Rüyada Sabun Görmek, Almak Neye İşarettir?Kalıp, Sıvı, Beyaz veya Yeşil Sabun

Rüyada görülen sabun veya sabunlar, ele geçecek bir mala işaret eder. Bazen de kederin gitmesi diye tabir olunur. Rüyada sabun görmek, servet, takva ve maddî durumu düzeltmeye işaret olarak yorumlanır. Bir sabunla elini, yüzünü yıkadığını gören kimse, gireceği davada temize çıkar. Davası yoksa, maddî ve manevî durumu düzelir. Elde sabun parçası görmek, kederli kimseye teselli veren bir dost, bir yakın olarak yorumlanır. Ailenizi geçindirebilmek için çok çalışacağınıza, öyle ki uyuma­ya bile vakit bulamayacağınıza işarettir. Bir başka yoruma göre de; kazancınıza yorumlanır.

Rüyada Sabun görmek

Rüyada sabun görülmesi genelde hayra yorumlanır. Sabunla yıkanmak, haksızlıklardan, hatalardan ve sıkıntılardan kurtulacağınıza; her hangi bir Ģeyi sabunla yıkamak ise, yaĢammızdaki bütün olumsuzluklardan kurtulacağınızın müjdecisi olarak yorumlanır. Rüyanızda sabun gördüyseniz; Bu aralar alacağınız bir habere fazlasıyla üzüleceğinize işarettir

  • Sabunla elbise yıkamak: Bu rüya, hastanın şifa bulmasına, günahkâr kimsenin tevbe etmesine, üzüntü varsa kurtulmaya, borçlu içinde borcunu ödemeye delalet eder.
  • Sabun görmek; mala, sabunun kullanılması dindarlığa, gü­nahlardan arınmaya,
  • sabun yediğini görmek; zahmet ve sıkıntıyla elde edi­len mala, bir rivayete göre hüzün ve sıkıntıya işarettir.
  • Sabunla yıkandığınızı görmek: Sizi zor durumda bıra­kacak tüm dertlerinizden kurtulacağınıza işarettir.
  • Süs sabun görmek: Ça­lışmalarınızın ve çabalarınızın karşılığını maddi ve manevi olarak hak ettiği­niz değerde alamayacağınıza işarettir.
  • Sabun sattığınızı görmek: Kazancınızdan sizin dışınızda herkesin faydalanacağına işarettir.
  • Sabun­luk görmek: Günlük hayatınızı kolaylaştıracak bir makine alacağınıza işa­rettir.
  • Süngeri sabunla köpürtmemiz, çok çabuk yitirilebilecek ve bu nedenle, fazla değer verilmemesi ge­reken şeyleri simgeler.

Beyaz Sabun görmek

Rüyada beyaz sabun görmek veya beyaz renkli sabunla bir şey yıkamak, genç erkekler için, para kazanmak için yaptığı işlerde başarılı olacağına, kadınlar için de mutlu bir hayata veya birlikteliğe işarettir.

Rüyada Sabun almak

Rüyada sabun aldığınızı görmek, işinizde size engel olmak isteyenlerin varlığını bildirir. Sabun almak, sizi ekarte ederek yerinize geçmek isteyenlere, aleyhinizde türlü oyunlar tertipleyenlere işarettir. Sabun aldığınızı görmek: İnsanla­ra iyilik yaparak mutlu olduğunuza işarettir.

Yeşil sabun görmek

Rüyada görülen yeşil sabunlar bir gençle kuracağınız bir dostluk sonunda bu dostluk veya arkadaşlığınızın bir aşka dönerek onunla acele evleneceğinize, yeşil bir sabun aldığınızı görmek, şeref ve ululuğa ulaşacağınıza işaret eder.

Kalıp Sabun Görmek

Rüyada bir sabun kalıbını eline alıp baktığını görmek, bir kederli arkadaşına teselli vererek onu sessizliğe davet edeceğine, sabunla ellerini yıkadığını görmek, borçlarından kurtulacağına, bütün pürüzlü işlerinin temizleneceğine yorumlanır.

Ruyada Sabun Gormek-Almak-Kalip sabun- sivi-Beyaz veya Yesil Sabun dini islami diyanet tabiri
Ruyada Sabun Gormek-Almak-Kalip sabun- sivi-Beyaz veya Yesil Sabun dini islami diyanet tabiri

Sıvı Sabun Görmek

Sıvı veya arap sabunu: Rüyada arap sabunu görmek, ele geçecek bir mala işaret eder. Bazen de kederin gitmesi diye tabir olunur. Bu rüya, günahlardan tevbet etmeye ve ilahi mağfirete nail olmaya da delalet eder. Rüyada arap sabunu görmek, servet, takva ve maddî durumu düzeltmeye işaret olarak da yorumlanır. Sıvı sabun görmek, mala ve dine işaret eder. Yemek, içmek ise sıkıntıya veya zahmet çekerek mal kazanmaya işaret eder.

RÜYADA SABUN GÖRMENİN PSİKOLOJİK ANLAMI

Rüyada sabun görmek, sabunla yıkanmak ve sabunu kö­pürtmek, çoğunlukla temizlenme ve arınma isteğimize işaret eder. Bu fiziksel değil, ruhsal ve duygusal bir temizlenmedir ve son dönemde yaptığınız bazı şeylerin yanlış olduğunu düşündü­ğünüzü ya da başkalarının sizi yanlışlıklara sürüklediğine inandı­ğınızı gösterir.BİZİ TAKİP EDİN RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM: Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz. Rüyalarınızı ücretsiz yorumlatmak için de BURAYA TIKLAYARAK rüya uygulamasını indirip uygulamanın içindeki sayfaların altına yorum olarak yazarsanız rüyanız (kahin) tarafından hemen yorumlanır.

Rüyanızı yazın, yorumlayalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: İçerik korunmaktadır !!