Rüyada Sosis Görmek, Sosis Yemek

Rüyada Sosis Görmek

Rüyada görülen sosis, kendisinden az fayda umulan mala işarettir. Kıyılmış et, hüsran ve zarar; pastırma, sucuk, salam, sosis gibi etler beraberinde üzüntü ve kaygı getiren maldır. Ruyada sosis gormek; Olaylar karşısında soğukkanlılığınızı ve sükunetinizi kaybet­meyeceğinize, ancak tedbiri de elden bırakmayacağınıza işarettir.

Rüyada Sosis Yemek

Sosis yemek: Rüyada sosis yediğini gören kimse, para kaybeder. Rüyada sosis yediğinizi görmek, bugünlerde oldukça önemli bir para kaybına uğrayacağınıza veya büyük masraflara gireceğinize işarettir. Sosis yediğini gormek; Kendinizi saçma düşüncelere kaptıracağınıza, fesatlığınız yüzünden çok kişinin kalbini kıracağınıza işarettir.

Rüyada Sosis Yapmak

Sosis yapmak; Bir konuda uyarı anlamına yorumlanır. Gereksiz yerlere bur­nunuzu sokmamak, kulaktan dolma ve yalan olabilecek bilgileri hakikatmiş gibi anlatmamak şeklinde yorumlanabilir. Sosis yaptığını görmek, Dertlerin ve sıkıntıların ba­şınızdan eksik olmayacağına talihinizin bir türlü yerinde olmayacağına işa­rettir.

Rüyada Yemek Görmek, Yemek

Yemek görmek veya sofrasına birçok yemeğin konduğunu ve kendinin de sedirde oturdu­ğunu görmek şan, şeref, şöhret, mevki, makam, sünnet ve düğün ziyafeti müjde, düğün, zenginlik, hayır ve menfaatle tabir olunur. Ziyafet sofrası kurulmuş ve çeşit çeşit yemekler sofraya konmuş olduğu halde kimsenin sofraya oturmadığını görmekte hayır yoktur. Kendisi için kurulmuş olan bir sofradan birçok misafirin yemek yediğini gören, eğer layıksa büyük bir mevki elde edip halka hükmeder; eğer layık değilse halka iyilikte bulunur ve yardım eder.

Kirmanî’ye göre, ziyafet sofrasından yemek yediğini gören hayır ve rızık elde eder. Kurulmuş olan bir sofradan yemek yediğini gören, bekarsa evlenir. Sofrada önündeki yemeğin ota dönüştüğünü gören yoksul düşer. Ziyafet sofrası kurmak uzun ömre, sofrayı toplamak ölümün yaklaştı­ğına işarettir.

Rüyada Et Görmek

Rüyada et yemek pek de iyi bir rüya olarak yorumlanmaz, fena bir dedikoduya, koyun eti hastalığa veya felakete, küş eti ise yiyenin muradının olacağına delalet eder.Belirli bir düzene kavuşamamanız zararınıza sebep oluyor anlamına gelir.

Rüyada Sosis Görmek, Sosis Yemek
Rüyada Sosis Görmek, Sosis Yemek
  • Pişmiş et: Mala ve mülke.
  • Çiğ et: İllet bir hastalığa.
  • Taze et: Ve­fat ve asılsız laflara işarettir.
  • Et almak: Kötü bir durumdan dolayı üzüntü­ye işarettir.

Rüyanızı yazın, yorumlayalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: İçerik korunmaktadır !!