Rüyada Sevişmek Görmek, Sevgiliyle veya Eşiyle | Rüyada Cinsel İlişki

Rüyada cinsel ilişkide bulunmak büyük bir rütbeye işaret etmektedir. Büyük ve makam sahibi bir kimse ile bu birleşmeyi yaptığını gören kimse, onun aracılığı ile bazı faydalar sağlar. Birçok kimse ile ilişkide bulunduğunu görmek, halkın faydalanacağı iyi ve hayırlı işler yapmaya veya politikacı ise kazanacağına işaret eder. İhtiyar bir kimse ile sevişmek çok servet anlamına gelmektedir. Çirkin biriyle istemeden cinsel ilişkide bulunmak sıkıntı ve üzüntüdür. Tanımadığı bir kimse ile cinsî ilişkide bulunan kimse, servetini israf eder. Hayvanlarla ilişkide bulunduğunu gören kimse, gücünün son noktasına ulaşır. Nikah düşmeyen bir yakını ile rüyada sevişmek, o yakınma karşı saygı ve sevgisini yitirir.

Rüyada Sevişmek Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada birbirleriyle sevişen bir çift görmek, çevrenizde çok sevilen bir kimse olduğunuza İşarettir. Birbirini kucaklayan iki kişi görmek, eşinizle kavga edeceğinize işaret eder. Evli bir kadının, başka bir kadınla ilişkide bulunması, kocasından ayrılacağına işaret eder. Bir kimse rüyasında ölü bir kimse ile veya ölmüş birisini kendisi ile münasebette görse, o kimsenin öleceğine işarettir. Bir kadınla rüyada cinsî ilişkide bulunan kimse büyük bir zattan iyilik görür. Rüyada seviştiğini görmek genel manada yolculuğa ve dünyada murad ettiği şeye kavuşmaya delalettir. Cennet hurilerinden birisiyle cinsi münasebette bulunan kimse, sevinç ve ferahlıkla dinî bahislerden hayırlı bir şey duyar. Rüyada kendi kendisiyle ilişki kurduğunu görmek; iş istemek için bir makama baş vuracağı anlamına gelir.

Rüyada Biriyle Sevişmek, Cinsel İlişkiye Girmek

Bir kadın rüyasında erkek olduğunu ve kadınlarla cinsel ilişkiye girdiğini görse, şerefli bir mevkiye geleceğine hükmedilir. Düşmanı ile ilişki kurduğunu ve yattığını görmek; ona karşı her hususta üstün geleceğine, tanımadığı bir kimse ile birleştiğini görmek; parasını boş yere harcadığına ve sonunda darlığa düşeceğine, çıplak bir kimse ile ilişki kurduğunu görmek; her ne şekilde olursa olsun rüyada sevişmek, kurduğu veya yaptığı işlerde başarı kazanacağına işarettir.

 • Rüyada cinsel ilişkide bulunduğunu görmek, yardım ve yüksek bir mevkiye alâmettir.
 • Eğer bu rüyayı gören kimse, uyandığında bu münsebetin guslü gerektiren bir belirtisini üzerinde (kilotunda) görürse bu rüya geçerli değildir. Yorumu yoktur. Çünkü bu rüya şeytâni rüyadır.
 • Rüyada düşmanıyla cinsel ilişkide bulunduğunu görmek, düşmanınıza veya düşmanlannıza galib geleceğinize işaret olarak yorumlanır.
 • Cennet hurileriyle cima ettiğini gören kimsenin, dini mertebe alacağına , güzel bir hayat süreceğine alâmettir.

Rüyada Sevgiliyle Sevişmek Ne Demek?

Rüyada bir aşk ilişkisi yaşadığını görmek, aşk yaşamıyla ilgili eksikliklerin ya da sevgi isteğinin göstergesi olarak değerlendirilir. Ancak eğlenceli ve hoş bir ilişki yaşadığını görmek, var olan ilişkiye değer verildiğini ve kişinin onu yitirmek istemediğini gösterir. Rüyada sevgilisiyle, dostu veya arkadaşı ile cinsel ilişkide bulunduğunu görmek; bir başka kimseye hediye vereceğine yorumlanır. Rüyada sevgilisiyle seviştiğini görmek, gören kişi için, gereksiz düşüncelerle günün heba edilmemesi gerektiğine dair bir uyarıdır.

Rüyada Cinsel İlişki görmek

Rüyada görülen cinsel ilişki sahneleri, partnerinizle bir türlü baş başa kalamadığınız ve yakınlaşamadınız durumları sergileyen düşlerdir. Birlikte sessiz ve sakin bir köşe ararsınız ama her yerde başka insanlar vardır. Gizli ve kuytu bir köşe bulmaya çalışır ama bunda başarılı olmazsınız bir türlü. Tam uygun bir yere geldiğinizde, birden başka bir engel ortaya çıkar. Uzmanların “sevişecek yer bulamama” kod adıyla andıkları bu tipik düş, ilginç bir biçimde, cinsellikle ilgisi olmayan bir anlama sahiptir ve günlük yaşamınızda mahremiyetinizin ihlal edildiğini düşündüğü­nüz; kendi kendinizle baş başa kalma fırsatı bile bulamadığınız dö­nemlerde ortaya çıkar. Bazen de, eğer düşünüzde sevişmeyi istedğiniz kişi gerçek sevgilinizse, düşünüzde karşınıza çıkan engeller, gerçek yaşamda ilişkinin yolunda gitmemesine neden olan faktörle­ri simgeliyor olabilir.

