Rüyada Ruj Görmek, Ruj Sürmek Neye İşarettir?

Rüyada ruj görmek veya sürünmek, beklenmedik yerlerden gelecek haberlere işarettir. Rüyada bir kadının tuvaletini yaparken, özellikle dudaklarına ruj sürdüğünü görmek, pek yakında güzel bir sürprizle karşılaşacağınızı gösterir. Rüyada ruj görmek, bir kadının dudaklarına ruj sürdüğünü görmek, kendisine yalan söylenerek aldatılacağına; bir kadına ruj hediye ettiğini görmek, sevdiği bir kimse için bazı hediyeler alacağına; kendi dudaklarına ruj sürdüğünü görmek, yakın bir kimsesi tarafından sevindirileceğine delâlet eder.

Rüyada Ruj Görmek

 • Zamanı geldiğinde de, il­giyi kendi üzerimize çekme amacını güttüğümüzü gösterir. An­cak rüyanın net analizi için, diğer unsurların da yorumlanması gereklidir.
 • Kadının dudağındaki ruj dikkati çekecek kadar koyuysa sıkıntılı bir habere, rujun herhangi bir yere sürüldüğünü ya da bulaştığını, eridiğini görmekse hakkınızda söylenen asılsız dedikodulara işarettir.

Rüyada Makyaj Yapmak

Rüyada makyaj yapmak süslenmek: Rüyasında makyaj yaptığını gören kimsenin etrafında itibarının yüksek olduğuna, işlerinin açılacağına işarettir. Rüyada süslenmek için bir ayna karşısında bulunduğunuzu görmeniz, evinize yeni kimselerin geleceğine veya yeni eşyalar alacağınıza delâlet eder. Rüyada size veya herhangi bir şeye makyaj yapıldığını görmek, kısa süreli, fakat tatlı geçecek bir macera geçireceğinize, bilmediğiniz yerler ve tanımadığınız kimseler göreceğinize işarettir.

Rüyada Ruj Sürmek

Ruj sürmek: Rüyada bir kadının ruj sürdüğünü görmesi, sırları gizlemek veya şerrini gizleyen bir kadın ile tabir olunur. Eğer kadın ruj sürdüğünü görürse; şaşıracağı ve sevineceği bir olay­la karşılaşacağı anlamına gelir. Düşlerimizde koyu kırmızı gibi çok belirgin renkte bir ruj sür­düğümüzü ve dudaklarımızın ön planda olduğunu görmemiz, belli hedeflere ulaşma yolunda gizli hareket ettiğimizi, gelişmele­re ilişkin düşünce, görüş ve sezgisel anlayışlarımızı başkalarından sakladığımızı, sessiz kaldığımızı vurgular. Erkeğin ruj sürmesiyse riyakâr bir kişiye ya da çevrenizin ve sizin yadırgayacağınız bir olaya işaret eder.

Rüyada Kırmızı Ruj Görmek

Rüyada görülen kırmızı renkli ruj, sevinçli ve sizi heyecanlandıracak bir habere işaret eder. Bazı rüya yorumcuları rüyada görülen kırmızı ruj murada ve evlada işaret ettiğini söyler.

Ruyada-Ruj-Gormek-Ruj-Surmek-Neye-isarettir-kirmizi ruj gormek-dini-islami-ruya-tabirleri
Ruyada-Ruj-Gormek-Ruj-Surmek-Neye-isarettir-kirmizi ruj gormek-dini-islami-ruya-tabirleri

RÜYADA RUJ GÖRMENİN PSİKOLOJİK ANLAMI

Düşlerimizde koyu kırmızı gibi çok belirgin renkte bir ruj sür­düğümüzü ve dudaklarımızın ön planda olduğunu görmemiz, belli hedeflere ulaşma yolunda gizli hareket ettiğimizi, gelişmele­re ilişkin düşünce, görüş ve sezgisel anlayışlarımızı başkalarından sakladığımızı, sessiz kaldığımızı vurgular. Zamanı geldiğinde de, il­giyi kendi üzerimize çekme amacını güttüğümüzü gösterir. Ancak rüyanın net analizi için, diğer unsurların da yorumlanması gereklidir.

Rüyada Dudak Görmek

Rüyada bir başkasının dudağını gören kimse; bugünlerde kendisine bir eş veya bir arkadaş seçmiş olur. Bir hastanın rüyada kendi dudaklarını seyretmesi; ona hareketlerini düzeltmesi için bir uyarı demektir. Rüyada bir erkek bir kadının veya bir kadın bir erkeğin dudaklarını görmesi; kendi hakkında tatsız ve kötü sözler işiteceğinin işaretidir.

Ruyada Makyaj Gormek Ne Demek-Dini-islami ve Diyanet Yorumu-ruya tabirleri yorumu sorgulama-1001ruyatabiri
Ruyada Makyaj Gormek Ne Demek

Rüyada dudak görmek, karı-koca, akraba ve malı temsil eder. Üst dudak erkek, alt dudak kadın ve mal demektir. Rüyada alt dudağın kesildiğini veya olmadığını gören erkek, kuvvetli ihtimalle karısından ayrılacak demektir. Üst dudağın olmadığının görülmesi, görenin anne ve babasından birinin kaybedilmesine işarettir. Dudakların açılıp kapanmadığını ve konuşamadığını gören kimse, çaresiz kalacağı bir musîbete uğrar.

“Rüyada Ruj Görmek, Ruj Sürmek Neye İşarettir?” konusunda 2 mesaj

 1. Merhaba ,
  Allah hayır etsin .
  Rüyamda bayanlar toplanmış kurandan süreler okunuyor ben de arka taraftayım ne duası okunduğunu hatırlamıyorum.
  Ama bir bayan öne geçiyor ve subhanekeyi okuyor ve bizlerde onunla beraber okuyoruz ben kendi sesimi duyuyorum ama bayan okurken yanlış okuyor yada duraklıyor sağ tarafında bir bayan sanki yanlış diyor.
  O sırada iki oğlumun bayan öğretmeni geliyor bayanın alt dudakları öyle dolğun ki , yani kalın ki anlatamam.
  Ben en arka tarafda olmama rağmen dukaklarını görüyorum.
  Öğretmen masaya doğru eğiliyor , benim ilgimi sadece dudakları çekiyor.
  Yorumunuz için teşekkür ederim .

  1. 1001 Rüya Tabiri

   Velime kardeşim rüyanın yorumu şöyle : Dünya işlerine yoğunlaşacağınıza, dedikoduya, çok fazla şey istemeye ve bunların bir türlü gerçekleşmemesine, isteklerinize birer birer kavuşacağınıza, uğursuzluğa, çevrenizde dost sandığınız kişileri iyice gözden geçirmeniz gerektiğine, kendinizi geliştireceğinize, işinizde başarılar elde edeceğinize, mutluluğa, güzel haber almaya, geçici bir süre para sıkıntısı çekmeye ve bu sıkıntıdan sonra yeniden para kazanmaya işaret eder…

Rüyanızı yazın, yorumlayalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: İçerik korunmaktadır !!