tanımadığı bir kimse ile cinsî ilişkide bulunan kimse, servetini israf eder. Rüyada tanıdığın veya arkadaşınla ilişkiye girdiğini (münasebette) bulunduğunu görmek; bir başka kimseye hediye vereceğine işarettir.

“Rüyada Tecavüz Görmek, Tecavüz Etmek, Edildiğini Görmek | Dini, İslami, Diyanet” konusunda 3 mesaj

  1. Rüyamda biri bana saldırıyordu imdat deyince çocuğu ikitane adam tuttu dışarı attı sonra döndü koşarak kız çocuğunun odasına girdi odadan imdat sesi gelince kızım diye koştum ama geç kalmışım çocuk 16 yaşlarında kız çocuğu da öğle 35 yaşındayım kızım yok.

  2. Rüyamda köyde pınar yanındaydım, kendimde köylü kıyafetinde idim, yine köylü kıyafetinde bir kadın geldi, pınarın bulundugu yer açık alan ama ben pınarın duvarını siper alarak kadına tecavüz ediyorum, bir taraftanda pınarın duvarından dolayı kimse görmedi, bir şey ispat edemezler diyorum, kadın ise yanımda duruyor ve durumdan şikayeci degil

    1. Rüya Yorumcusu

      Anonim kardeşim rüyanın yorumu şöyle : Aşk yaşamınızda bazı sorunlar yaşayacağınıza,kötü günler geçireceğinize,aşk ilişkisine üçüncü bir şahsın karışacağına,başarı ile sonuçlanacak bir işe girmeye,gizli bir ilişkiye gireceğinize,son zamanlarda sağlığınızı çok ihmal ettiğinize,başarı kazanacağınıza,özel yaşamınızda dertler yaşayacağınıza işarettir…

Rüyanızı yazın, yorumlayalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.