Rüyada cinsel ilişkinin yaşandığı bir başka sık rastlanan düş modeli, “yarıda kalan sevişme” teması­nı içerir. Eşinizle ya da sevgilinizle baş başasınızdır ama birbirinize dokunacağınız anda başka birileri belirir ortalıkta; odanıza yabancı­lar girer ve siz duraklarsınız. Bu tür düşler, genellikle süregiden iliş­kinizdeki yakınlığı zedeleyen ve size özel anlara ayak basan kişi ya da faktörlere işaret eder. Eğer yatak odanızda sevgilinizle sevişecek­ken kapı açılıyor ve içeri elinde dosyalarla patronunuz giriyorsa, işi­niz ve iş yaşamınız özel yaşamınızın sınırlarına fazlasıyla girmeye başlamış demektir.

Rüyada Eski Sevgiliyle Seviştiğini Görmek

Rüyada görülen eski sevgiliyle ilişki sahnesi, her iki cins içinde de mutlu bir karşılaşma, eğer istemeden eski bir sevgili ile ilişkiye girdiyseniz, uzun zamandır ödeyemediğiniz bir borç yüzünden üzüleceğinize yorumlanır. Rüyada eski sevgiliniz ile seviştiğinizi görmek, evliler için aile içinde geçecek bir huzursuzluğa, bekâr bir kadın için, sevgilisi ile arasını bozmak isteyen bir kimsenin buna çalıştığına, bekâr bir erkek için, rakibini yeneceğine işaret sayılır. Rüyada ayrılmış olduğunuz eski sevgilinizle cinsel ilişkiye girdiğinizi görmek, eğer gönlünün hoşlandığı bir kimse ile ise, yakında derin bir kedere kapılacağına işaret eder.

Rüyada Cinsel İlişkiye Girmek

Gerek kadına, gerekse kızla seviştiğini görmek istediği murada erişileceğine işarettir. Mekan hiç fark etmez; cinsel ilişkiye girdiğini görmek çok rastlanan bir rüya. Birçok kişinin karşılaştığı rüyalardan biri de seviş­me temasıdır. Bu düşlerde, sevgilinizle ya da hoşlandığınız bi­riyle, parkta, evde, otobüste ya da metroda sevişirken bulursunuz kendinizi. Herkes size bakmaktadır ve bu sizi öfkelendirir; ama aldırma­mış görünürsünüz. Yaşamları kameralarla paparazziler tarafından sü­rekli izlenen ve özel yaşamları taciz edilen insanlar, bastırmaya ve bi­linçaltına itmeye çalıştıkları rahatsızlıklarıyla bu tür düşlerde sık sık yüz yüze gelirler.

İbn-i Kesîr’in yorumu: Cinsel ilişki rüyası, hayra ve sevince işaret eder demiştir. Yine denmiştir ki, cima (cinsel ilişki) rüyası, din ve dünya hayatı yönünden rüya sahibinin murdına ermeye işarettir şeklinde yorumlamışlardır. (Farklı yorumların olması, görülen rüyanın değişik ve farklı durumlarından olmaktadır. Bu unutulmamalıdır.)

Rüyada Kendi Cinsel Organını Görmek

Rüyada hanımının tenasül uzvunu emdiğini gören kimse ferahlığa erişir. Hanımının tenasül uzvunu arka tarafından görse, o kimsenin umduğu dostluk ve sevgi nefret, kin ve uzun süren bir düşmanlığa dönüşür. Kendisinde her iki cinsel organın bulunduğunu gören kadın, kocasının yanında itibarlı olur. Erkeğin, kendisinde kadın cinsel organı görmesi iyi sayılmaz. Karısının cinsel organını gören kimse sıkıntıdan kurtulur. Organının büyüdüğünü görmek geçiminin kolaylaşacağına işarettir. Ateş çıktığını görmek, lider bir çocuk sahibi olmakla yorumlanır. Erkek cinsel organı şöhret, evlat ve iyi anılmayı, nesli ile övünmeyi temsil eder. Organının bulunmadığını görmek, neslin tükeneceğine işarettir. Cinsel organından balık çıktığını gören kimsenin bir kız çocuğu dünyaya gelir.

Rüyada Başkasının Cinsel Organını Görmek

Rüyada erkeklerde kadın organı, kadınlarda da erkek organı görülmesi, erkeğin kötü haline ve zillete düşmesine, kadının ise metanet ve erkek karakterine sahip olduğuna işaret eder.

