Rüyada Saklanmak, Birinden Kaçmak, Polisten Saklanmak

Rüyada Saklanmak

Rüyasında bir hayvandan veya insandan saklandığını görmek, her türlü korkudan emin olmaya işarettir. Bazı rüya tabircilerine göre kaçmak, işten, çalışmaktan çekinmeye delalet eder. Bu rüyâ, kokudan kur­tulmakla ve tevbekâr olmakla tâbir edilir. Saklandığını ve yüzünü gizlediğini gören kimsenin bir kı­zı doğar ya da birinin korkusundan kaçar.

  • Rüya tabircilerinden Kirmanî: “Nedenini bilmeyerek kaçtı­ğını gören tövbekâr olur. Nedenini bilerek kaçıp saklandığını gören korku­larına karşı kendini güvende hisseder,” demiştir. Bazı rüya tabircileri, kaçmak ve saklanmak üzüntü ve kedere delalet eder, demişlerdir.
  • İbn-i Şirin’e göre kaçıp saklanmak: “Bir insandan ya da bir hayvandan kaçıp saklandığını gö­ren korktuğu şeye karşı kendini güvende hisseder ve başarıya ulaşır,” de­miştir.

Rüyada Kaçmak

Çok önemli bir tehlikeye veya kavgadan kaçmak çok kor­kulu ve endişeli geçecek bir sürenin sonunda hayırlı olacağına, eğer rü­ya sahibi hapisten kaçmış veya başkasının kaçmasına yardımda bulun­muş ise, çok önemli bir sırrını söylediği dostunun ifşa edeceğine işarettir.

Rüyada Kaçmak Saklanmak-Rüyada Köpekten Kaçmak
Rüyada Kaçmak Saklanmak-gizlenmek-birinden, birilerinden, polisten

Rüyada Gizlenmek

Ebu Sait El Vaiz’e ggöre gizlenmek: “Bir odada gizlenerek herkesten yüzünü sakladığını görmek felakete düşmekten korkarak kaçmaya ve bilfiil gizlenmeye dela­let eder,” demiştir. Rüyasında gizlendiğini gören kimse, hamile kadın için kız çocuğu doğurmayla tabir olunur. Bazen bu rüya, nifak sahibi ve kötü işler yapan bir kimseyle de tabir olunur.

Rüyada Saklanmanın Psikolojin Anlamı

Rüyada birinden ya da bir şeyden saklanmak, duygu­larımızı denetim altına alma ve onları diğer insanlara belli etme­me isteğimizi vurgular. Aynı zamanda, içinde bulunduğumuz çevrede, kendimizi bir biçimde tehlike ve tehdit altında gördüğümü zü de belirtir.

Rüyada Birinden Kaçmak-Rüyada Polisten Kaçmak www.1001ruyatabiri.com
Rüyada Birinden Kaçmak-Rüyada Polisten Kaçmak, birilerinden saklanmak

Sığınak Görmek, Sığınağa Saklanmak

Rüyada bir sığınağa girmek ve saklanmak, benzeri biçim­de gerçek yaşamda da güvenli bir ortam ihtiyacı içinde bulundu­ğumuzu ve içinde yaşadığımız şartlarda kendimizi rahat hisset­mediğimizi belirtir. Bir geminin sığınakta durduğunu gören yolculuğa çıkmak istese de çı­kamaz, bekarsa tedbirli ve ihtiyatlı biriyle evlenir, evliyse, seyahate çıkma gibi bir düşüncesi de yoksa rahata ve sükûnete kavuşur.BİZİ TAKİP EDİN RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM: Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz. Rüyalarınızı ücretsiz yorumlatmak için de BURAYA TIKLAYARAK rüya uygulamasını indirip uygulamanın içindeki sayfaların altına yorum olarak yazarsanız rüyanız (kahin) tarafından hemen yorumlanır.

“Rüyada Saklanmak, Birinden Kaçmak, Polisten Saklanmak” konusunda 2 mesaj

  1. Bi rüyam daha var rüyamda yabancı bı erkekle birinden kacıyoduk saklanıyoduk o biri yanımdaki yabancı erkege silah sıkmıştı ve en son adamı yakaladık taşladık suratını bayılttık

Rüyanızı yazın, yorumlayalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: İçerik korunmaktadır !!