Rüyada Radyo Görmek veya Dinlemek Neye İşarettir?

Bu rüya yazımızda rüyalarınıza giren radyonun görülmesi veya dinlenmesi hakkında tüm anlamları bulacaksınız. Aşağıdaki rüyanıza giren “rüyada radyo görmek“, ” rüyada canlı radyo dinlemek” veya “rüyada radyo dinlemek” gibi hatta kırmak, almak vermek hediye etmek gibi anlamları da bulabilirsiniz.

Rüyada Radyo Görmek

Rüyada radyo görmek, uzaktan bir haber alacağınıza ve bu haberle sevineceğinize işarettir. Rüyada radyo görmek, yakınlarından veya kaybedilmiş, unutulmuş bir kimseden haber almak olarak yorumlanır. Rüyalara giren radyo bir geziye çıkmak üzere olduğunuza İşaret eder. Önemsiz bir olaydan ötürü tüm gününüzün berbat olacağına işarettir. Radyonun çalışmaması: Radyonun çalışmadığını gören kimse, çevresi ile bağlantı ilişkilerini kaybeder.

Rüyada Radyo Dinlemek

Rüyada radyo dinlediğinizi görmek; hafif bir can sıkıntısına tutulacağınıza veya işlerinizin ters gideceği anlamına gelir. Radyodan müzik dinlemek ise, çok sevdiğiniz bir arkadaş veya sevgili ile geçireceğiniz mutlu günleri ve bazen da hiç sebepsiz duyacağınız üzüntüyü gösterir. Rüyasında radyodan türkü, şarkı dinlediğini gören kimse, acı bir haberle karşılaşır. Radyoyu kurcalayıp istasyon aradığını ve bir türlü bir istasyon bulamadığını gören kimse, işinde kararsızlığa düşer.

Radyo dinlemek: Mesleğinizde bazı aksaklıklar yaşayacağınıza işarettir. Radyodan skeç dinlediğinizi görmek: İşlerinizin ters gitmesi ne­deniyle canınızın sıkılacağına kendinizi avutmanın yollarını arayacağınıza işarettir. Yabancı bir radyo istasyonunu dinlediğini ve normalde o dili bilmediği halde anladığını gören kimse, o ülkeye gider.

Radyo Ayarlamak, Kanal Aramak

Rüyalarımızda radyo, TV gibi bir elektronik cihazın ayarlarını kontrol ettiğimizi görmemiz, sezgilerimizin alabildiğine açık olduğunu gösterir. Diğer bir yoruma göre ise bu, ilişkileri­mizde var olan sorunlara dikkat çeker.

Rüyada Radyo Almak

Ruyada bir radyo satın aldığınızı görmek; bir dostunuzun istemeyerek kalbini kıracağınıza işarettir. Radyo aldığınızı görmek: Bir yanlış anlama sonucu sevdiğiniz bir insanın huzurunu kaçıracağınıza işarettir.

Radyoyu rüyanızda kırdığınızı veya yere attığınızı görmeniz: Cabir’ül-Mağribi’ye göre; hayırdır. Kırdığınız halde çalıştığını görmek, işlerinin bozulmasına, ümidinin boşa çıkmasına; hastalığın yaklaştığına, yahut işlerinin dağılıp her şeyin alt üst olacağına işarettir.

  • Rüyada bir müzik parçası çalınırken ona tempo tuttuğunuzu görmeniz, bir şirkete ortak olacağınıza veya bir kooperatife yazılacağınıza veya arkadaşlarınızla bir geziye çıkacağınıza delâlet eder.
  • Bazen bu rüya çok uzun ve yorucu bir yolculuğa çıkacağınıza işaret eder.

RADYO GÖRMENİN PSİKOLOJİK VE MODERN ANLAMI

Rüyada radyo dinlemek, bulunduğumuz çevreden ve yakı­nınızdaki insanlardan almakta olduğumuz mesajları ifade eder. Aynı zamanda, sosyal ilişkilerimizin sağlıklı olduğunu gösterir.

Ruyada Radyo Gormek veya Dinlemek Neye isarettir-islami dini diyanet-ruya tabirleri-ne demek
Ruyada Radyo Gormek veya Dinlemek Neye isarettir-islami dini diyanet-ruya tabirleri-ne demek

RADYO PARAZİTİ HIŞIRTISI DUYMAK

Düşlerde radyo ya da TV’deki parazit, çevremizdekilere uyum sağlayabilmek adına, birçok duygu ve isteğimizi bastırdığı­mızı ve artık bastırılan duygularımızın patlamak üzere olduğunu, en net biçimiyle özgürlüğe gereksinim duyduğumuzu belirten iç­sel bir uyarı olarak değerlendirilir.BİZİ TAKİP EDİN RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM: Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz. Rüyalarınızı ücretsiz yorumlatmak için de BURAYA TIKLAYARAK rüya uygulamasını indirip uygulamanın içindeki sayfaların altına yorum olarak yazarsanız rüyanız (kahin) tarafından hemen yorumlanır.


2 thoughts on “Rüyada Radyo Görmek veya Dinlemek Neye İşarettir?”

  1. Rüyada amcamın oğlu mp3 radyo çaları satin almiş CD çalışmıyordu bende değiştir bunu diyordum o çalıştırmak için çabalıyordu daha hatırlamıyorum (amcamida 1hafta önce kaybettik öldü) tesekkur ederim hocam yorumlar icin

    Reply
    • Kamil Kardeşim Sizin Bu Rüyanızın Yorumu Şöyle : Bir iyilik yapmaya ve karşılığını almaya, çok ağır sorumluluk üstleneceğinize ancak yeteri kadar karşılığını alacağınıza işarettir…

Leave a Comment