Rüyada Erkek Cinsel Organı Görmek

Rüyada erkeklik organını görmek, hayırlı bir evlat sahibi olacağınıza ve ömrünüzün uzayacağına işarettir. Bu uzvunuzun ağrıdığını görmek, çok sevdiğiniz bir yakınınızı ebediyen kaybedeceğinize, bu uzvun kesilmiş olduğunu görmek, hastalar için ölüme, sağlıklı kimseler için mal ve para kaybına, bir kimse ile münasebette bulunduğunuzu görmek, etrafınızı kötü ruhlu kimselerin sardığına, onların her vesile ile sizin haysiyet ve şerefinizle oynadıklarına işaret eder. Birden fazla organının bulunduğunu gören erkeğin çok çocuğu olur. Rüyada cinsel organı olmayan bir erkek görmek, çocuğunun olmayacağına, nesilsiz, evladsız kalınacağına işarettir. Rüyasında erkek cinsel organı görmek, çok ünlü (meşhur) biri olmaya ve çocukları olmaya işarettir. (Daha geniş yorumları için kadın cinsiyet ve erkek cinsiyet organı kelimelerinin kendi bölümlerindeki yorumlarına bakınız.)

 • Rüyada erkeklik organı görmek, mala, evlada, şöhrete, makama, güce, itibara, baht açıklığına, güzel isim yapmaya ve kişinin ömrüne işarettir.
 • Cinsiyet organının uzadığını ve büyüdüğünü görmek, mal ve evladın çok olmasına işarettir.
 • Erkeklik organının küçülüp kaybolduğunu görmek, ölüme, aile fertlerinden biri yüzünden üzüntü yaşamaya veya yolculuğa işarettir.
 • Rüyada cinsel organını uyanık görmek, sevince, gayret ve çalışkanlığa işarettir.
 • Rüyada cinsel organının kesildiğini görmek, ölüme, malını yitirmeye, neslin kesilmesine veya yaşadığı yeri terketmeye işaret eder.
 • Rüyada iki cinsiyet organı olduğunu görmek, iki erkek çocuğa işarettir.
 • Rüyada erkek cinsiyet organını tuttuğunu görmek, ferahlık ve sevince işarettir.

Rüyada cinsiyet organını çıkarıp, tekrar yerine taktığını görmek, erkek çocuğa, kaybedilen mal ve eşyayı bulmaya, unutulduktan sonra yeniden ün kazanmaya işarettir. Halkın arasında cinsel organı uyanık bir şekilde çıplak gezdiğini ve utanmadığını görmek, memuriyete, meşhur biri olmaya veya arzu ettiği bir şeyin gerçekleşmesine işarettir. Rüyada cinsiyet organının göğsüne kadar uzadığını görmek, gayret ve çalışmasıyla talihini açık tutmaya işarettir.

Diyanet Rüya Yorumları: Erkek Cinsel Organı görmek

Diyanet Rüya Yorumlarına Göre: Erkek Cinsel Organı Görmek

 • Erkek cinsel organının zayıf olduğunu görmek, hastalığa işarettir.
 • Rüyada erkeklik organının eğri olduğunu görmek, özel hayıtında ve işlerinde yanlış bir yol tutmaya işarettir.
 • Rüyada sünnet edildiğini görmek, dindarlığa işarettir.
 • Rüyada erkeklik organını sünnetsiz görmek, dinin gereklerini yerine getirmede gevşek davranmaya işarettir.
 • Rüyada erkeklik organının dişilik organına dönüştüğünü görmek, acizliğe, horluğa ve zayıflığa işaret eder.
 • Rüyada cinsiyet organının herhangi bir madenden olduğunu görmek, zenginliğe işarettir.
 • Rüyada cinsiyet organında yara görmek, çirkin bir söz duymaya işarettir.

Rüyada Kadın Cinsel Organı Görmek

Rüyada bir kadının cinsel organını görmek, sıkıntı içinde bulunan kimsenin sıkıntıdan kurtulmasına, ihtiyaçlı kimsenin ihtiyacını gidermesine, bekar kimsenin evleneceğine, bir yolculuğa çıkmaya, ortaklık kurmaya, sırları açıklamaya, maden ve gizli şeyleri tanıyıp anlamaya işarettir. Kadının mahrem yeri, yüzün döndüğü kıbleye ve mihraba, insanın sır kapısına ve hamama işarettir. Rüyada gördüğü kadının cinsel organından faydalanan kimse, kendisine emanet olan bir maldan tasarruf eder. Rüyada bir kadının tenasül uzvuna su girse, o kadının çocuğu olur.

Rüyada kadınlık organını gören kimse, üzüntüden kurtulur, bir ihtiyacı varsa giderilir. Bir kadının fercinden su aktığını görmek, evlad doğurmaya delalettir. Bir erkeğin, kadınlık organına sahip bulunduğunu görmesi, sıkıntıya düşmeye işarettir. Kadının cinsel organından ateş çıktığını görmek, ileride devlet kademelerinde büyük bir makama sahip olacak bir evlada delalet eder. Bir kadının fercinden güzel bir koku çıktığını görmek, o kadının ahlak-ı hamide sahibi bir insan olmasına delalettir. Hanımının tercini büyümüş görmek, çokça evlada işarettir. Rüyada kadın cinsel organı görmek, mülk, para ve şöhrete alâmettir. Sıkıntılardan kurtulmaya, iyi bir hayata alâmettir.

