Rüyada Tavuk Görmek Ne Demek Diyanet

Rüyada tavuk görmek veya tavuk yemek ne anlama gelir diye merak edenlere çok kapsamlı bir rüya tabiri hazırladık. Dini, islami, diyanet ve rüya alimlerinin ışığında hazırladığımız bu tavukla ilgili rüya tabirinin sorularınıza yanıt bulacağınıza inanıyoruz.

Rüyada Tavuk Görmek Neye İşarettir?

İbn-i Kesir’e göre; tavuk görmek kadınla yorumlanır. Piliçler de çocuklardır. Rüyada tavukçu görmek veya tavuk satan kasap görmek veya tavuk satan biri olduğunu görmek herkese hizmet eden hayır sahibidir. Rüyada görülen tavuk, fakir ama güzel bir kadınla tabir olunur.

Rüyada kümes hayvanlarından yumurtlayan cinslerinden birini görmek, genç bir erkek için, yüksek mevkide bulunan bir kimsenin düşmanlığından korkup çekinmesi gerektiğine, orta yaşlılar için, daha fazla tecrübe edinmeye çalışması gereğine, hiç evlenmemiş bir kadın için, bir çiftçi ile evlenip çiftlik hayatı yaşayacağına işaret sayılır. 

Rüyada siyah tavuk görmek, daha iyidir. Evine bir tavuk girip orada yumurtladığını görmek, güzel bir kadından mal elde edeceğine işarettir. Bir tavuğu tuttuğunu ve onun horoz gibi piliçleri olduğunu görmek evlat ile tabir olunur. Bir kimse rüyasında tavuğu evinde ötüyor görse, o kimsenin belâlı, isyankâr ve belâlı bir kimse olduğuna işaret eder.

Rüyada Tavuk Yemek Ne Anlama Gelir?

Rüyada tavuk yemek veya tavuk eti yemek, bu rüya mal elde etmeye işaret eder. Rüyada tavuk göğsü yemek, rüyasında bunu yediğini gören kimse helal mal elde eder. Hastalıktan şifa bulur ve bir çok hayrı elde eder.

Rüyada Tavuk Eti Görmek

Tavuk eti ve tüyü, mal ve nimettir. Malınıza mülkünüze gelecek artışa berekete işarettir.

Rüyada Pişmiş Tavuk Ne Demek?

Rüyada pişmiş tavuk gören kimse için o rüya, hayırsız insanların söz sahibi olmalarına, hayırsız ve kötü işlerin göz kırpmadan ve düşünülmeden yapılmasına işaret eder.

Rüyada Çiğ Tavuk Neye İşarettir?

Rüyada çiğ tavuk görmek, ahmak ve güzel bir kadındır. Bazı yorumcular rüyada çiği tavuk görmeyi hizmetçi olarak yorumlamışlardır.

Rüyada Tavuk Sürüsü Görmek

Rüyasında bir çok tavukları olduğunu gören, bir topluma başkan olur. Birçok tavuğu bir araya toplayıp onları bir yerde toplamak bol rızık ve elde edilecek mal ile tabir olunur.

Rüyada Tavuk Kesmek

Rüyada tavuk kesmek, bir tavuğu kestiğini gören, genç bir kızla evlenir. Bir piliç kestiğini görenin hizmetçisinin çocuklarının başlarına bir felaket gelir.

ruyada-tavuk yumurta-gormek-haslanmis-yumurta-gormek-kirik-yumurta-yemek-toplamak-almak-cok sayida yumurta sarisi-cig yumurta
ruyada-tavuk yumurta-gormek-haslanmis-yumurta-gormek

Rüyada Tavuk Kovalamak

Rüyada tavuk kovalamak, yalan söylemeye, dedikoduya (koğuculuğa), zenginlikten fakir olmaya ve insanların arasını bozmaya işaret eder.

Rüyada Yumurtlayan Tavuk Görmek

Tavuğun yumurtladığını gören kimsenin bir çocuğu dünyaya gelir. Bir tavuğun gelip de rüya sahibinin evine yumurtladığını görmek, zengin bir kadın tarafından yapılacak mal yardımına işaret eder.

Rüyada Tavuk Sürüsü Görmek
Rüyada Tavuk Sürüsü Görmek

BİZİ TAKİP EDİN RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM: Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz. Rüyalarınızı ücretsiz yorumlatmak için de BURAYA TIKLAYARAK rüya uygulamasını indirip uygulamanın içindeki sayfaların altına yorum olarak yazarsanız rüyanız (kahin) tarafından hemen yorumlanır.

“Rüyada Tavuk Görmek Ne Demek Diyanet” konusunda 10 mesaj

 1. Merhaba bu gece rüyamda yanimda tanimadigim 1 erkek ve 1 kadin vardi. 1den fazla tavuk vardi. Bu erkek ve kadin tavuklara dokunuyorlardi tavuklarda yumurtluyordu. En sonki tavuk yumurtlayamadi. Sonrasinda uyandim zaten anlami nedir

 2. Rüyamda uzun zamandır gitmek istediğim bir şehre gidiyordum. Orada yeşil bir alanda bir sürü siyah tavuk gördüm, tavuklardan birini görmeyip, yanlışlıkla öldürdüm.

  1. merhaba anonim rüyanız islami tabire göre şöyle yorumlanır; zenginliğe ve bol rızık demektir. Bu rüya arzuların gerçekleşmesi, insanlar arasında itibar, sevinç ve yüksek mevkiye gelmekle de tabir olunur. bu rüyayı gören kimsenin sağlığının iyi olacağına, çok sadık bir arkadaşla tanışacağına işaret vardır.

  2. rüyamda önce ağacın dibində iki tane çatlak yumurta ardindan ise bir kafes dolusu tavuk gördüm. rüyam ne anlama gelir?

  3. Rüya Yorumcusu

   Anoniç kardeşim rüyanın yorumu şöyle : Büyük günahlardan uzaklaşmanız gerektiğine, haram mal edineceğinize, bazı arzuların er ya da geç gerçekleşeceğine, bazı yeni sırlar keşfedeceğinize, rahata kavuşacağınıza, dostluklarınızın sağlam olacağına, yeni bir sosyal çevreye adım atacağınıza işarettir…

 3. rüyada ablamlar la tavuk almaya gitmiştik bir sürü tavuk vardı gittiğimiz yerde birden kayınvalidem çıktı bana zorla tavuk aldırdı. Ne olabilir acaba…?

  1. Rüya Yorumcusu

   rüyanın yorumu şöyle : gayet samimi ve içten biri ile evlenmeye,hayatta önemli ilerlemeler kaydedeceğinize,aile yaşamınızın güzel ve düzenli olacağına,mutlu günler geçireceğinize,bir süre canınızın sıkılacağına,bu sıkıntıların sonunda mutluluğa ve huzura ermeye rahata kavuşmaya,iş yaşamında başarılı olacağınıza işarettir…

 4. Rüyada şeytanın bana ve arkadaşıma dokundu ve dokunduğu kolumuz buruştu .ama şeytan görünmezdi bir eve geçdik ve bi daha gelmesin diye la ilahe illallah ve bu gibi sözləri söyledik

  1. Rüya Yorumcusu

   hedeflerinize ulaşabilmek için kötü alşıkanlıkları yok etmenize,bir takım tehlikelerin farkında olunmasına,zorlukları ve kötülükleri aşabilmek için yeteri kadar güce shaip olacağınıza işarettir…

Rüyanızı yazın, yorumlayalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: İçerik korunmaktadır !!