İslami Rüya Yorumuna Göre: Rüyada Kadın Cinsel Organı Görmek

 • Bir kadının dişilik organında gördüğü iyi ve kötü durumlar, kendi durumuna işaret eder.
 • Kadının fercinden güzel kokular yayılması, onun iffetine, dürüstlüğüne işarettir.
 • Kadının fercinden çirkin kokular yayılması, kötü ahlâklı biri olmasına işarettir.
 • Rüyada eşinin dişilik organına baktığını görmek, şiddetten ve zaruretten kurtulmaya işarettir.
 • Rüyada hanımının iki cinsiyet organı olduğunu gören kimse, iki ayrı işe başlar, birinde muvaffak olur, öbür işi bozulur.
 • Bir kadın rüyada dişilik organından su aktığını görse, çocuğu olur.
 • Bir kadın rüyada dişilik organının demir veya başka bir madenden olduğun görse, kısır kalır.
 • Rüyada hanımının dişilik organı olmadığını veya arkada olduğunu görmek, tuttuğu işin bozulmasına, bayağı durumlara düşmeye işarettir.
 • Rüyada dişilik organının kesildiğini görmek, düşmanın galibiyetine işarettir.

Kadınlık organından tiksindirici bir şey çıktığını görmek, hayırsız bir çocuğa işarettir. Kadının dişilik organından ateş çıktığını görmek, devlette üst düzey bir göreve gelecek çocuğa işarettir. Eşinin dişilik organının büyümüş olduğunu görmek, evlat ve neslinin çok olmasına, müreffeh yaşamaya, eşi ile güzel geçinmeye; fercin küçülmesi, evlattan mahrum kalmaya, yoksul düşmeye işarettir. Dişilik organının eğri olduğunu gören kadın, harama meyleder. Büyük ve beyaz dişilik organı, iffetli kadına işarettir. Siyah dişilik organı, fuhuş ve zinaya işarettir. Başka bir renkte dişilik organı, ruhen hafifmeşrep olmakla birlikte fiiliyatta dürüst olan kadına işarettir.

Dini rüya yorumu sorgulama: rüyada kadın cinsel organı görmek

Rüyada Kadınla Sevişmek

Bir kimse rüyasında ölü bir kimse ile veya ölmüş birisini kendisi ile münasebette görse, o kimsenin öleceğine işarettir. Bir kadınla rüyada cinsî ilişkide bulunan kimse büyük bir zattan iyilik görür. Rüyada tanımadığı (tanımadığı, ölmüş) bir kadınla cinsel ilişkide (cinsi münasebette)bulunduğunu görmek, iyi rüya olarak yorumlanmış, muradına erer rüya sahibi denilmiştir. Rüyada bir kadınla cinsel ilişkiye girmek; çok yüksek bir mevkiye ulaşacağına işarettir. Bu sırada meni gibi bir şeyi görmek; bu rüya uyanıkken gusul icabedeceği için yorumlanmaz. Bir erkeğin rüyada güzel bir kadınla cinsel ilişkide bulunduğunu ve o kadının özellikle kendisi için süslendiğini görse, rüya sahibinin yakın bir zamanda ortakları veya yakınları tarafından kandırılacağını ve büyük kayıplara uğrayacağına hükmedilir.

Rüyada Eşiyle Sevişmek

Bir kimsenin ölmüş olan karısıyla cinsel ilişkide (cinsi münasebette) bulunduğunu görmesi, iyi sayılmaz. Bu rüya hayra işaretle yorumlanmaz demişlerdir rüya tabirleri. Hayatta olan (yaşamakta olan) hanımı ile cinsel ilişkide bulunduğunu görmeyi iyiye yorulmuştur. Rüya sahibinin hanımına iyilikte bulunacağına işaretle yorumlanmıştır. Eşiyle cinsî münasebette bulunduğunu görmek, zevk alarak tamamlanmışsa, muradına ermeye işarettir. Rüyada eşiyle cinsel ilişkide bulunduğunu görmek, iç huzuruna, lezzet ve menfaate de işarettir.

Diyanet Rüya Tabiri Sorgulama: Bazı yorumculara göre, rüyada cima ettikten sonra gusül abdesti almayı gerektirecek bir durumun meydana gelmesi, şeytanî ve geçersiz bir rüyadır. Eşiyle âdet üzere ilişkide bulunduğunu görmek, hanımına iyilik yapmaya, ondan arzu ettiği şeye nail olmaya, eşinin de kendisinden bir beklentisi varsa bunun gerçekleşmesine işarettir. Rüyada hanımıyla cinsel ilişkide bulunduğunu gören kimse, ailesine hayırlı olur, sıkıntı ve zorluktan kurtulur ve büyük hayra ulaşır. Hanımı hayızlıyken ona yaklaştığını gören kimsenin, eşi ile arasında ayrılık olur.

İslami Rüya Tabirleri Sözlüğü

Rüyada Kadının Kadınla Sevişmesi

Bir kadın rüyada başka bir kadınla cinsel ilişkide bulunduğunu görse, o kadının sırrına ortak olacağını gösterir. İlişkide bulunduğu kadını tanımıyorsa, rüya sahibinin boş işlerle uğraştığına yorumlanır. Evli bir kadın, rüyada başka bir kadınla cinsel ilişkide bulunduğunu görse, rüya sahibinin eşinden ayrılacağına işarettir. Aynı zaman da cinsel ilişkide bulunduğu kadının sırlarına da ortak olmuş olur. Kadın kadına veya kız kıza sevişmek veya cinsi ilişkide bulunmak çok istenilen murada erişileceğine işarettir.

Rüyada Bir Erkekle Sevişmek – İlişkiye Girmek

Rüyada bir erkekle cinsel ilişkide bulunmak ise, o kişinin zorluklarla karşılaşacağını gösterir. Tanıdık veya tanımadık bir erkekle sevişmek, yolculuk, sefere çıkmak, savaşmak için hayvana binmek ve dünya nimetlerinden faydalanma olarak yorumlanır. Çünkü cinsel ilişkide, lezzet, menfaat, oyun ve müdahale gibi kavramlar vardır. Ne var ki, rüyada bir erkekle cinsel ilişkide bulunmak konusunda genel yargılar oluş­turmak çok güç, çünkü bir başka uzman grubuna göre düşlerde or­taya çıkan aşk ve cinsellik deneyimleri, sanıldığının aksine, bazen aşktan çok daha farklı ve geniş kapsamlı anlamları içerebiliyor.

Düşlerde tanıdık bir adamla cinsel münasebette bulunmak, aşk ve cinsellikteki ilişki biçimleri ve kuralla­rı, yaşamdaki başka bir ilişki ya da etkinliği anlatırken, şablon olarak kullanılabiliyor. Bu nedenle romantik ya da cinsel rüyalarınızın yal­nızca aşk ve seks güdülerinizle ilgili olduğunu düşünmeyin; bu sizi yanılgılara götürebilir. Rüyada bir erkekle kendi rızasıyla beraber olduğunu gören kadın, onunla dostluk kurar, onun sayesinde hayra ve menfaate erişir. Rüyada meçhul bir gençle beraber olduğunu görmek, adaletli davranmaya işarettir.

Rüyada Kendini veya Birini Çıplak Görmek

Rüyada çıplak olmak, en sık rastlanan ve en tipik simgelerden biridir. Giysiler, gerçek yaşamda bedenimizin çıplaklığını diğer insanların görmesini önlerken, rüyalarda simgesel biçimde gerçek duygu ve düşüncelerimizin anlaşılmasını engelleyen ve onları gizleyen paravan işlevi görürler. Dolayısıyla eğer çıplaksanız, bu kamuflaj ya da paravanlardan da yoksunsunuz demektir. Doğru yorum için, çıplaklığınızın rüyada size neler hissettirdiğini dikkate almak gerekir. Eğer bu sizi hoşnut ettiyse, duygu ve düşüncelerinizi saklamıyor ve herkese karşı açık davranıyorsunuz, üstelik bundan memnunsunuz demektir. Eğer çıplaklığınız sizi rahatsız ediyor ve ürkütüyorsa, diğer insanların sizinle ilgili bilmelerini istemediğiniz şeylerin varlığı söz konusudur ve bunların bilinmesi olasılığı sizi endişelendiriyor olabilir. Rüyada çıplak halde koşmak, içinizdeki özgürlük ve doğallık isteğini vurgular. Çıplaklık aynı zamanda kimi yorumlara göre, yeni başlangıçları da simgeler.

Rüyada Hayvanlarla Cinsel İlişkiye Girmek

 • Kaplanla cinsi münasebet yapmak: Kaplanla cinsi münâsebette bulunduğunu gören kimse,, zâlim bir kavimden olan günahkâr bir kadına tecâvüzde bulunur.
 • Maymunla ilişkiye girmek: Rüyada maymunla cinsi münasebette bulunduğunu gören kimse günah işler.
 • Bir hayvanla cinsi ilişkide bulunduğunu görmek; düşmanına üstün geleceği anlamına gelir.
 • Bir hayvanla cinsel münasebette bulunmak, o hayvanın tabiatındaki bir kadınla evlenir. Kadınlar için de durum aynıdır.
 • Bir hayvanla cima eden kimse, nankör birine iyilik yapar.
 • Arslan, kaplan gibi bir hayvanla beraber olduğunu gören, düşmanına galip gelir, kudretli biriyle dost olur.
 • Arslan, kaplan gibi vahşi bir hayvanla ilişkiye girdiğini görmek, şerre ve olumsuzluğa işarettir.
 • Bilmediği dört ayaklı bir hayvanla beraber olan, düşmanını yener.

İslami Rüya Tabirleri Sözlüğü: Rüyada Cinsel İlişkiye Girmek

Birçok rüya yorumcusunun ortak görüşüdür ki; rüyada görülen cinsel ilişki, bir şeyin harcanacağını simgeler. Ayrıca başlanan bir işin tamamlanacağına işaret eder. Bazen yardımda bulunmak olarak tanımlanır. Bazen da, rahatlığa yorumlanır. Kimi zaman kavuşmayı kimi zaman da ayrılmayı çağrıştırır. Bir kimse rüyada cinsel ilişkide bulunduğunu görse, rüya sahibinin malını harcayacağına işaret eder. Eğer bulunduğu cinsel ilişkiden zevkini almışsa, o kişinin başlıyacağı bir işi de bitireceğine hükmedilir. İlişki yan da kalmışsa, başlayacağı iş için engel çıkacağına işaret sayılır. Bir kimse düşmanıyla cinsel ilişkide bulunduğunu görse, rüya sahibinin faydasız işlerle uğraşacağını gösterir.

Diyanet Rüya Tabirleri: Rüyada Sevişmek

İmam Nablusi ve Cafer-i Sadık gibi bazı yorumculara göre rüyada sevişmek, rüyada görülen cinsel ilişki, rüya sahibinin sevincini gösterir. Yalnız gayri meşru bir cinsel ilişki, gayri meşru bir çocuğa işaret sayılır demişlerdir. Rüyada düşmanının kendisi ile cinsel ilişkiye girdiğini görmek ise, o kişinin düşmanına üstün geleceğini gösterir. Arka taraftan (anal-göt) cinsel ilişkide bulunduğunu görmek, o kişinin oldukça zor bir işe girişeceğine, fakat bu uğurda bütün varlığım kaybedeceğine hükmedilir.

Dini Rüya Yorumları Ansiklopedisi: Rüyada Cinsel Münasebet

Eğer rüyada bir çocukla cinsel ilişkide bulunduğunu görürse, rüyayı görenin bir belayla karşılaşacağına işarettir. Bir kimsenin ölmüş biriyle cinsel ilişkide bulunduğunu görmek ise, o kişinin öleceğine ve ölünün bulunduğu mezara defnedilmesine işaret eder. Ancak rüyayı gören gurbette ve gördüğü ölü o kimsenin bulunduğu şehirde değilse, bu rüyanın yorumu, rüya sahibinin memleketinden ayrılacağını gösterir. Rüyada cinsel organıyla oynadığını gören veya masturbasyon çeken kimse, hizmetçisi ile veya yardımcısıyla cinsel ilişkide bulunacağını gösterir. Rüya sahibinin yardımcısı yoksa, gördüğü rüya kendisine zarar geleceğine bir uyarıdır. Çünkü el burada hizmetçi olarak yorumlanır.

Rüyada Cinsel İlişkiye Girmek: Diğer Rüya Yorumcularının Görüşleri

 • Bir bâkireyle münasebette bulunduğunu gören, yıl içinde güzel bir kadınla evlenir.
 • Bildiği bir adamın karısıyla cima ettiğini gören, o adamın karısından iyilik görür.
 • Kendi karısıyla birinin beraber olduğunu gören kimse, o şahsa faydalı olur.
 • Rüyada komşunun karısıyla beraber olduğunu görenin rüyası, hayra yorulmaz.
 • İmam Güray Der ki; Meçhul bir kadınla rızası dahilinde ilişkide bulunduğunu görmek, çok büyük hayırla yorumlanmıştır.
 • Yanında çalışan bir bayanla veya hizmetçisiyle ilişkiye girdiğini görmek, mal ve dünyalığın artmasına, feraha çıkmaya; onlardan birinin kendisine yaklaştığını görmek, hizmetkârlarının yanında küçük düşmeye işarettir.
 • Bazı yorumculara göre, bâkire bir hizmetçi ile münasebette bulunmak, mevki ve hayra işaret eder.
 • Bir hizmetçiyle cinsî münasebette bulunan kimse, kedere uğrar, fakat bundan çabucak kurtulur.
 • Devlet büyüklerinden biriyle cinsî münasebette bulunduğunu görmek, devlet kademelerinde görevli birinden hayır ve menfaat sağlamaya, eğer ehilse büyük bir makama gelmeye işarettir.
 • Erkek kardeşiyle ilişkide bulunduğunu görmek, onun tarafından aşağılanmaya işarettir.

Ünlü Rüya Yorumcusu İmam-ı Güray’a Göre: Rüyada Sevişmek

Diyanet Rüya Sorgulama: Rüyada bir çocukla münasebette bulunduğunu görmek, bir belaya duçar kalmaya işarettir. Çirkin ve eski elbiseli bir kadınla cinsi münasebette bulunduğunu görmek, musibete işarettir. Yoksul kimsenin oğluyla cinsî münasebette bulunduğunu görmesi, onu okutmasına; zengin birinin oğluyla ilişkiye girdiği görmesi, oğluna mal ve dünyalık bırakmasına işarettir. Kendi kendine cinsi münasebette bulunduğunu görmek, kimseye bir yaranının dokunmamasına, iyilik umanlardan yardımını esirgemeye, cimrilik etmeye; bunu yapan kimse fakir ise, hastalanmasına veya nikâh düşmeyen bir yakınıyla birlikte olmaya işarettir.

Rüya yorumcuları
 • Bir kadının başka bir kadınla cinsî ilişki kurduğunu görmesi, onun sırlarını öğrenmeye, eğer bu kadını tanımıyorsa, boş ve anlamsız bir işle meşgul olmaya işarettir.
 • Meşru olmayan bir tarzda ilişkide bulunduğunu görmek, bir şeyi usulsüz olarak edinme arzusuna, olmayacak şeyleri istemeye ve beyhude bir amaç için malını ve enerjisini harcamaya işarettir.
 • Hıristiyan veya yahudi bir kadınla beraber olduğunu gören kimse, devlet idarecileri vasıtasıyla mala nail olur.
 • Kendisine nikâh câiz olmayan bir ölü ile ilişkiye girdiğini görmek, kedere işarettir.
 • Bir kadının vefat etmiş erkekle, erkeğin de ölmüş bir kadınla ilişkide bulunduğunu yahut ölünün kendisiyle münasebette bulunduğunu görmek, vefat edip o ölünün bulunduğu mezarlığa defnedilmeye işaret eder.

Rüyadaki Cinsel Birleşmelerle İlgili 10 Rüya Tabiri

 1. Meçhul ve ölü kadınla ilişkiye giren kimse, muradına ulaşır.
 2. Rüyada vefat etmiş karısıyla münasebette bulunduğunu görmek, hayra yorulmaz.
 3. Vefat etmiş bir erkekle beraber olduğunu gören kadın, ona rahmet okur, dua eder.
 4. Bir topluluğun zina eden bir kadınla beraber olduğunu görmek, o topluluğun bir âlimin etrafında toplanarak ilminden istifade etmelerine işarettir.
 5. Dinden uzak bir insanın bir fahişe ile beraber olduğunu görmesi, haram mala işarettir.
 6. Dindar birinin bir fahişe ile beraber olduğunu görmesi, ilim ve berekete işarettir.
 7. Rüyada cinsel ilişkide bulunduğunu, fakat boşalmadığını görmek, çetin ve gizli ilimlerle uğraşmaya işarettir.
 8. Rüyada sevişmek istediği halde bunu başaramadığını görmek, arzu ve isteklerin gerçekleşmemesine işarettir.
 9. Cansız bir varlıkla rüyada sevişmek, garip bir işin habercisidir.
 10. Kadınlık organından iyi bir şey çıktığını görmek, hayırlı evlada işarettir.

“Rüyada Sevişmek Görmek, Sevgiliyle veya Eşiyle | Rüyada Cinsel İlişki” konusunda 15 mesaj

 1. Ben rüyamda halamın kızı ile birlikte iş yerimin önünde ayakta hararetli sevişiyor dum o anda patronum geliyordu bırakıyorduk ama hiçbirşey olmamış gibi davraniyordum

  1. 1001 Rüya Tabiri

   Anonim kardeşim rüyanın yorumu şöyle : Maddi sıkıntıya düşeceğinize daha sonra bu maddi sıkıntının geçeceğine ve rahata ve feraha kavuşacağınıza, hayırlı haber almaya, olaylara, çok çalışkan ve enerjik bir insan olduğunuza, iş değiştireceğinize, geçim zorluğu çekileceğine ve bu geçim zorluğunu atlatacağınıza işarettir…

 2. Rüyamda evdeyim degisik tanimadigim insanlar cinsel iliskiye giriyor hepsi ciplak. bende ciplagim ama rahatsiz etmiyor beni bu durum. banyoya gidiyorum isigi los (hafif karanlik) yapip aynaya bakarap dus aliyorum, ama dus almak niyetim degildi dusdan kendiliginden su aktigini gördüm ve bu bana cok iyi geliyordu.. rahat ediyordum su ise ilikdi … yorumlariniz icin tesekkür ederim

  1. 1001 Rüya Tabiri

   Derya kardeşim rüyanın yorumu şöyle : İşlerinizde birisinin yardımını alacağınıza, büyük bir rütbeye yükselmeye, sıkıntıdan kurtulmaya, iyi huya, güzel ahlaka, çok kolay kandırılabilen merhametli aynı zamanda’da çok inatçı bir kişiliğe, karşılıksız bir aşk yaşayacağınıza, muradınıza ereceğinize, yeni bir çevre ve yeni dostlar edinmeye, ömrünüzün uzun olacağına, mala, güzel bir yaşama, iyi bir rızka işarettir…

 3. rüyamda açık, meydanlık bir alanda oturuyordum, birden 5-6 ergen yaşta genç gelerek, üzerime çullandı, agzımı ve ellerimi kollarımı bantlayarak, kaçırdılar,park gibi bir yere götürdüler, (bu arada niye kimse beni kurtarmıyır diye düşünüyorum, çünkü açık sokak alanındayız) tecavüz etmişler (tecavüzü görmedim) sonra bırakmışlar, eski yere gelip, sonra bunları bulup teker teker öldürecegim diyorum yine aynı gece gördügüm diger rüyada da bu defa beton kamyonunun üzerindeyim, şöför kamyonu ile beni kaçırıyor, trafik yogun, diger arabalara bu kamyon şöförü beni kaçırıyor diye ellerimle işaret yapıyorum ama kimse beni görmüyor

  1. merhaba anonim kardeşim rüyanın yorumu şöyle : Yeni başlangıçlar yapmaya, maddi manevi açıdan elinize bol miktarda para geçeceğine, mutlu olmaya, bir dileğinizin veya hayalinizin gerçekleşeceğine, başarılı olmaya, zor dönemden geçmeye, ün ve şöhret sahibi olacağınıza, işinizde yükselmeye işarettir…

 4. Fetiye üresin

  Merhabalar
  Rüyamda, boşandığım eşimle, eski yaşadığımız evimizde gündüz vakti sevişirken, kzımın 10 yaşındaki hali ve aynı yaş arkadaşıyla bizi basması
  Ne anlam ifade ediyor.. şimdiden yorumlarınız için tşkler

  1. merhaba fetiye kardeşim rüyanın yorumu şöyle : Düşman sahibi olacağınıza, sıkıntılarla uğraşmaya, sıkıntıların bitmesine ardından feraha kavuşacağınıza, mutlu ve müjdeli haberler alacağınıza, çevrenizdeki kötü arkadaşlarınızın dedikodunuzu yaptıklarına, hayallerinizin kısmetine kavuşacağınıza, mal mülk sahibi olacağınıza, elinize bol miktarda paraların geçeceğine, iş dünyasında en üst makamlara yükseleceğinize işarettir… rüyalarınızın hızlı yorumlanmasını istiyorsanız lütfen ücretsiz uygulamamızı kurun linki: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.com.ruya.a1001ruyatabiri.a1001ruyatabiri

  2. 1001 Rüya Tabiri

   Anonim kardeşim rüyanın yorumu şöyle : Mutluluk ve dostluk edineceğinize, hayal kırıklığına, büyük bir rütbeye yükselmeye, sıkıntıdan kurtulmaya, düşmanın mağlup edileceğine, dostlara karşı iyi davranmaya, arzu edinilenin daha üstünde bir yere gelmeye, mutlu olmaya, sevineceğiniz bir şey duyacağınıza işarettir…

 5. Merhabalar;
  Öncelikle bikac tane uygulamaya iyice baktim cok sağlıklı değillerdi sonunda sizi buldum,çok şükür.
  Rüyamda öncelikle kış ayındayız ve (gerçek hayatta yakın arkadasim olan )öğretmen arkadasim Aynur bana mavi eldiven hediye ediyor,ben çok mutlu oluyorum.sonra bir binadayız büyük bir kampüs is binasi gibi biyer asansore binen insanlar cikisi bulamiyorlar.2 kez o asansöre biniyorum ve çıkış katı 5.katta yani sayı olarak 5 i görüyor ve 5 e basıyorum.cikis 5. Katta.kalabalik bir yere gidiyoruz sonra tanımadığım bir erkek çekik gözleri var uzun boylu iyi görünümlü güzel bir bey,benim evleneceğim adammış meğer adı Onur,Okan gibi bişeydi.Pek sevecen ve guleryuzluydu ,kendi rüyamda kendime soyle diyordum “demek evleneceğim adam buymuş,ne kadar guzel,mutlu oldum”.Sonra bir restorana gidiyoruz restoranın mutfağında çalışmak için ben pratik yapiyorum elimde bıçak patlıcanları hızlı hızlı doğramaya çalışıyorum.ve yanimda yine adım olacak insan vardi.Restoran sahibi bana geç bakalim mutfağa sebzeleri doğra görelim nasil is çıkartıyorsun gibi bisey diyordu.sozun ozu 3 şey den etkilendim.mavi eldivenler,5 sayisi ve evleneceğim kişi.Lutfen bana faydalı bir yorum yapar mısınız.Cunku gerçekte hayatımin dönüm noktasındayım.Teşekkür eder iyi çalışmalar dilerim.

  Eposta- poojahulya@gmail.com

  1. merhaba Hülya Hanım; kayıp bir şeyi veya malı bulmaya işaret eder. yeni bir arkadaşlık da olabilir. Bazen bu rüya kayıp bir şeyin bulunmasına ve yolculuğa çıkmaya da işaret eder. birbirlerini karşılıklı olarak sevecek iki kişiye delalettir. müjdeli bir haber almaya, makamca yükselmeye işarettir.

  1. Merhaba Sibel bu rüyayı gören kimse, düşmanına galebe çalar. Bu rüya uzun ömürlü olmaya ve dostluğa işaret eder. Bir alime göre bu rüya düşmanlarla barış yapmaya işarettir. Bir kimsenin vatanına veya evine iş yerine döneceğine delalet eder. Rüya sahibi çevresine karşı sevgi besler, ömrü uzun olur, dünyevî işlerine önem verir, ahiret ile alakalı işlerine önem vermez.

Rüyanızı yazın, yorumlayalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.